SNS i SPS otvorili logor! Jezivi snimci iz Novog Sada (VIDEO)
Srpski Gvantanamo. To je prvi komentar advokata nakon sminka iz Novog Sada gde se vidi veliki broj uhapšenih građana kako kleče u jednoj sportskoj sali ili teretani.
Na društvenim mrežama danas se pojavio snimak na kome se vide pripadnici Interventne jedinice policije (IJP) kako stoje iza 15-ak mladića koji kleče uza zid sa rukama na leđima. U pitanju nije policijska stanica, već neki sportski objekat, najverovatnije teretana!
„Za krivično delo zlostavljanje i mučenje predviđena je kazna zatvora do jedne godine. Ukoliko se primenom sile, pretnje, ili na drugi nedozvoljeni način drugome nanese veliki bol ili teške patnje s ciljem da od njega ili od trećeg lica dobije priznanje, iskaz ili drugo obaveštenje ili da se on ili neko treće lice zastraši, nezakonito kazni ili diskriminiše predviđena je kazna zatvora do pet godina. Ukoliko u ova dva slučaja delo učini službeno lice u vršenju službe, kazniće se zatvorom do tri godine, odnosno do deset godina“, naveo je predsednik DS-a Srđan Milivojević na Iksu.
Advokat Rodoljub Šapić upitao je direktora policije „koja je ovo ‘mera'“ koju su primenili policajci i na kojoj odredbi Zakona o policiji se zasniva.
Bivši fudbaler Mirko Poledica prozvao je na Iksu evropsku sekretarku za proširenje Martu Kos i pitao „da li je EU još uvek zabrinuta za ono što se dešava u Srbiji“.
Đorđe Miketić iz „Beograd ostaje“ uporedio je snimak sa fotografijom sa Banjičkog logora iz 1942. godine.
Potpredsednica SSP-a Marinika Tepić navela je da će zbog ovog videa „klečati i Dačić i Vučić i njihova kamarila“.




































Žvalavi sektašu vreme ti ističe…. Narod će ti pokazati….
Ovo je odlično što rade ovi iz SNS Stranke Nakaza Srbije, nadam se da će narod i penzioneri koji su za njih prometiti mišljenje o njima….
Људи,ово нема ни у филмовима,ПОБУНА,ПОБУНА,ПОБУНА!!!!
Malo je to za ono što su uradili
Po ulicama ćemo ih juriti…samo još malo…
Ovako su se slikavali u Jasenovcu dželati kraj žrtvi
Po međunarodnom pravu svi pritvoreni su politički pritvorenici diktatora i imaju pravo na međunarodnu pomoć a i imaju pravo da traže azil u nekoj szranoj državi!
Po međunarodnom pravu svi pritvoreni su politički pritvorenici diktatora i imaju pravo na međunarodnu pomoć a i imaju pravo da traže azil u nekoj stranoj državi.
Kakv i su to majmuni, iživljavaju se nad decom. Što ne odu dole na Kosovo pa se ne junače, debili pandurski.