SNS pravi žurke, grad u korovu i zapušten (FOTO)
Čini se da SNS i njeni čelni ljudi svakog dana pokazuju svoju neodgovornost, ili bolje reći nesposobnost, da vode grad.
Vidimo svi na šta nam liče ulice, šta se radi sa otpadom, kako funkcioniše gradska uprava ili javna preduzeća. Nije moglo ništa bolje ni da se očekuje s obzirom da nisu u stanju ni da pokose običnu travu, ili da uklone posušeno drveće koje nisu zalivali. Možda su u medjuvremenu promenili pravac ili program svog delovanja pa su se umeto rešavanja problema građana preorjentisali na organizaciju žurki pod šatrama, posebno u vreme posta, organizaciju turističkih tura po gradovima za sendvič i vodu ili organizaciju boravka u Ćacilendu. To duguju odgovor građanima.
Sugrađani koji žive na Keju poslali su nam fotografije kako izgleda šetalište pored Morave i Gradskog bedema sa pitanjem da li će u ovom delu grada naprednjaci možda organizovati žurku kako bi se možda pokosila trava.
— Poštovani, na fotografijama možete videti kako izgleda šetalište pored Morave. Sve je osvojila travuljina i korov, ne vidi se cveće, osušilo se drveće. Nikada, ali nikada ovako nije bilo, ovako zapušteno i prljavo.
Neko kaže da su se naprednjaci raspustili od kad nema Miluna, i da su se posvetili organizaciji zabava i krkanluka, dok pojedini članovi SNS kažu da je to posledica činjenice da je sadašnji prvi čovek naprednjaka javni sektor pretvorio u privatno preduzeće i da se, pored familije i rodbine, zapošljavaju samo nestručni SNS kadrovi. Ne znam šta je istina, ali vidi se da grad nema domaćina. Za to vreme radnici SC Mladost ispijaju kafe na plaži. Lepo radno mesto dobio je pašo — napisali su naši sugrađani.

Ništa nije bolja situacija ni u samom centru grada gde trava nije košena mesecima. Na to je podsetila i GG Istina i čast Ivana Ćalovića.


































