Objavljena presuda za ubistvo Simovića, najavljene žalbe
Dejan Popović koji je u aprilu prošle godine u Preljini kod Čačka iz pištolja usmrtio Maria Simovića (44) osuđen je na sedam godina zatvora.
Odbrana je najavila da će uložiti žalbu, kao i tužilaštvo, o čemu će odlučivati Apelacioni sud.
Popoviću je produžen pritvor do pravnosnažnosti presude, ali će on boraviti u stanu, s tim sto je određena mera zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora.
Podsetimo, Mario Simović je ubijen u pucnjavi kod fabrike „Marteks“, kod Čačka 25. aprila 2024. godine. Kako su mediji pisali, Simović je bio u sukobu sa osumnjičenim za ubistvo Dejanom Popovićem, a prema nezvaničnim informacijama, sumnje da je jednom prilikom ubijeni svom napadaču zapalio džip.
Tog kobnog dana, Dejan Popović je ušao u objekat i pozvao Simovića da razgovaraju. Svađa je eskalirala, te je Popović izvadio pištolj i upucao Simovića. Dejan je u Marija ispalio četiri metka u grudi, a tri u leđa. Pre nego što je pobegao, ubica ga je overio ispalivši mu metak u glavu. On je na licu mesta ostao mrtav.
Sumnja se da je motiv ubistva neraščišćeni odnosi.



































Kako je radio tako mu se vratilo..
A ja zbog samara veću robiju…bravo za korumpirani sud.
Dejan je od pijavice spasio mnogo ljudi.Da je pravde ni 7 dana ne bi trebao da odgovara,a kamo li 7 godina.
Za onakvu barabu, strogo je kaznjen. Trebao je da dobije ukor i uslovnu, ali Srbija je zemlja koja protežira lopove, barabe i politicare bitange. Izdrzi Dejane i dobro se vladaj, bices na slobodi i ranije, a ovaj cipov vise belog dana nece videti.
7 godina za ubistvo, onaj drugi bolid 20 godina za 9 mladih ljudi. Kakva je ovo zemlja dragi čitaoci….. Strašno.
Bezizlazna situacija, uradio je ono sto je mislio da je resenje problema.
Najjaci su ovi sto pricaju kako je radio tako je i zavrsio blabla,ljudi ne pricajte budalastine i ne iznosite neistine,pocivaj u miru macane!
Ne izmisljaju ljudi,ceo grad zna ko je,sta je i kako je Mario radio
Koliko je ljudi Dejan ukopao preko sudija i izvršitelja i kako su dolazili do zajedničke imovine?
Ovo nek služi za primer ostalima koji isto rade.Pokoj duši stradalome,al prvo kad hoćeš nešto da uradiš stani pa razmisli pre nego što ćeš to raditi,razmisli dal je to dobro, dal će ti se dobrom vratiti.Ako si se mača latio od istog ćeš i stradati.Teško samo porodici koja istog oplakuje al ako su znali mogli su i da spreče a ako nisu pa sad nek se kaju što nisu.Ovom
čoveku je sigurno dozlogrdilo pa je uzeo stvar u svoje ruke kao što bi i većina nas to isto trebala dokad više da trpiš nečije ugnjetavanje kad sud policija neće da reše problem uzmeš stvar i sam rešiš..
PRAVDA ZA MARIA SIMOVICA INSTAGRAM
Požuri k njemu ako mislis da je dobrom mestu.Svim njegovim prijateljima zelimo da se sto pre okupe ponovo zajedno. Cacak i asrbija bice mnogo bolja mesta za zivot.
Zato ti i jesi pekar, ovaj kreten što je dobio 20 godina ubio je 9 nedužnih ljudi iz čista mira, a Popović je ubio kriminalca, zelenaša i reketaša koji mu je zapalio tehnički pregled, pretio njemu i njegovoj porodici, reketirao ljude, ubio je ološa. Na dan ubistva ga je prijavljivao u policiju i oni nisu reagovali, čovek je uradio ono što je morao, zaštitio je svoju porodicu, nije trebalo da dobije dan robije.
Jajaru je trebalo koknuti i ranije! Ko ga zašta j.be! Jedno đubrište manje…
sranbon7 godina nije trebao ni dana da dobije. trebak je vuti covek nagradjen jer jebisti zavio mnoge porodice u crno. mnoge oterao u grob mnogima je naneo zla. tako da osudjeni treba da bude proglasen za heroja. nazalost on 7 godina treba da cami zato sto je zlocinca uklonio.
Tražim zlog zelenaša da se uzajmim i najmanje 100k eura, pristajem na svaku kamatu! #vraćam života mi tvoga#
Koga je smakao, trebao je dobiti samo uslovno, a ne zatvor.
Koliko je pokojnik zagorcao zivota, upropastio porodica, oteo imovine itd itd., ne bi Dejan trebalo da odgovara uopste.
Ali sta cemo drzava podrzava mafiju i zelenase.
U Čačku postoji sudska mafija,koji u dilu sa određenim advokatima,uz veliki novac pišu presude kako mafiji odgovara !
Dejan je rešio građane bede, i oslobodio ih najvećeg kriminalca. Treba mu dati orden!
Hvala ti Dejan ! Spasio si nas mnoge! Mnogo je 7 god ali ce I to proci!
@Atenica, jel Atenica stanje svesti ili karakter?
Predstavlja se kako je ovde u pitanju obračun ugroženog i tlačitelja a u stvari je sukob oko plena (sud i izvršitelji su radili za dotične).
Ko ne zna sta se desilo,
Mario je hteo Dejanovo parce zemlje gde drzao prodavnicu za delove kamiona u Preljini gde je i stradao, nije hteo da mu proda. Slikao mu je decu i pretio da ce ih oteti, zapalio mu dzip itd itd. To je trajalo i trajalo.
Mario je retko zlo koje je hodalo ulicama ovog grada.
Najboljem drugu je uzeo kucu na kamatu onde gde mu je perionica i hotel.
A zasto orden? Pa njih dvojica su u istu tikvu duvali, nema mnogo razlike medju njima.
U SAD bi dobio doživotnu, iako je ubistvo jedne osobe, doživotna bi bila zbog surovosti, tj. broja metaka i zbog toga što ga je na kraju „overio“ metkom u glavu.
Jedino bi možda mogao da se izvuče na neuračunljivost u tim trenucima, ali to bi zavisilo od sudskih veštaka.
U SAD ne bi ni ovaj bio biznismen i na slobodi, a to vec znaci da ne bi onako javno da mafija, da izigrava biznismena, vec bio tamo gde takvi i pripadaju. Dakle ni bi bilo ubistva, da drzava funkcionise.
Znao je on vrlo dobro ko je i sta je. Ne bi one kamere postavio na vijaduktu na stubovima rasvete tek tako. A policija kao ne zna da na vijaduktu ima privatnih kamera.
STA BAGRA CACANSKA PISE.OLOSI STO SE SETAJU GRADOM.OLOSI STO SUDE,A NEMAJU POJMA NISTA.DOCICETE I VI NA RED BAGRO JEDNA SLINAVA I MUSAVA.MARIO ZIVI I ZAUVEK CE BITI ZIV ZA NAS.TAKAV COVEK NIKADA NECE UMRETI.
Videh ga re neki dan,zdrav, prav nego jeste bled bio malo u licu.
Da su nadlezne institucije reagovale,do ubistva ne bi ni doslo,koliko puta je ovaj zelenas pretio Dejanu i njegovoj porodici,koliko puta ga je Dejan prijavljivao policiji i nista,sve mi diraj ali porodicu ne,pravda za Dejana
Mare je bio duṣ̌a i ljubav.
Samo su mogi da ga mrze sto je bio lep i imao sve.
A obicno svi mangupi nastradaju od seljačine plaṣ̌ljive koji mu nije bio ni do kolena.
Marija ce se i mrtvog plasiti takvi miševi.
Laka ti zemlja lepi moj Mare,tvoja Andrijana R.
Budalo,on ne može da čita.A ti obriši njegov sutljijaš oko usta.
Andrijana i Mario ne xxxxxx više za pokojnom bagrom.Kad je bio u zatvoru ćutao je kao sisica nekim zatvorenicima.Vas dvoje nesto pametujete J… vas on