Kontejneri prepuni smeća (FOTO)
Da prisustvujemo potpunom urušavanju komunalnog reda zbog nestručnosti SNS kadra upozoravamo već dugo. Nisu vredela upozorenja o rasulu na regionalnoj deponiji Duboko, upozorenja na partijsko zapošljavanje u javnim preduzećima….Sada prisustvujemo i gledamo kako to izgleda na delu.
Naši čitaoci uputili su nam fotografije kako izgleda grad i kontejneri sa smećem. Subota jutro 24. maj preko puta OŠ „Vuk Karadžić“.
Pokazatelj stanja i funkcionisanja javnih službi pod ovom vlašću, i njihovim prekobrojnim, nesposobnim i nekompetentnim stranačkim kadrovima. Za stranačke botove i desetine i stotine izmišljenih radnih mesta ima para, ali za redovno sakupljanje i iznošenje smeća nema para.
Slična situacija je danima kod Doma kulture gde se nagomilava otpad ili neuredno odnosi. Kada je ovako u centru onda ne čudi što su reciklažna ostrva po selima zatrpana smećem. Pokazatelj „stručnosti“ SNS kadra.
Godine koje su pojeli skakavci ( stranački paraziti i botovi )!



































Firmu vodi mafija koja ima jedan cilj, a to nikako nije obavljanje posla. Šta se čudimo?
Smeće u javnim preduzećima i na javnim funkcijama valjda podrazumeva i smeće oko kontejnera, ali i širom grada.
Ko je direktorka nista cudo i za zamenika postavilja svoj blizak rod,za sefa cistoce Anicica svercera migranata,sef pijaca zena rasturacica brakova.Stvarno obi iz stanke Seks Nas Srpski,uzivaju u bahanalijama,poznati veterinar vijagra,tapacir sisa cecina,guzonja prodavac zenke,ali ima i onih koje samo pare zanimaju,tu je opet guzonja,pa kumic koji pravi Sirerovu na Kamenici i koji je nakupovao nekretnina sa parama gladnih usta naroda,pa tu je i polutan pistar koga se mrtvi otac Milic Bratuljevic iz groba odrekao.
Milune i Stevancicu imate li sramote?
A poskupeli su 275% po 1m2
Katasrofa su, mada još uvek niko nije uspeo da mi objasni kave veze ima kvadratura sa iznošenjem smeća…Smeće proizvode ljudi!
Ljudi osvestite se sta Mirjana i njeni rođaci rade po Komunalcu. Doveden je stevanicev pašenog koji o mnogo toga odlučuje. Svercer migranata iz Osjeka unapređen, rasturačica brakova je upravnica pijace, a njen momak pavle je sad tehnički direktor. Frikomovku kao smenili, a kerovođa na čelu organizovanog kriminala u firmi. Duguju Bogu i narodu, a uskoro ce im se zabraniti odvoz smeca na deponije u Lapovu i Jagodini zbog ogromnog duga.
Ljudi osvestite se sta Mirjana i njeni rođaci rade po Komunalcu. Doveden je stevanicev pašenog koji o mnogo toga odlučuje. Svercer migranata iz Osjeka unapređen, rasturačica brakova je upravnica pijace, a njen momak pavle je sad tehnički direktor. Frikomovku kao smenili, a kerovođa na čelu organizovanog kriminala u firmi. Duguju Bogu i narodu, a uskoro ce im se zabraniti odvoz smeca na deponije u Lapovu i Jagodini zbog ogromnog duga.
Nikad više smeća nije bilo
Sta reci osim Stefan od miloste Gavro.Osoba kojoj je povereno smece grada Cacka.
Docent za kanalizaciona pitanja grada.
Rektor da fekalna zbivanja.
Akademik za haustorsko kolektorska desavanja.
Strpite se malo, pronacice Mira resenje, nemoze ni ona sve sama posto su joj saradnici totalno nesposobni i sa laznim diplomama.
Stevanicev pashenog je vrhunski čovek i dokazani radnik tako da mu treba malo da se uhoda ,videćete vrlo brzo
A ona pa obrazovana
Samo na kraju dugove iz gradskih preduzeca i grada prebaciti na lica koja sada imaju izvrsne funkcije u gradu. Kad bude sva imovina otisla na dug, oni ce biti bas ono sto su oduvek bili, gologuzija. Dug se verovatno ne moze isplatiti, ali kazna je zasluzena.
Pa oni računaju da se smeće stvara po kvadratnom metru??!?!? Hahahha
Nema veze da li u stanu/kući živi jedna ili 10 osoba, bitna je kvadratura, a logično je da 10 osoba napravi više smeća nego li jedna osoba.
Sva javna preduzeća su katastrofa, ali Komunalac je ubedljivo na prvom mestu.