I šta ćemo sad lažljivi direktore policije
Aktuelni direktor srpske policije Dragan Vasiljević, jedan je od onih naprednjačkih kadrova, koji svoj posao obavlja bahato, koji voli da preti građanima, a voli i da slaže kao što su građani Srbije mogli da vide sinoć.
Već jutros se opet pojavio na TV ekranima da tercira predsedniku Srbije i da nas i on ubeđuje da su sinoć pobedili Ćacijevci, kao da je on bio sudija u ringu pa je iz neposredne blizine video koji bokser je grogiran, a koji i dalje stoji na nogama.
I pre Vidovdana i sat posle Vidovdana, bahatio se i pretio da će svi koji budu kršili javni red i mir tj. koji se budu bunili protiv aktuelnog režima, biti privedeni pravdi.
Već jutros su se policija i BIA rastrčali da love po kućama i hapse studente koji su juče učestvovali u studentskom protestu. Valjda je tako neko zamislio da plaši narod i da građane tera u pokornost prema vlasti.
Mladost Srbije optužuje se za najteža krivična dela prema državi, što nisu radile ni najnazadnije diktature na svetu.
Izgleda da se građani nisu uplašili i da ne misle isto kao i direktor policije koji misli da se građani zakopčavaju na leđa, pa može da im u po noći prodaje policijske fore i fazone i da ih ubeđuje da nije bilo onakokako su oni videli i čuli nego onako kako im on kaže.
I evo pobunio se Novi Sad, pobunio se Beograd, pobunio se Zemun, a večeras i Čačani blokirali pojedine saobraćajnice.
I šta ćemo sad lažljivi direktore policije. Gde su ti kordoni od sinoć, gde su panciri, štitovi, službene palice, suzavac i biber sprej. Kako ćeš sad da održiš javni red i mir po Srbiji kad si iritirao i pobunio građane i oni krenuli u građansku neposlušnost.
Šta ti sad kaže vrhovni komandant direktore policije.
Video: N2
___________________________________________________________






































Zaista sam pristalica ai pratim Ozon al ste preterali više sa kojekakvim blaćenjem i sa vašim manti i demanti,hteli mi i ne hteli Ćaci je ubedljivo pobedio narodu je se više smučila kojekakva okupljanja i blokiranja.Obojena revolucija trpi žestok poraz
Kome se smučio narod? Smučio se konzumentima i potrošačima koji samo gledaju sopstveni interes, koje nije briga ni za narod, ni za državu, ni za pravdu ,ni za istinu!
Saberite se ljudi! Ode nam pola države i univerzitet, i pametna deca…
Nije daleko ni Bor, ni Nedeljice, ni Majdanpek… Da ne pominjem sve afere u vlasti. Pa dovoljno je što pink i informer puštaju u etar da nam zagadi život.
Bože spasi, ako imaš koga!
Vidimo se sutra !
Vučić izdajnik!
Obojena revolucija
Nije tacno da je izdajnik nego je veleizdajnik
Šibe u tvoju milogoru!
Taj Vasiljvic je obicno SNSovsko go*ance koji ce uskoro odgovarati za svoja zlodela i koga ce sopstvena deca i unuci da se stide.
Samo skupljajte snimke
A sta ces kad skupis snimke.
Ako skupis snimke kao ugasani studijo B za vreme,
Milosevica.
Prekoporuka pogledaj
legendari dokaz istorije.
„BEOGRADE ne ponovio se
9 mart 1991 godine.“
I tada su sa gradjanima,
studenti bili nosioci demostraciji.
S tom razlikom u odnosu na danas sto skupstina-zakonodavno telo,nije radilo jedan ili dva dana.
Haos po ulicama Beograda,a skupstina radi u punom
sastavu,sa pozicijom I opozicijom.
Skupstinska rasprava je bila u okbitima normalnog,bez vredjanja,jednih prema drugima,A NE KAO DANAS.
Kao ucesnik u svim dogadjaima,mogu svedociti,da ponasanjem poslanika,SPS,spo,dekmokratcke I dss,su se ralikovale u odnosu na poslanike radikala.
SNS nije nista novo,to je
ogranak radikala.
Ogromna je razlika tada I sad.
DALI MOZES DA ZAMISLIS,DA JE TADA PRESEDAVAJUCI SKUPSTINE UMKOVIC IZASAO
PRED STUDENTE SA DIALOGOM.
DALI CE I KADA ISTO TO URADITI BRVNARICKA!