Prethodni članak
Podnet novi zahtev za upotrebnu dozvolu za vidikovac na Kablaru
Objavljeno 22/06/2026
Komentara: 0
Grad Čačak podneo je u petak, nešto posle ponoći, novi zahtev za izdavanje upotrebne dozvole na osnovu usaglašenog zahteva za vidikovac na Kablaru.
Prethodno je 9. juna Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izdalo rešenje kome se odbacuje zahtev Grada Čačka kao investitora za izdavanje upotrebne dozvole za vidikovac na Kablaru.
Kako se navodi u obrazloženju, ovom ministarstvu Grad Čačak podneo je zahtev za izdavanje rešenja kojim se odobrava upotreba izvedenih radova na ovom objektu. Uvidom u dostavljeni zahtev i priloge, nadležni organ je utvrdio da za postupanje po zahtevu nije ispunjeno više formalnih uslova.


































