Naprednjačka „rekvizita“
Za jučerašnje protestno okupljanje građana ispred prostorija SNS-a u Čačku, naprednjaci su pripremili „rekvizite“ po uzoru na ono što je već viđeno u Novom Sadu. Zbog blokade policije pristup hotelu „Beograd“ sinoć nije bio moguć, ali nije bila u pitanju bezbednost, već nešto sasvim drugo.
Na spratu hotela bili su smešteni aktivisti SNS-a koji su po dobijanju signala trebali da bacaju petarde, topovski udar i slične stvari na građane.
To se, ipak, nije dogodilo jer gaulajter Mićić koji je bio u prostorijama Gradskog odbora SNS-a tokom večeri nije dao signal za upotrebu „rekvizita“. Verovatno jer je policija postavila svoje kordone tako da su građani ostali udaljeni od prostora ispred hotela „Beograd“ i prostorija SNS-a dovoljno daleko da bacači ne bi mogli da dobace do njih.
Ili su vesti koje su stizale iz Beograda, Pančeva, Novog Sada, Kragujevca bile toliko alarmantne i nepovoljne po naprednjake da gaulajter nije dobio naredbu za upotrebu „rekvizita“ i u Čačku, jer bi to dodatno razjarilo ionako besne građane a onda ko zna šta bi bilo.
Za večerašnje okupljanje naprednjaka radi „odbrane“ stranačkih prostorija bilo je povuci-potegni jer aktivisti masovno odbijaju da dođu i brane stranku, naročito kada su sinoć videli da oni koji su se najviše okoristili o SNS nisu došli.
Tako večeras nema razglasa, nema štandova, nema zastava, nema crnpurastih mahača zastavama … Nema ni poverenika Stevanića, ni predsednika Skupštine grada Igora Trifunovića, ni mnogih drugih.
Večeras je protest i u Kragujevcu. Poruka kragujevačkim naprednjacima vrlo je jasna: Večeras pucate po šavovima.
Učesnicima protesta u Kragujevcu, a to važi i za sve ostale gradove upućen je jedinstveni savet:

U Čačku je počeo skup ispred prostorija Gradskog odbora SNS-a i evo kako je izgledao taj početak:
____________________________________________________________________________






































Milic u ovom periodu dok menjas Miluna bices upamcen po tome koliko si policije izveo na ulicu da te cuva i tebi slicnih, od koga te cuva , od svog naroda bagro raspala
KUD CES VECE BAGRE OD VAS. KAKO BI SE PONASALI PREMA DRUGIM NARODIMA KAD SVOM NARODU ZELITE ZLO. IZDAJETE SVOJU DRZAVU.
Milic je dobar bio za onu moju kravu . Veterinar i po , trepcanac .
Dal Milunčić izlazi iz price lagano sa sve milionima koje je „mukom“stekao
Kriminalci u uniformama.
Meni je žao kad vidim ove cacije koliko ih je malo da brane svoju sns jazbinu
Vučić i Srbin nikad u istoj rečenici! On je lopov izdajnik i ubica!
Belicu gde ces ti posle svega ovoga.Svi pametni su se zamerili sekti,samo ti osta sa guzicarem.Uvalio si glupog Cipija ,da bi spasao svoju zadnjicu.
Belic Ćaci u uniformi brani Cacak-Caci.Ti si odsvirao kraj samom sebi
Cebo ,Rumun,Ruso ,Belic ,Rebraca u fantomkama obuceni u uniformu policije.Brane stranku.Fuuuj
Ne poznajemo svi te likove po nadimcima. Ako ih je neko prepoznao, treba objaviti spisak sa njihovim punim imenima i prezimenima, da ostanu upamćeni!
Ћебо стари каматаш и друкара постап Ћаци😂 Веља Невоља, Хофман, па Ћебо, мора да мења надимак не слаже се…
E ZALOSNO KO JE SA FUNKCIONERIMA SNS-a SPANSKI BORAC BASTOVAN CEBO,RUMUN,REBRACA OPALIO KUCU U LUCANIMA,ITD SVE LICNOSTI FAKULTETSKI OBRAZOVANI.I POLICIJA STITI SA KRIMINALCIMA VLAST JADNA TAKVA VLAST.U KOSJERICU SU ISLI ISTI TI KOKOSARI PRED LOKALNE IZBORE DA PLASE NAROD.JADNO SRBIJO I SRPSKI NARODE.OVO JE SLIKA SRBIJE,A NAROD NEOBRAZOVAN GLEDA STA IM INFORMER,PINK PRIKAZUJE DA SU DECA STUDENTI I GRADJANI TERORISTI A KRIMINALCI KRE. SRPSKOG DRUSTVA I VELIKI LJUDI JADNOOO
Sinoc su vidjeni svi.Sinoc se videlo pravo lice Cacanskih batinasa.Cebo,Rumun,Rebraca,Ruso,Cevla,jos dvojica iz obezbedjena Rebracinog koje nismo uspeli da identifikovati.Ruso je predvodio grupu sa pet mladjih Masinaca.Njih dvanaestorica stajalo je na tri lokacije u centru.Ova informacija curi iz SNS-a
Pametni su se davno izvukli iz sekte.Osta glupi sljam koji za jeftine poene brani olose.Dok je bila normalna prica bilo je dosta momaka sa ulice uz SNS-ovce.Kada je smrad poceo da se siri velikom brzinom mnogi su se sukobili sa pojedincima u stranci i pobegli od lupeza.Nadam se da ce se i ovih 12 diota vrceras skloniti od sekte!!!
Strasno sta se radi
I jovica krdzic u crvenom duksu sa kapuljacom. Kad kamata zakaze pomaze cinkarenje i stranka. Kriminalac iz Gornje Gorevnice, verovatno ce da bude predsednik mesne zajednice.
Jovica Krdzic kao rusicev mentor. Sve sportisti i dobri momci. Jadna li je majka koju grlite kad krenete napolje.
Русић је момак за пример свима,одјебао је тог истог стеФанића пре пар месеци и гледа своја посла!О осталим “криминалцима” не треба трошити речи јер ако си криминалац и мангуп мораш да поштујеш кодекс улице а кодекс улице је тај да нема ЦИНКАРЕЊА И САРАЂИВАЊА СА ПОЛИЦИЈОМ!Толико о њима и о њиховом криминалу и мангуплуку…
A u Sta se radi na estradi .A odkale su ti momci Rumun Cebo kosu ti Momci