Detaljno uputstvo kako da gledaš N1 i Novu putem EON platforme
Za sve korisnike koji nemaju N1 i Novu a žele da nas gledaju evo uputstva kako to mogu da učine. Naši kanali su dostupni svima – bez obzira koji internet koristite: SBB, MTS, A1, Yettel ili neki drugi internet. Ali važno je da imate paket EON van SBB mreže.
Vodič: Korak po korak
1. Otvori sajt sbb.rs
→ Klikni na EON paketi u glavnom meniju.
2. Odaberi opciju EON TV paketi van mreže
→ Ova opcija je namenjena svima koji nisu na SBB mreži.
3. Izaberi jedan od tri dostupna paketa
→ LIGHT, FULL ili PREMIUM – u zavisnosti od broja kanala i dodatnih sadržaja.
→ Klikni na „Poruči“.
4. Odredi da li ti je potreban EON Smart Box
→ Ako želiš da gledaš program na TV-u koji nije Smart, ovaj uređaj ti je potreban.
5.Izaberi da li želiš paket sa ili bez ugovorne obaveze
→ Bez ugovora = više fleksibilnosti (malo skuplje)
→ Sa ugovorom = povoljnija cena.
6. Popuni svoje podatke i izvrši online plaćanje
→ Tvoj EON nalog je sada kreiran!
7. Poslednji korak: Prijavi se i uživaj
Preuzmi EON aplikaciju iz App Store-a, Google Play-a ili prodavnice aplikacija na svom pametnom TV-u.
Prijavi se sa svojim korisničkim nalogom i gledaj N1 i Novu na svom telefonu, tabletu, kompjuteru ili TV!
Ukoliko ste izabrali opciju sa smart box-om, moracete da sacekate dok uređaj ne stigne na kućnu adresu kada treba da ga povežete sa TV-om, ulogujete se i gledate omiljene kanale.



































U Novom Sadu imamo EON premijum,ali na vikendici bismo rado koristili preko MTS interneta ako je moguce
Moguce je. Imate dve opcije:
Ako imate smart tv skinite na njemu eon tv aplikaciju i gledajte putem nje ili
Ako nemate smart tv ponesite eon box od kuce i vezite ga na internet koji imate i tv i imacete, takodje program sa svim kanalima(eon box koji imate kuci i nosite ga u vikendicu mora da bude na ott rezimu a za ovu info kontaktirajte kol centar sbb-a19900 da, ako nije, da Vam ga prebace na taj rezim)Pozdrav
Studenti zrtvuju godinu, profesori platu a vi trazite da se plaća preplata, pa malo i vi se otvorrite dajte malo i vi
Molim vas prvo proverite sa SBB-om da li korisnici TotalTV (koji je sada u vlasništvu Telekoma) mogu da koriste EON.
Šta se meni desilo:
Pratio sam ove korake i platio EON prepaid samo kako bih mogao da gledam N1 i Novu, ali ne mogu da koristim EON zbog problema u sistemu SBB-a, koji sada neće da vrati novac.
U sistemu SBB-a su se podaci novog nalog pomešali sa starim nalogom koji bi trebalo da je deaktiviran i obrisan, jer je TotalTV sada u vlasništvu Telekoma.
Zbog ovog problema u sistemu nemam pristup SBB portalu kao ni EON aplikaciji nakon plaćanja.
Već nekoliko dana traje gubljenje vremena sa SBB-om. Očigledno odugovlače i ne žele da mi vrate novac. Nisu ni reagovali na moje prijave problema dok nisam pomenuo da ću na društvenim mrežama pisati o problemu koji su napravili.
Ljudi koji su koristili TotalTV najbolje da sačekaju sa kupovinom EON-a, ili da potraže drugu opciju.
Meni su uzeli pare, nadam se da će ih vratiti.
Posle ovoga EON ne želim da koristim i čekam da mi vrate oteti novac.
2200 mesečno samo da bih gledao N1 i Novu je previše, a uz to dobijete i bahatost SBB-a koji vam uzme novac, uslugu ne dobijete, a novac ne žele sa vam vrate.
Kupio sam EON van mreže, ali imam Telekom internet.Trebalo bi da radi ali je blokiran,nema nikakvo upozorenje samo ne radi.(U komentarima kažu da postoji geo blok za N1 i Novu na EON preko mts interneta).