Prethodni članak
Kakav debakl: Na skupu u Beogradu tek nešto više od 30.000 ljudi
Više od mesec dana priprema, silnih pritisaka i ucena zaposlenih i socijalno ugroženih nije vredelo Vučiću i SNS, pa su doživeli pravo fijasko.

Informer u 17:58
Arhiv javnih skupova objavio je tačan broj okupljen ih na jučerašnjem SNS mitingu „Srbija jedna porodica“, koji je održan ispred Skupštine Srbije. Prema njihovim podacima, ovom skupu prisustvovalo je 32.500 građana.
Kako navode iz Arhiva javnih skupova, do tačnog broja došli su metodom „manuelnog anotiranje na ortosnimku“.








































Ovi iz policije pravac prvi razred osnovne skole da naucite kako se drzi olovka i koliko je 2+2
I jaoooooo neeee. ŠTA TO PADA? 🤯🤯🤯🤯
Ni bog ih više ne podnosi. Prošli put ih je potopio velikim pljuskom, oskar je arlaukao na bini pokisao ko miš. Sada ih je spržio, došli su samo oni koje su navatali. Jad, beda i teško ludilo.
Jeste stigli su ljudi cistog srca a ne placenici
Zašto lažete? U 18 časova i 47 minuta bilo je u toru 33500 prisutnih osoba koje likom podsećaju na ljude.
Doveden na silu… SNS sekta…
Isti ste, ako ne i gori od njih-lažete ko Minhauzeni
Čačanska ustašija, strašno!!?
Jadnik je juce i sam shvatio da je kraj. Sve sto je porucivao juce bilo je kao da prica buducoj vlasti, od onoga zelim 1001 put dijalog i budite fini prema nasim protivnicima, preko onog svi koji su se okoristili bice zamenjeni, do onog uvek sam branio Srbiju stajao prav kao jablan i aboliracu kaznjene. Cini mi se da je hteo reci budite blagi prema meni evo i ja sam sad prema vama, gresio sam ali zato sto volim Srbiju i nisam je kriv evo vam krivci koji su se okoristili. Svih ce da se odrekne samo sebe da spase, ali bice sve po zakonu za sve
Nisam znao da bajkeri slusaju Cakanu, Halida i Vesnu Zmijanac xaxaxa
Hahaha imaš li obraza jado 240000 laži više ne prolaze
Znateli vi razliku izmedju 30.000 i 200.000 ? Ocito da neznate pravite narod glupim da neznaju nista .
Pa i slepac vidi da je bilo mnogo više nego što pišete.
Samo se vi tešite…da samo znate koliko nas nije išlo, a ipak podržavamo sns, a nismo ni članovi. Gle čuda? Ranije nisam podržavala Vučića sve dok se niste vi pojavili, i vama slični. Nećete da srušite državu Srbiju, NE DAMO!