Počela rekonstrukcija dela Ulice kneza Miloša
Zbog rekonstrukcije kolovoza i izgradnje nove kišne, vodovodne i kanalizacione mreže, od danas, 22. juna potpuno je obustavljen saobraćaj na delu ulice Kneza Miloša u Čačku.
Javno preduzeće „Gradac“ saopštilo je da je od danas, ponedeljak 22. jun, potpuno zatvoren deo ulice Kneza Miloša u Čačku zbog izvođenja infrastrukturnih radova.
Saobraćaj je obustavljen na deonici od semafora na raskrsnici sa ulicom Cara Lazara i Amidžinom ulicom do raskrsnice sa Nemanjinom ulicom. Zatvoren će biti deo od semafora na raskrsnici ulica Kneza Miloša i Cara Lazara.
Kako je navedeno, razlog zatvaranja su rekonstrukcija kolovoza, izgradnja novog kišnog kolektora, kao i izgradnja i rekonstrukcija vodovodne i kanalizacione mreže.
Tokom izvođenja radova saobraćaj se usmerava na okolne ulice prema postavljenoj saobraćajnoj signalizaciji, a radovi će se izvoditi fazno. Iz JP „Gradac“ navode da će pristup stambenim i poslovnim objektima u ovoj ulici biti omogućen u najvećoj mogućoj meri.



































Rekonstrukcija ulice koju su investitori razvalili dok gradjani placaju.Ako budu radili kao Cara Lazara sad naopako ce biti!Ulicom Cara Lazara be moze da se prodje od parkiranih automobila.Bitno je da Milanco Bojovic fotograf ima svoje mesto za parkiranje.Bojovicu,da li si zadovoljan kako izgleda ulica Cara Lazara?
On ima auto 4×4. Zato su i ostavljene dzombe. Da isproba sve performanse automobila, a i da ga seti na ruralni zavičaj pre dolaska u grad i kupovine Fabus diplome.
Učešće u asfaltiranju ulice treba da uzmu FOX gradnja, ČA TERM, Auto Aleksa, i ostali koji su razvalili taj deo ulice dok su svoje zgrade, na kojima su smanuli velike pare, povezali na kišnu i fekalnu kanalizaciju.
Ovo su trebali investitori što su pravili one zgrade u nulu sa ulicom da urade o svom trošku a ne da se radi novcem svih nas.
Udubljenje preko mosta na Moravi odmah pre semafora ne pominju.Krater se otvorio i stoji tako jedno godinu dana.D Misovic razvaljena,D Avakuma razbijena od kamiona….itd itd…Semafori se nigde ne vide od prasine koja se zalepila po njima.Ova smrda od Bojovica dok se voza u beloj limuzini moze da sagleda opste stanje grada…Kad bi dosao dan da ih gledamo kako rucno razbijaju ulice dok ih policija cuva za pola leba i tanjir pasulja u prugastim odelima
Zaista neverovatno, razval Filip Filipović ulicu, često zaustavljaju saobraćaj zbog radova, a onda građani Čačka treba da plaćaju infrastrukturne radove. Na žalost tako je i u dugim delovima grada. Ko to odobrava nije da je samo onaj 4×4. Sramota ste za ovaj grad, koji verovatno većina na vlasti i ne voli