Ona je navela da je pacijent primljen u Urgentni centar UKC, gde su mu nakon obavljene dijagnostike, lekari konstatovali povrede kostiju lica.
Lojalisti SNS počeli da gaze srpske seljake
U incidentu koji se dogodio na blokadi raskrsnice u selu Bresnica kod Čačka, teško je povređen poljoprivrednik (61), kada je vozač kombija pokušao da probije blokadu, rekla je portparol te zdravstvene ustanove Vanja Đorđević.
Pacijent je stabilnog opšteg stanja i nalazi se na lečenju u Centru za maksilofacijalnu hirurgiju UKC Kragujevac, rekla je Đorđević.
Šezdesetogodišnji poljoprivrednik zadobio je teške telesne povrede u incidentu koji se dogodio tokom blokade magistralnog puta Kragujevac–Čačak, u selu Bresnica.
Prema nezvaničnim informacijama, on je povređen kada je vozač kombija, pristalica Aleksandra Vučića i SNS, pokušavajući da se „prošvercuje“ iza autobusa u kojem je bilo male dece, velikom brzinom naleteo na poljoprivrednika koji se nalazio na kolovozu.
Povređeni čovek hitno je prebačen u Opštu bolnicu u Čačku, odakle je zbog težine povreda hitno transportovan u UKC Kragujevac.
_________________________________________________________






































Ma pukli su, znaju i oni. Ovo je ljudi kraj SNS, samo treba da se istraje, i da se udruze svi, i studenti i poljoprivrednici i narod i svi treba da krenu zajedno.
Izbore da raspise i da ih oduvmao i da vise ne gledamo ove ljude po Cacku i po Srbiji koji nisu ni osnovnu skolu zavrsili i nista ne znaju
Kako je „kombijem pokušao da probije blokadu“, da li su traktorima i drugim poljoprivrednim mašinama blokirani ne samo put, nego i prostor pored puta koji bi omogućavao prolaz vozilima, ili su tu mašine samo za kamere?
stop naprednom teroru
Газите и ви њих,ФУЈ СНС!!!
A zasto klosarcini niste polomili i ruke i noge.Da ostane klosar invalid i da ceo svoj bedni zivot okajava grehe.
Dali je vozač kombija priveden??
Jel u
hapsen Bagra!!
Naravno,uvek je kriv onaj drugi.U slucaju blokada takodje pitanje je sta je uzrok a sta posledica.Da li neko u ostvarivanju svojih prava treba drugima da uskracuje njihova.Razumem da su poljoprivrednici nezadovoljni ali problem ne mogu da rese na raskrsnici,nego treba sa nekim ko je nadlezan da sednu I razumno razgovaraju.Kad imate bolove idete kod lekara,ne blokirate puteve.Na drugoj strani,veliki je broj onih ciji posao zahteva odlazak na teren,prevoz robe,odlazak u drugi grad iz privatnih razloga.A to ne mogu da urade jer neko non stop blokira puteve.Po izreci „puca tamo gde je najtanje“,pojavi se neko kome su blokade „preko glave“ I krene da ih probije.Opet smo na picetku-sta je uzrok a sta posledica?Niko Vam ne brani da ostvarites svoja prava ali ne uskracuje drugima njihova
Sto niste bagru polomili?
Znači samo jedno uživaju pravo. Ovi drugi ko ih šiša,jednosmerna demokratija ,,,