SNS aktivizam na delu
Po mraku i sa kapuljačom na glavi, a kako drugačije kad su aktivisti SNS-a u pitanju.
Hrabriša je prišao prostorijama Grupe građana „Istina i čast – Ivan Ćalović“ u gluvo noćno doba, zalepio dve nalepnice i brže-bolje pobegao. Naravno fotografisao svoje „delo“ kako bi odmah referisao onome ko ga je poslao da je „mission accomplished“ (misija izvršena).
Bio je to deo noćne akcije sprovedene u Čačku, kada su prelepljeni pojedini saobraćajni znaci i saobraćajna ogledala istim ovakvim nalepnicama, pa i pojedini izlozi u gradu.
– Još jedan odraz nemoći odlazeće vlasti – poručuju iz GG „Istina i čast – Ivan Ćalović.
To valjda tako biva kad se bliži kraj nenarodnog korumpiranog režima, koji i pored svih marketinških i oglasnih mehanizama države koje drži u svojim rukama pribegava noćnoj ilegali i naruživanju javnog prostora. Valjda naprednjački stratezi u Čačku konačno vide da im lokalni mediji pod njihovom kontrolom ničemu ne doprinose i procenjuju da će im ove sitne nalepnice videti više slučajnih prolaznika, nego što neki Informeri, Pinkovi, dnevnici Zapadne Srbije i slični imaju gledalaca.
Mora im se priznati da su konačno za nešto u pravu.
_____________________________________________________________






































Dobro se zna koje ovo kad se zumira lice svakom je sve jasno.
Zaista, zaista vam kažem pitajte moga gavra ko je lepio nalepnice on sve zna. Hrabriša je njemu poslo sliku da se pohvali. Mira Istina bila budna do pred zoru da proprati priču i nagradi komunalca.
Ali svi “žuti lopovi“ u sns ahahahahahha
Hoda u X.Baš hradro nema šta
Koja su oni sotnina postali nece niko vise da se uclani
Сиктер СНС нарко дилери,лопови и убице!!!
Zečević opet krenuo da pljuje Miloša po opštini.
Naravno Lopovski Otpad Banda neradnika i drogiranata…
85 posto zutih kod njih ko koga jebe ovde
Бежанићу, несрећо, да ли си то ти лепио?
Jedna me stvar interesuje, samo JEDNA? Činjenica je da ovo ne može da traje večno….KUD ĆE oni posle ovoga?
Debili nemaju mozak da bi o tome razmisljali.
Kud će???Pa sad će svi postat studenti….hahaha…
Srpska napredna stranka u Čačku postala je isključivo interesna stranka koja se vrti oko tridesetak ljudi sa funkcijama. Inpored svih funkcija i para koje otimaju i dele medjusobmo unutrašnji odnosi su medju njima ipak narušeni da polovina i ne komunicira medjusobno . Kada stranku vode lični interesi i sukobi, a ne rezultati i politika, buduci ishod na izborima je vise nego jasan.
Stranku mora da vodi neko za vizijom, znamjem i ugledom. Kao takav, ne bi ovakvi tu bili jer bi znali da nemaju sanse ni za sta
Ali to je stranka gde je trgovkinja postala nacelnik, gde je fotograf postao direktor, gde je seoski krimos postao direktor, gde je spiker sa tv postao direktor za komunalna pitanja, gde je tapetar pred.skupstine i on ustavaja neka akta i zakone, gde je konobar gradonacelnik, veterinar se pita za lokalnu politiku umesto za stoku ili neku ustanovu takvu da vodi, gde je narodni poslanik osoba koju niko u gradu ne zna niti za nju licno glasa 20 ljudi, cak ni iz njenog sela, gde se turizmom bavi lik koji je zavrsio fax za 3 meseca i pre toga prodavao donji ves, gde su vecnici ljudi koji nemaju pojma o oblasti koju rade, da su pomocnici gradonacelnika ljudi koji sve mogu da rade, ali iskustva o tome pre ovoga nemaju, da se socijalnim pitanjima bavi neko ko nema ni 30g zivota, kamoli neko radno iskustvo, da nam grejanje vodi covek koji ne zna jel posao ili dosao i tako redom.
Jel sad jasno? Ko hoce da shvati jasno je
Jedan napisa ovde Trgovkinja (cija je to rec),a onda napljuva da veterinar sme da se bavi veterinom samo , nikako drustvenim pitanjima. Pa sta ako je neko trgovac po zanimanju ili mehanicar, to sto ima manje skole ne znaci da nema viziju boljeg, jer znamo da uspeh kroz rad dolazi , a ne uz diplomu. Politikom mogu da se bave svi , ima ona stara „dosta ste vi skolovani vodili , ajde malo mi pametni“, nekada ulucni prodavac bolje vidi sta je narodu potrebno jer je među njima i vidi i čuje.
Posle ovoga,mnoštvo njih će biti po zatvorima,mnogi ostati bez radnih mesta,oduzimaće im se imovina(ko je častan i pošten nema se čega plašiti)njihova imena,prezimena se znaju!!!
Курти у Северној Митровиви, где отвара просторије Агенције за шумарство које се налазе у некадашњем простору Поште Србије.
Закатанчили су 3 момка до краја живота, сада отварају просторије. 10-0 рече Вучић? Све сте им дали, остаћете записани у историји као они који су све дали!
Koliko treba da budeš glup i bez mozga da bi ti posao bio da lepiš nalepnice za SNS. Kako oni izaberu „najboljeg“ za ovaj zadatak, ima neki konkurs ili ima neki kriterijum, ipak je u SNS konkurencija velika za ovakve „junačke“ akcije. Kad su im „najpametniji“ završili fakultete u Crnoj Travi i Jagodini onda možete da zamislite kakvi su ostali.
Niko ne lepi i nosta ne radi u sns u a da za to nije debelo placen ili ngradjen dobrom funkcijom.
Konkretan slucaj lepljenja plakata je placen u iznosu pd 100e po osobi, ukupno tri ucesnika.
Uauuuu sta je uradio hahaha,za razliku od blokadera sta su radili prostorijama sns ovo je ..nista
Kumić milioner se sponzoriše na instagramu Infrastruktura kako je njegovom zaslugom presvučena atletska i behatonirana morava, verovatno smatra da mu to daje legitimitet da vlada i krade do kraja života. Epski radovi za 13 godina vlasti!
Nego, naprdnjaci, ko je postavio granične prelaze izmedju Kosova i Srbije i ugasio sve srpske institucije i predao javnu infrastrukturu poput javnih objekata, Gazivoda…? Da nisu „žuti“ ili ste ipak vi?
Ko Je predao Kosovo siptarima, sta Je Dacic komunjara potpisao u Briselu, zelim da cujem odgivor.
Istorija se ponavlja. Nije ovo od juče pa da se čudimo. Pitajte starije generacije ko su bili direktori za vreme Tita, sve kursadžije i najgori đaci. Tako je to u Srba.
Стеванићи возе џипове,запослили чланове своје породице а ви народе цркни,па после гласај за ове лопове!!!
Sustina svega!!!
Narod je glup, trazi asfalt ili poslic neki, onda mora da crnci za njih, da obilazi srbiju redom dok drugi rade radnje. Glupi su svi, jer ne shvataju da bez njih, niko od njih ne moze da sedi tu gde sedi da nije naroda
Kada zakazu sastanke SNS, ne treba niko da dodje.
Svaki taj koji dodje, on licno sedi tu jer mu nesto treba, ni zbog cega drugog, samo zbog interesa. Zato ih ne zanim sta drugi rade, da oni svoje zavrse i lepo im. Prodaju se za 70-80-100 hiljada platu, to nigde nema…..
А како медиокритет утврди да је маскирани баш члан СНС-а, можда му исти остави посетницу. Иш бре гмизавци!
Нису само Стеванићи удомили своју породицу, већ су то урадили и остали радикали…Гавриловићи, Бежанићи, Трифуновић…
Radojevići isto tako…
Nema veze sto su udomoili, sta je tu je, ali sto vole da budu na bitnim mestima, to je problem. Ako neko ima neku skolu i zna da radi taj posao, nije problem ni sto je preko stranke dosao, problem je sto dolaze bez skole bez snanja bez icega, cak i bez konkursa, sto ce po proemni vlasti biti nistavno i onda ce i oni izgubiti posao
Ovde je dublja stvar, da se sve podelilo na 2 ili 3 dela, da svako svakog mrzi, da je svako svakom neka konkurencija i da ovo ne vodi nigde.
Narod samo prica o nekim parama. Skoro nisam cuo da neko nekog pita sta radis na tom poslu, jel ti ovako ili onako, nego kolika ti plata i to je to. Ne mogu da shvate da je plata ok, ali nije sve u tome, jer ovo prolazi, sve zivo prolazi, ljudi se manjaju kao i sve drugo. Nece za 5 ili 10 godina, niko od ovih sto se sada kao nesto pitaju da bude niko i nista, cekace u redu, nervirace se sto nije on ili sutra njegov sin ili cerka prosli na konkursu za posao, i tako to ide u zivotu. Zato budi covek i nemas probleme ni sa cim i ni sa kim. I ljudi shvatite, samo zdravlje ljudima, sve drugo je nebitno dok ovo neko ne oseti na svojoj kozi, onda sve pada u vodu. Ziveli i manje svadja vise tolerancija
Е браво им га браво!Од Кавлобага, Огулина, Виловитице,Кавловца,до лепљења налепница по Србији!
Ovo bese onaj heroj sto je samo nocu vozio taxi krijuci kad mu je posteni bato bio u bextvu
Kako vas je čovek muški isprozivao preko društvene mreže.Zapošljavate švalerke na ključne funkcije u samom gradu.Najač su protiv vas.Ničija nije do zore sijala….
Trifunovic,Furundzija i Petkovic dno grada….Svima vam pravda kuca na vrata….