Prethodni članak
Oglas za posao: LPB Promet
Portal www.ozonberza.rs je online berza poslova, napravljen po ugledu na pretraživače slobodnih radnih mesta, sa ciljem ubrzanja i poboljšanja zapošljavanja u Moravičkom okrugu.
Sa portala Ozon Berza izabrali smo oglas za vas.
Preduzeće za proizvodnju promet i usluge „L.P.B. PROMET“ d.o.o. je privatno preduzeće osnovano 2006. godine sa sedištem u Čačku. Osnovna delatnost je prerada papira, odnosno proizvodnja papirne galanterije. Samostalno smo formirali robnu marku „CAMELIA“, koja pokriva široku paletu proizvoda od papira. Zbog povećanja obima poslovanja raspisujemo konkurs za ambicioznog:
Operatera u proizvodnji (20 izvršilaca)
Ključne odgovornosti:
- Rukovanje proizvodnim mašinama i opremom;
- Praćenje procesa proizvodnje i kontrola kvaliteta proizvoda;
- Održavanje čistoće i reda na radnom mestu;
- Saradnja sa timom u cilju postizanja maksimalne efikasnosti.
Uslovi:
- Poželjno prethodno iskustvo u proizvodnji, ali nije obavezno;
- Sposobnost za rad u smenama;
- Odgovoran i precizan pristup radu;
- Spremnost za timski rad i doprinos pozitivnoj atmosferi.
Nudimo:
- Stabilan posao u uspešnoj i perspektivnoj kompaniji;
- Obuku i podršku za rad na mašinama;
- Mogućnost napredovanja i profesionalni razvoj.
Kontakt telefon: +381646479162 ili CV putem maila: [email protected]
_____________________________________________________________






































mnogo malo.samo dva oglasa za posao. verovatno sa minimalnom cenom rada.stranke zaposljavaju bez oglasa jer su uzurpirali ustav i zakonone u svim sferama zivota i rada.a plate do neba.kafe kuvarica postala ministar a ne ume da procita u kosjericu sta su joj napisali prima sada umesto (danice d.)deset hiljada evra.pa je zbog toga prosek 100.000din. uzurpator je oko sebe okupio polupismene sa kupljenim diploma,dao im svetke plate i postao medu najglupljim najpametniji. zasto? da je zaposlio pametne bio bi medu njima najgluplji.to je svo njegovo manipulaciono umece jer ne postoje kadrovski uslovi ni za jedno radno mesto u drzavnom i javnom sektoru,zato sto stranke nemaju kadrove da vode drzazu ,izuzev onih iz krda sa dna kace.