Даријевић попунио захтев за смену режима у Чачку
Двери Чачак обавештавају суграђане како је начелник Полицијске управе, током мирног протеста 15.8.2025. прекорачио службена овлашћења чиме је: ДАРИЈЕВИЋ ПОПУНИО ЗАХТЕВ ЗА СМЕНУ РЕЖИМА У ЧАЧКУ који више од деценију апсолутно влада градом.
Ова политичка клика срозала је све друштвене вредности, погазила права грађана зарад својих личних интереса и пре годину дана јавно изјавила да код њих важе нека друга правила и неки други закони.
Због примене таквог принципа, Двери Чачак су до сада тражиле оставке и смене Милуна Тодоровића, Игора Трифуновића, Александра Максимовића, Душана Радојевића, Милоша Стеванића.
Смело смо указали на друштвено штетно и опасно јавно појављивање Стефана Гавриловића који је најближи сарадник горе поменутих напредњака. Њихово “политичко” деловање, раме уз раме са председником градске организације СНС у Чачку, значило је погоршање безбедности наших суграђана, што потврђује и напад на породицу Матијевић.
Сви набројани, по законима Републике Србије, статутом града Чачка не смеју више обављати јавне функције које су након прошлогодишњих локалних избора насилно преузели јер на изборима, доказано нису победили.
Дакле градом не влада Скупштина која није оно што је законом и Статутом предвиђено. Заправо, она дрема пред свим овим дешавањима, баш као и одборник Славољуб Пипер, председник Савета за јавни ред и мир у Чачку, кога такође прибрајамо списку за смену режима.
На листи су сви директори јавних предузећа и установа, који се баве забрањеним функционерским кампањама а у сврху директне страначке промоције. Ту су и сви службеници Градских управа који су прекршили законе и прописе, омогућивши изборну крађу.
Прексиноћ, списку за смену пикључио се и начелник Полицијске управе у Чачку јер:
Прво, никоме није било јасно зашто се Драшко Даријевић слепо држао одлуке или наредбе о, по нама беспотребне вишечасовне блокаде центра града.
Друго, никоме није јасно зашто је себи дозволио да мучки и противзаконито физички насрне на већ приведеног учесника протеста. Иако је Владимир Миливојевић, грађански активиста, већ изолован и физички држан од стране два припадника полиције, начелник је сладострасно, у маниру кунг-фу кафанских табаџија, Миливојевићу задао кратак и брз ударац у пределу стомака, након чега овај пада на земљу. Због начина ударца, пад је био неминован, баш као што ће бити и пад владајуће клике.
Треће, уместо да месецима и годинама уназад изолује напредњаке и прекине њихово штетно деловање, начелник ПУ Чачак, својим чињењем и нечињењем додатно угрожава јавни ред и мир, који његова служба тобож чува. Нећемо сада наводити примере “чувања” јер би потрошили силне странице текста. Уместо примера изводимо само закључак који нажалост стаје у једну реченицу: полиција чува кринималце и батинаше!
Потврда да чачанска полиција не само штити криминалце већ их и поштује, јесте тренутак који смо снимили пре неко вече. Наиме, забележено је срдачно поздрављање, више пута осуђиваног криминалца са припадником полиције током грађанског протеста испред СНС-а.
Поздрављамо успех грађанских протеста који су у Чачку достојанствени и мирни представљајући прави, искрен и демократски дух наших суграђана. Један од великих успеха је и склањање ћациста са ћациплатоа на привремено узурпираном Градском шеталишту.
Верујемо да ће се успесима ускоро прибрати и смена тренутно владајућег режима.
Велику захвалности дугујемо студентима и њиховом протесту који је у многоме помогао да се народ пробуди у Србији. Захтев за расписивање ванредних избора је постављен и представља једино решење и услов за праву промену система.
Двери Чачак пружају пуну подршку студентима и својим суграђанима верујући да заједно можемо мирно и лако до брзе победе и слободе у Чачку.
____________________________________________________________






































U Ča su pukli, samo im još niko nije javio.
stop naprednom teroru
gradani nikad nisu izabrali ove bandite irazbojnike.na zadnjim izborima u cacku izaslo je 48% birackog tela,a politicki trgovac iz capuljica je sam proglasio svoju pobedu na rts,i on izabrao miluna.a milun jbg.puko od terora uzurpatora.izborni zakon je NEUSTAVAN.procitajte cl.2 i cl.52 ustava
Milun puko sada cu da se zaplacem za njim, sve je to ista neskolovana bagea sa kupljebun duokinana, mislis da je Milun bolji u Brusu zavrsio neke skole ham ha ha i nemoj ga molin te opravdavati
Stefane,najebao si druze!
Trebalo je odavno da naje.e, potrcko praznoglavi…
Ha ha ha. Cuj dveri. Pa gde di bio bosko do sada. Nego svi kupite poene posle kraja utakmice i ti i calovic i ostali
Sram da vas bude