Celo Valjevo na ulicama, zapaljene prostorije SNS, demolirano Tužilaštvo, Gradska uprava
Divljačko prebijanje Valjevaca u četvrtak uveče od strane policije izvelo je večeras veliki broj građana na ulice u gradu na Kolubari.
Bio je to najveći skup u ovom gradu od uvođenja višestranačja.
Umesto da se u drugoj nedelji avgusta valjevskom čaršijom priča o Tešnjarskim večerima, koncertima i izložbama, senka nasilja i sukoba nadvila se nad ovim gradom.
Protest je počeo mirno, uz vuvuzele i pištaljke. Protestna kolona se potom uputila u šetnju centralnom Karađorđevom ulicom, da bi potom zastala kod zgrade Ministarstva unutrašnjih poslova gde se deo okupljenih verbalno sukobio sa policijskim kordonom.
Neki građani su vikali na pripadnike žandarmerije: „Nećete nam tući decu“, podsećajući na povod protesta – policijsku brutalnost.
Pri nastavku šetnje, neki od demonstranata gađali su kamenicama, bakljama i topovskim udarima prostorije Srpske napredne stranke, Gradske uprave i Tužilaštva.
Manji požar izbio je u prostorijama naprednjaka, ali je brzo ugašen, a jake policijske snage u opremi za razbijanje demonstracija rasterale su okupljene uz korišćenje suzavca.
Još nema podataka o povređenim ili privedenim demonstrantima.



































Sns ljudi u masi to rade. Ali i ako nisu oni, kako vise nije jasno svima da narod nece ovo vise
Vucic ide pravi neke mitinge po srbiji, vuce mucenike da mu tapsu 1h i da se voze nazad. S kojim ciljem, sta je poenta?
SNS narod mora da se opameti. Mnogo vas gaze i koriste, dok sve svoje ugurade gde stigose. Opametite se vreme vam je
Vi njima trebate ne oni vama. Bez vas oni su nista !!
Ljudi urazumiti se,stanite,stanite,stanite!
Zar niste svesni,da zbog
jedne bagre da se pale stranačke prostorije,tuzilastvo i ostalo.
SNS = Mafija !
Hvala Valjevu zauvek👍👍👍
ПОШТОВАНИ ДОБРИ ЛЈУДИ МОЈЕ МИШЛЈЕНЈЕ ЈЕ ДА НЕ ТРЕБА СТАТИ НА ТИМ ГРАДОВИМА ПОПУТ ВАЛЈЕВА НОВОГСАДА БЕОГРАДА МОЈЕ МИШЛЈЕНЈЕ ЈЕ ДА ЈЕ ЧИТАВОЈ СРБИЈИ ДОЗЛОГРДИЛО САМОЗВАНЕ ВЛАДЕ ЛОПОВА ЛАЖОВА И УБИЦА НЈИХ ТРЕБА ХАПСИТИ И НИКАКО НЕ ПУСТАТИ ДА СЕ ТИ БИВШИ ПОНОВО НЕКИМ ПРЕЛАЗИМА ОПЕТ БАВЕ ПОЛИТИКОМ МОЛИМ ВАС СВЕ ПОКУШАЈ ТЕ ДА МЕ РАЗУМЕТЕ
Ako neko može da ostane ravnodušan, kada gomila bolesnih pandura pendreči jednog momka, taj nije normalan. Bes je prirodan, ljudski. Nepomeniku to ne smeta, on im je naredio da to rade, ali zato kuka ko neka baba nad povredjenim panduruma. Ovo je sunovrat jednog naroda, koga vodi bolesnik.
Само Дачић са полицијом и војска могу зауставити хапшењем злочинца Бошњана Вучића