Sajam zapošljavanja u Ivanjici
Национална служба за запошљавање Филијала Чачак Испостава Ивањица организује сутра, 30. маја 2025. године, други овогодишњи Сајам запошљавања на подручју Моравичког округа у Ивањици, у периоду од 11 до 13 часова у сали Гимназије, ул. 13. септембра 58.
И ове године је обезбеђена изузетна понуда слободних послова. Учешће је, до сада, пријавило преко 30 послодаваца са потребама за запошљавањем око 120 нових радника. Тражени су инжењери електро и грађевинске струке, оператери у металопрерађивачкој и дрвнопрерађивачкој производњи, радници у прехрамбеној и угоститељској делатности, а потребе су исказане и за економистима, продавацима, шивачима, возачима, магационерима, радницима у администрацији и др.
На Сајму ће, између осталих, бити присутни послодавци: ДОО „Матис“, ДОО „Милутиновићи“, ДОО „Crown Forest“, ДОО „LIDER-TEX“, ДОО „PARK SYSTEM LOGISTICS”, ДОО „Путеви“, ДОО „Mega Sip Office“, ДОО „Prezident 2016“, ДОО „KOENIG METALL“, ДОО „FRUITECH“, Црвени крст Ивањица, Удружење МНРО, Друштво ЦДП и др.
Позивамо незапослена лица и тражиоце промене запослења да посете Сајам запошљавања и искористе могућност да већем броју послодаваца доставе своје биографије, а у непосредном разговору и представе своје квалификације, знање и радно искуство.
_____________________________________________________________________





































Treba li nekome obezbeđenje,imam b položeno,crni pojas,član sam SNS.
Масерка не запослена 24 год.
Bravo prava stavar ali kasno
Stručnjaci vuše ne žive u svom rodnom mestu.
Ne oni sad rade i grade neke druge gradove i zemlje. Posle zatvaranja, ŠPIK-a, Javora,Tepihare, Metalca,Graditelja, Proletera, Grafičara itd, stručnjaci su prvi otišli trbuhom za krihom. Osta samo sirotinja raja i prnzioneri.Zato smo dobili kao posledicu, negativnu kadrosku seleksiju da tehnokrate nisu potrebni.Potrebni si priučeni seljački politikanti i partijski poslušnici. Tako da je na foteljaška radna mesta zaposlena gomila stranačkih poverenika i to bez konkursa sa kupljenom dipolomom ili bez nje nije važno najčešće su to menadžeri za prodavanje magle i prašine u vidu turizmologa i tome slično.
Koji tvrde da je kameni most pravljen 1905 napravljen od 38000 jajcadi 🙂
Tako trutove preko veza vladaju ubogom kasabom a najbilje oterali.
Evo dokaza u Ivanjici sve manje dobrih i stručnih radnika a sve više profesionalnih prosjaka.
Ko ne veruje neka dođe u petak – sutra da se uveri.
Jedini uslov će biti da ne bude kiše, jer i prosjaci neće da abatuju po kišovini!
Direktori u Nacionalnoj službi su svu svoju energiju i znanje usmerili na čuvanje svojih fotelja i zapošljavanje partijskih sluga sa sega – mega diplomama u samoj Nacionalnoj službi.
Zapošljava se napredni kadar na neodređeno vreme uprkos zabrani zapošljavanja a pametni ljudi odoše van zemlje!
Vladajuca sekta se hvali malim brojem nezaposljanih jer su mnogi prekinuli da se javljaju svakog meseca posto ionako im nikada ne nude neki posao. Mnogi i dalje rade na crno sa mnogo vecim kvalifikacijama od potrbnog ili rade u inostranstvo sezonski
Treba li nekome profesionalni igrač ?
Nedostaje???!!!
Pa oterali ste ih vi gledanjem kroz prste poslodavcu ( čitaj robobvlasniku) koji se bogatio i dalje se bogati na grbači tog istog radnika koji "nedostaje" i koji ga je neprijavljenog terao da rmbači po 12-13-15 sati bez zastite, bez dana odmora i plaćenog toplog obroka, socijalnog itd a sve za mizernu dnevnicu….( I ne samo radnike/zanatlije) e sad kad je preko 300000 otišlo preko da za mnogo veće pare rade kod stranca vama "nedostaju"! Cinično je od strane države reći da kod nas nema radnika i da neće da rade…ima ih…eno ih preko …doktora, magistara, sestara, zanatlija, programera, inzinjera, babica, zubara…samo političara ne nedostaje samo oni ne idu preko i samo oni rade…😠😠🌛…razmislite i tome!
Predsednik svaki dan povecava platu, ne znamo kome, ali lepo prica. Evo cvetamo iz dana u dan. Svaki dan ocekujem med i mleko da potekne iz slavine.
Ko hoće da radi kao ja ima posla i para