Prethodni članak
Uspeh užičkih atletičara na Ibarskom krosu
Članovi Atletskog kluba Užice osvojili su tri zlatne i jednu srebrnu medalju na 16. Novogodišnjem ibarskom krosu, koji je održan u nedelju u Kraljevu.

Foto: AK Užice
Marko Mićević je osvojio zlatnu medalju u trci pionira (U-16) na 1.000 metara. U trci juniora na 2.000 metara, četrnaestogodišnji Mihajlo Jakšić (U-20) izborio se za, takođe, zlatno odličje. Prvo mesto osvojio je i Mirko Minić u trci starijih veterana na 2.000 metara. U trci mlađih veterana na 3.000 metara drugo mesto pripalo je Acu Jovanoviću.
I pored hladnog vremena, na ovogodišnjem Ibarskom krosu nastupilo je oko 250 takmičara iz dvadesetak klubova iz Srbije i inostranstva.
___________________________________________________________________________






































Bravo !!!
Svaka Čast !!!