Ona je rekla da svi opozicioni odbornici pozdravljaju akciju čačanske policije, koja je po nalogu Višeg javnog tužilaštva uhapsila napadače i poziva ih da saopšte njihova imena.
Opozicija traži od policije imena uhapšenih za napad na demonstrante u Čačku
Predsednica opozicione odborničke grupe građana „Istina i čast“ u Skupštini Čačka Nataša Velkovski rekla je, na zajedničkoj konferenciji za novinare opozicionih stranaka u lokalnoj skupštini, da ima saznaja da su uhapšena četvorica muškaraca, koji su maskirani i sa metalnim šipkama napali dvoje demonstranata na protestu u Čačku.
„Postoji sumnja da je među uhapšenim napadačima i jedan od direktora čačanskog Javnog komunalnog preduzeća ‘Komunalac’ S. G, koji je funkcioner Srpske napredne stranke (SNS)“, rekla je Velkovski.
Ona je istakla da svi opozicioni odbornici osuđuju napad „maskiranih batinaša“ na dvoje demonstranta na protestu u nedelju, 28. septembra, od kojih je jedan pretučen, dok su drugoj učesnici protesta, akušerskoj medicinkoj sestri u čačanskoj Bolnici, nanete telesne povrede.
Velkovski je ocenila da su za taj incident odogovrni predstavnici vladajuće koalicije u Čačku koju predvodi SNS.



































Svi znaju ko je i sta je. Samo ovi hoce to zvanicno, od policije. Jer onda krecu tuzbe, robija, i sve drugo. Sta radi ovaj narod, dokle ovo ode
Uzgred da objave inicijale i godine života socijalne radnice u penziji koja je krala novac od pokojnika i da policija,tužilaštvo pozovu sve oštećene da prijave štetu a ne da zataškaju,za to što je sns stranka!
Kazu da je ta radnica u odbranu rekla da su svi ti pokojnici uredno bili na glasackom spisku i da su glasali