Otpad dočekuje goste u Slatini
Nekoliko puta smo do sada pisali o problemu odlaganja otpada i na gradskom i seoskom području. Najviše problema ima u Slatini o čemu smo takođe više puta pisali.
To potvrđuje i ova slika koju su poslali naši čitaoci a na kojoj se vidi da su veliki kontejneri pretrpani, a po rečima meštana nesnosan smrad se šiti po celoj Slatini.
„Reciklažno ostrvo se i ne koristi jer više nema onih malih kontejnera već su dopremljena dva velika koja se nalaze van ostrva. I oni se ne prazne redovno već se otpad gomila van njih. Nesnosan smrad se širi po selu, a u blizini ne groblje što stvara veliki problem pri obredima. Šta se radi u našem Komunalcu? Zašto smo došli u ovakvu situaciju? Vredi li uopšte ukazivati i pisati jer vidimo da niko ne reaguje“, navode meštani.



































Živelo rasulo u Komunalcu!
Meni je super 🤑
Komunalac je stvarno katastrofa, najgora firma, jadni oni radnici na terenu kojima s3fcic novi preti,a i ostalo sve mufljuzi u direkciji.
Glasajte opet SNS !
Sad ce to komunalac na celu sa novim caci ljudima da resi
Ej ko je njima nesto u sns, ljudi sa dosijeima. A clanovi i ko vec idu i rade za njih, da bi se oni zajebavali.
E moj glupi narode, jel vidite ko vam vodi tu sranku? Jel ste slepi vi?
Cenite sebe bar malo ako vas oni ne cene. Terajte to u pm, bez vas su nule, nemaju nikog pukli su
Komunalac glumata da je firma koja treba da kulira kad vidi smece. Vodovod mora poslati ljude na teren da ociste smece za komunalcima jer oni nece da se saginju 😃 budale zesce
u BRESNICI ISTA SITUACIJA…MOŽDA JOŠ I GORA SA KOLIČINOM SMEČA.a ŠTA RADI KOMUNALAC,A IMAMO I KOMUNALNU POLICIJU…
posle ovih iz sns ce doci neki ljudi, koji mislim da ce na njima dati primer kako ne treba vise nikad da se radi. Zao mi je sto ovo pisem, jer ce tu nevinih dosta da nagrabusi, ali sve mi ide ka tome, da ce biti duboke i korenite promene u svakom sistemu koji je na bilo kod budzetu ovog naroda. Ama bas niko nece biti zasticen, i bojim se mnogo suza, otkaza, patnje, laznih bolovanja i svega drugog da se nekako spasi ko stigne da se spasi
Nije dzaba negde pisalo da je dir. gradca vec vidjen sa drugom stranom, ali mislim da mu sad nece pomoci nista, ni njemu ni drugima, jer je ovaj narod malo je reci, besan
Po mrsincima se prica da je beko isti izasao iz sns, da vise niko nece da radi za druge, da neki rade neki sede u foteljama. To je sudbina bila i DS i drugih, a zashanilo ih je burazerska politika, a ne nagrada po kavilitetu i zaslugama
Jedva cekamo izbore u Cacku, jer cacak poslaje grad gde sns nece imati vlast
Ne žalim ih uopšte, tražili su, nek gledaju. Svako selo u kom je AV pobedio nek prođe ovako, pa opet za paket bedne hrane pred istek roka, nek glasa, marva! Samo tad se i osete bitnim, samo tad su vidljivi,a a do tada – smrdite.