Vrh SNS spremao krvoproliće 15. marta, naoružali kriminalce
Reči Čedomira Jovanovića, nekadašnjeg lidera LDP-a, i saveznika Aleksandra Vučića, koji je javno priznao prošle godine na Tanjug televiziji da je Žandarmerija upotrebila zvučni top kako bi uplašila narod, potvrdio je i odbegli kriminalac Nikola Mirić koji je nastavio da govori o svom angažovanju u „ćacilendu“. Podsetimo, ne znajući da je u programu, Jovanović je rekao i da je u samoj Skupštini grada bilo preko 200 naoružanih ljudi pod kapama koji su imali uniforme Atlas osiguranja. Mirić sve to potvrđuje.
– Sreo sam se sa Maretom iz BIA u Ćacilendu. On mi je tom prilikom rekao da se sprema veliki protest i da moramo biti okruženi odlučnim ljudima koji su spremni da idu do kraja jer se brani Srbija i predsednik Vučić. Ja sam mu rekao da imam 30 Obilića koji se neće povući i koji su spremni na sve. Rekao mi je da ih okupim narednog dana oko 10 sati i da im neko, daće im neko od veterana Crvenih beretki održati mini obuku. Došao sam sa momcima u dogovoreno vreme, dočekao nas je Mare iz BIA i stari čovek sa crvenom beretkom na glavi koji se predstavio kao Popović. Poveli su nas u podzemnu garažu, tamo se nalazila velika količina automatskog oružja.
Čovek sa beretkom nam je rekao da stanemo u vrstu i pitao je li ima neko ko se nije susretao sa oružjem i da istupi iz vrste kako bi mu pokazao osnovno rukovanje. Iz grupe je istupila većina momaka koju sam doveo, i ta obuka je trajala do par sati, do negde 6 posle podne. Tom čoveku se pridružilo još par veterana koji su pokazivali kako se rukuje oružjem, koriste gas maske, šok bombe. Oko 6 sati Mare iz BIA je došao, napravili su sastanak sa svima, zahvalio se na podršci i rekao je da idemo da odmorimo jer je sutra Dan D za Srbiju i da moramo svi ostaviti srce i izvršavati zadatak kako bi se odbranili od stranih plaćenika i izdajnika, a daće to sve drž ava znati da ceni i da će im uzvratiti na najbolji način.
15. marta oko 8 sati sam okupio svoje momke na Trgu Nikole Pašića, u manjim grupama, a odatle smo svi zajedno otišli u Ćacilend, tamo nas je propustila policija. Ja sam predvodio svoju grupu, a po dolasku svi smo zadužili rančeve sa čepovima za uši, gas maskama, topovskim udarima, šok bombe smo dobili, šlemove, baklje, suzavce, fantomke. Dobili smo i držalje od sekira i štagle, metalne cevi.
Rečeno nam je da tokom da će nam dati automatske puške ako bude potrebe i pokazali nam mobilni toalet u kome su se nalazile, a pištolje je nosio koje je imao, kao i pancire.
Tokom dana u Čačilendu sam video Bobana Bačevića, Vladu Mandića, Radojičića, Luku Bojovića, Prelića, navijača Zvezde, onog Vučkovića, Sandokana, još dosta lica iz kriminalne sredine i svi su oni bili sa svojim grupama. Od političara sam prepoznao Vučevića jer ga poznajem sa televizije. Tokom dana je vladala velika tenzija i nervoza među nama. Iako se između nas i demonstranata nalazili traktori, ograda i veliki broj pripadnika policije bili smo obavešteni da se okupio nikad veći broj ljudi, i ali nam je sugerisano da se ne brinemo jer imaju čokera u rukavu.
U jednom momentu prišao mi je Mare i rekao da kad mi stigne poruka prenesem svima da stave čepove u uši, da imaju neki plan, da ništa ne brinemo, ali nije mi saopštio detalje. Takođe, tokom dana mi je rekao da pošaljem par momaka, među među demonstrante da gađaju kamenicama policiju.
Video sam da su to radili, ne znam da je slato još par više grupa po par momaka koji su provocirali policiju i studente. Oko 7 sati dobio sam poruku od Mareta da stavimo čepove za uši. Ja sam preneo svojim momcima da to urade. 15-ak minuta kasnije nastao je opšti haos među demonstrantima, a takođe i momci koji koji nisu nisu bili obavešteni ili nisu poslušali da stave čepove video sam kako padaju i kako panično beže.
U tom momentu sam mislio da su nas napali, da su nas napali demonstranti, da su probili probili blokadu.
Nisam znao šta se dešava, a posle nekog vremena sve je stalo, situacija se smirila, policija je rasturila demonstrante, a mi smo ostali u Ćacilendu negde do ponoći.
U jednom momentu došao je ovaj Mare iz BIA, zagrlio me jako, zahvalio mi se puno na podršci i rekao mi je Jessi li video kako smo rešili bagru u par minuta.
Nasmejao se i rekao mi vidimo se za par dana na večeri kad svi odmorimo.
Ja sam tek kasnije ukapirao da se koristio zvučni top, a o tome mi je i sam Mare potvrdio na večeri.
U narednom videu ću govoriti o tome, o narednom zadatku koji sam dobio od Mareta iz BIA u ime braće Vučić, a radi se o organizovanju ubistva Nikole Kovačevića zvanog Goranac.






































Ko je taj Mare…….Tako na svoj narod