Prethodni članak
Atletičar Mihailo Jakšić osvojio srebnu medalju na Prvenstvu centralne Srbije
Objavljeno 25/06/2026
Komentara: 0
Mihailo Jakšić, član Atletskog kluba Užice, osvojio je srebrnu medalju na Prvenstvu centralne Srbije za juniorke i juniore, koje je održano u Ćupriji.

Mihailo Jakšić prvi s leva Foto: AK Užice
Stazu od 800 metara pretrčao je za 2.05,16 i postigao lični rekord u toj disciplini.
Osim Mihaila, u istoj trci, učestvovao je njegov klupski drug Marko Mićević koji je osvojio četvrto mesto.
_________________________________________________________





































