Prethodni članak
Podnet novi zahtev za upotrebnu dozvolu za vidikovac na Kablaru
Objavljeno 22/06/2026
Grad Čačak podneo je u petak, nešto posle ponoći, novi zahtev za izdavanje upotrebne dozvole na osnovu usaglašenog zahteva za vidikovac na Kablaru.
Prethodno je 9. juna Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izdalo rešenje kome se odbacuje zahtev Grada Čačka kao investitora za izdavanje upotrebne dozvole za vidikovac na Kablaru.
Kako se navodi u obrazloženju, ovom ministarstvu Grad Čačak podneo je zahtev za izdavanje rešenja kojim se odobrava upotreba izvedenih radova na ovom objektu. Uvidom u dostavljeni zahtev i priloge, nadležni organ je utvrdio da za postupanje po zahtevu nije ispunjeno više formalnih uslova.



































Neka hvala, meni ta skalamerija deluje nesigurno.
Konačno su dali Srđanu BOŠKOVIĆU da popuni formular. Sad će to biti sve kako valja. Budite bez brige, mirno spavaj nano.