Uhapšen maturant iz Kosjerića
Učenik završne godine gimnazije „Sveti Sava“ u Požegi L. E. iz Kojerića uhapšen je danas, kako je saopštila Inicijativa za Požegu, šest sati uoči proslave maturske večeri.
To udruženje je navelo da će se odazvati pozivu studenata iz Kosjerića i da će njihovi aktivsti prisustvovati protestnom skupu u Užicu, ispred zgrade suda večeras u 19 časova.
– Prema informacijama koje imamo, maturantu iz Kosjerića je određeno zadržavanje do 48 sati, a tokom sutrašnjeg dana očekuje se njegovo izvođenje pred Višeg javnog tužioca – navodi se u saopštenu tog udruženja građana.
U saopštenju se ne navodi razlog za hapšenje maturanta.
Ističe se da je vest o hapšenju „opravdano izazvala burne reakcije među svim slobodoumnim građanima, njegovim sugrađanima iz Kosjerića, ali pre svega školskim drugovima i njihovim roditeljima“,
Svi, dodaje se „apsolutno izražavaju zabrinutost i negodovanje zbog razloga, ali i načina, te vremena privođenja“.
– Ovako represivan metod kriminalne i zločinačke vlasti dodatno prenosi poruku o odsustvu razumevanja i saosećanja prema mladima u jednom od najvažnijih trenutaka njihovog školovanja – saopštila je Inicijativa za Požegu.



































За све је заслужан Гвозден Николић,приучени новинар на интелектуалном нивоу једног црва,који је био камерман на Галаксији и снимао свадбе за покојног Мишулу Петровића,а сада је постао чачански Вучићевић-лажов из Информера!!!
Za šta će im razlog za hapšenje????
Mogu da rade šta hoće, sve dokle trpimo.
Nema nikog da nas povede da razjebemo debilčine jednom za svagda!
TAČNO DAJE SELJAK,,GVOZDEN,,ISTI VUČIĆEVIĆ,,UVLAKAČ SMRDLJIVI,,
ALI SVESE PLAĆA,NAMAZAOSE OD SNS,A KAO I SVI NA,,,VUČ,,,,
Svako postaje junak samo na batinama.
Zato se junaći i trpi zlostavljanje,vazno je da ti savest bude čista.
Sve sto vise vremena prolazi,samo će narod sve vise naelektrisati.
Zato samo trpi.i trpi,svemu će doci kraj.
Dokaza ima koliko god hoces
da su budaletine,kada su
sina policijskog generala tukli.
Tata je stao u zastitu,
jer odlično zna sta je ponasanje demokratcko a sta nije.Jer nebi bio general
policije.
Nijedna vlast se nije ponadasala politickim ne istomišljenicima kao ova
danas.