Romska partija podnela krivičnu prijavu zbog nazivanja građana nacistima
Romska partija saopštila je danas da je podnela krivičnu prijavu protiv N.N. lica zbog vređanja naroda, jer je nekokako je navela, građane Srbije nazvao nacistima.
„Parole poput one u Parku ispred predsedništva u Beogradu ‘Bolje ćaci nego naci’ jasno se odnosi na sve one koji podržavaju studente u blokadi, a takvih je na milione, a najviše je pripadnika srpske nacionalne zajednice“, izjavio je predsednik Romske Partije Srđan Šajin.
U saopštenju se dodaje da „vođe Pokreta za Srbiju sve svoje političke protivnike obeležavaju kao naciste“.
Pokret za Srbiju odnosno Pokret za narod i državu osnovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić i on okuplja 17 stranaka.
Podsetimo, Romski koordinator u Čačku Gradimir Radosavljević, ne da nije osudio nazivanje građana Srbije nacistima već je istaknuti član SNS.



































Šta je sa Gagom,ne da mu Stevaniĉ lopina da se oglasi.
Gago je sve nas koristi
ROMI IZ ATENUCE NISU UZ GAGA
I vozi bmw
Haahah.
Koga taj u cacku da osudi,kad mozga nema,taj je isti kao i lumic koji ga je doveo u sns.
A skupljao potpise za Človića.Stevadićev igraĉ
A kada su uzimali pare da glasaju naprednjake…..
Ko je dao onom patuljku bmw 5 ?? Prodavalo gace uzlajalo se i ono
Ljudi,svi treba da volimo Srbiju kao što je voli Ana Brnabić.
Briga bas gaga sta pisete