Čačanski naprednjaci „preplavili“ Ivanjicu
Kao i u nekim drugim gradovima u Srbiji danas je i u Ivanjici održan skup aktivista SNS nazvan „Građani protiv blokada“. Još jedna bleda kopija građanskih protesta koji se mesecima održavaju po Srbiji i glumatanje građana od strane naprednjačkih aktivista.
Imaju li pravo Ivanjičani da u svojoj sredini protestuju i šetaju noseći transparente. Naravno da imaju. Imaju li pravo i čačanski naprednjaci da „spontano“ dođu u Ivanjicu i stanu u istu kolonu sa Ivanjičanima. Naravo da imaju.
Samo ni jedni ni drugi nemaju pravo da podmeću kukavička jaja i da prodaju stranačku priču kao građansku. Uostalom, sve je manje onih u Srbiji koji veruju naprednjacima, naročito kad nas ubeđuju da nije istina ono što vidimo sopstvenim očima.
U Ivanjici su danas viđeni čačanski naprednjački funkcioneri, odbornici, direktori …

Direktor JP Gradac MIlan Bojović, koga nijednom nije bilo na „odbrani“ od gađanja jajima prostorije Gradskog odbora SNS u Čačku, bio je danas u koloni u Ivanjici. Valjda ga tamo niko ne poznaje, pa ga nije sramota
Prepoznaćete ih na snimcima koje objavljujemo. 
Stevanić senior i Stevanić junior danas u Ivanjici
Viđeni za Ivanjicu, nema šta.
________________________________________________________





































Rapalj do rapalja stoka neopevana
pogledaj taj skup ljudi…socijalni lsucajevi, ucenjeni….sve bagra i olos. Na sta su sve spremni sa cim se sluze
Ovde se vidi dosta socijalnih slučajeva koji koriste kuhinju crvenog krsta u čačku.
ene ga zenski petko stigap do ivanjice! Jel trezan?
Taj petko sonjo od ptice trkacice nikad se ne trezni.
da li ce i ivanjicani da nokautiraju mikana fontanu jednim jajcem
Svaka čast penzionerima,izašli na ulice da se bore da uče i studiraju.
Da, čitaju Bibliju, spremaju prijemni…..
Mira Istina povela 40 neradnika iz komunalca,sa sve caculjama zaposlenim preko partijske knjižice.
Pa zar Mikan nije poginuo ispred prostorija sns?
Pa šta ako sam bio u Ivanjici,koliko sam samo zarađivao nekad novca na veseljima u toj sredini!
Plači zemljo šta si dočekala Mikan xxxxxx sa njegovim xxxxxxx brani Srbiju do poslednjeg dinara a i ove bitange oko njih da svi pocrkaju teško koja majka bi zaplakala.
Vise Cacana nego Ivanjicana….Beda
Ima li neko mladji od 70g? Jel se to pita za buducnost drzsve ili ljudi od 20-30 godina?
Jel vas bar malo sramota? Bojovicu, Dacicka, Petkovicu ….? Malo bar jel vas sramota?
Meni je zao ovih ljudi. Makar da brane svoje ideje pa da razumem, nego ideje 1 coveka koji vise ne zna sta radi
A oni zbog sitnog interesa idu i na sve su spremni.
Znate ko je na sve spreman? Samo onaj ko nema sta da izgubi (ugled, postenje, kukturu, cast, obraz …..).
Zato sns i gura ljude bez skole i drugih stvari ……
Mucenici
TU JE i ljubica majka od furundzije.
Ima i Cacija borova iz Preljine , fuj !
Sta je to problem i ako su bili tamo
Smesno, kakav cirkus. A porodicno se ide na skup. Treba živeti i sutra, a kako, kada padne vlast? Zato jos malo podrske, ali porodicne😀. Da se vlada bar jos koji dan😂😂😂
Stevanici u odbrani nekretnina Milosa sina.Mikan do pre dve godine se upisivao u svescicu prodavnice u komsiluku a sada vozi skodu dzip.Njegov sinki Milos je vlasnik ni manje ni vise nego devet nekretnina u Cacku pa plus apartmani na Zlatiboru.Odakle?E to sada mora da se brani a u odbranu njegove pokradene imovine su ukljuceni i mama i tata .
Jel tacno da se nesto ima i u Budvi?
Ne moraju ni da se vracaju
Hteo sam da se zahvalim fontani na isplacenih 50 evra.Javi te kada je sledece spontano okupljanje da bih ponovo dosao da branim Srbiju za 50 evrica.
Ali Bojović i sramota….hahahaha
Sta se desilo sa Rajkom Baralicem? Je li napustio koaliciju? Da li i dalje ide po gradu i deli zute kartone? Tek sada ce vam naprednjaci cupati usi kada su se uverili u ono sto vec svi znaju da su sps kukavice, foliranti, uvlakaci i blefirate.
Srpski mapet sou,cupavi fontana,kao neki marksman,dacicka ko podgrejani les,pijani perkovic,zna da ivanjicani imaju dobru rakiju,azman glavati hoceju neceju,i ostali nizi rang lokalnog sns sljama,posetio ivanjicu
Za neverovati je da Čačak nije medju 100 gradova pa Čačani moraju da idu po Ivanjici, a razlog je zapravo više nego jasan, zato što je stranka uništena, što ovde se ne može okupi dovoljan broj ljudi da miting izgleda ozbiljno, jer u SNS u odlučuje nosata Milana. Vrh stranke to jako dobro zna i zato su zaobišli Čačak, jer bi svaka slika sa polupraznim trgom bila znak slabosti, а to sebi ipak ne mogu da dozvoliti, bio bi čak i gori scenario u Čačku nego što je bio u Kraljevu.
bice na kraju, da mogu svi da se sjate u cacak iz 30 gradova drugih sa izgleda da je puno
Celni ljudi snsa u Cacku su unistili FRA !
Najgora generacija srba je rodjena posle drugog svetskog rata.
Ne vidim cemu tolika briga ko je bio u Ivanjici.Svako ima pravo na svoje opredeljenje!!!
Da se nelažemo u Cacku nema čacana uglavnom su doseljeni Ivanjičani sa okolnih brda! Svojevremeno je bilo toliko funkcionera i dutektora svi od Ivanjice da je na ulasku u Čačak ptecrtan naziv i napisan Ivanjica! Pa je i normalno da se oni vrate svojim kućama!
Ne videh komunalce da ciste za ovim divnim i kulturmim svetom,akod onih olosa mora i ciscenje i dezimfekcija,а sto se prisustva cacana tice u ivanjici,treba se pomircinkenicom ,da su ih inteligentni ivanjicani davno pobedili,
Sto opozicija opet ne zatrazi smenu gradonaclneika i predsednika skupstine. Mozda prodju kod ovog drugog, jer se prica da ne moze niko ocima da ga smisli, jos Dule je protiv njega a ima utcaja bar kod 5-6 pdbornika, sto znaci da lako moze biti bivsi predsednik
Kakav je ovo polusvet, daleko bilo.
Doslo vreme da nesmes da setas i da imas svoje opredeljenje.U svakoj zemlji na svetu imas pravo da glasas za koga ti smtras da je najbolji