Opet divlja deponija u Atenici
Ne tako davno da bi se zaboravilo, 20. aprila ove godine objavili smo tekst „I u Atenici divlja deponija„, o pravoj divljoj deponijii nadomak ulaza u Ateničko groblje. Tekst smo ilustrovali fotografijama koje su snimili naši čitaoci i poslali nam kao materijalni dokaz o neradu i javašluku u JKP „Komunalac“.
Nakon objave tog teksta smeće je počišćeno, ali ne trajno i ne u redovnom sistemu održavanja higijene na javnim površinama. Posle dva meseca opet ista slika, opet divlja deponija, opet javašluk u JKP „Komunalac“.
Mnogo se mastila potrošilo na tekstove u kojima se pisalo o katastrofalnom stanju rukovođenja ovim javnim preduzećem, o nesposobnosti kadrova SNS-a koji su rukovodna mesta tamo dobili po stranačkoj i rodbinskoj povezanosti.
I nije problem samo u nesposobnim kadrovima, problem je i u nesposobnosti istih tih naprednjaka koji sede u opštinskim foteljama i svakog dana uveravaju građane Čačka da su jednako nesposobni da upravljaju gradom, da upravljaju radom javnih komunalnih preduzeća.
Čačak grca u smeću, u zagađenosti vazduha u urbanim delovima grada i zagađenosti vode u Zapadnoj Moravi. Osim još uvek nerešenih problema u upravljanju komunalnim otpadom, suočila se nedavno nesposobna naprednjačka vlast i sa posledicama neodržavanja sistema za vodosnabdevanje Rzav, a Čačani su danima bili žedni i neokupani.
Valja se setiti toga kad dođu tako dugo najavljivani izbori.
______________________________________________________________________






































To su dosli ovi iz Nisa i Beograda da bacaju smece tu. Nisu atenicari nista krivi. To je strani faktor! Hibridni rat!
Ovo je organizovao Duka, bivsi clan SNS-a.
Naucio da lokmari vara pa ovim pravi sebi poziciju za novu drpu.
Gde god vidis zgodno mesto, ti prikolicu isprazni! Opet, ako mora da se bira manje zlo, bolje i ovde, lakse im da pokupe sa asfalta, nego negde u prirodi u potok gde ce ostati da trune i zagadjuje narednih 500 godina!
Sklonili kontejnere i rešili problem! Isto i u Parmencu.
Opet će da se izručuje u zabrane i potoke kao pre 20 i kusur godina.