Telekom naplaćuje usluge koje nisu uključene u ugovor
U našu redakciju pristiglo je nekoliko mejlova u kojima nas čitaoci obaveštavaju da Telekom Srbija naplaćuje od građana usluge koje nije pružio. Evo kako je to opisala naša čitateljka:
– PoštovaniRATEL, poštovana tržišna inspekcijo, poštovana zaštito potrošača, uvidom u račune otkrivam da je Telekom naplaćivao uslugu za punjač od 125 dinara iako to po ugovoru nisam dužna da plaćam. Živim u inostranstvu pa moji roditelji koriste telefon i oni su plaćali. Napominjem da su u januaru, februaru i martu mesecu 3 puta podizali cenu iznad ugovorene bez ikakve najave i moje saglasnosti pa sam ovaj lopovluk morala da prijavim Vama i cenu su vratili na ugovorenu.
Iako na to nisu imali pravo po ugovoru naplaćivali su cenu punjača 125 dinara neprekidno od 22.11.2023.god. Molim da mi se navedena sredstva vrate sa pripadajućom zateznom kamatom za pokušaj prevare od strane Telekoma.
Da li će uvesti dodatnu uslugu da im plaćam bateriju telefona?
Šta mogu u narednom periodu da očekujem od ovog čuda od operatera?

Poštovani Ratel, poštovana tržišna inspekcijo, poštovana zaštito potrošača, poštovani građani Srbije
Molim ovom prilikom da pregledate sve račune od novembra meseca jer Telekom Srbija obračunava da platim nekakvu zateznu kamatu iako obaveze redovno plaćam 15- og u mesecu. Pored toga uporno kriju manijaka koji me je 29.5.2025.god. cimao u 18:15 časova, a u 18:44 zvao i dahtao punih 6 sekundi sa broja 19771.
U 18:45 časova Telekom šalje poruku da ih na broj 19771 zovnem zbog nekakvog ažuriranja ne govoreći u poruci da će mi poziv naplatiti. Naplatili su mi poziv 72 dinara + PDV.
Napominjem da sam Telekom uhvatio u lopovluku kada su januaru mesecu 2025. god., bez ikakve najave i moje saglasnosti podigli cenu iznad ugovorene pa smo zajedničkim snagama bandu sankcionisali.
Koji će novi vid pljačke da izmisle molim da utvrdite, nikad im pljačke dosta?!! Molim ovom prilikom nadležne institucije da koriguju račun za maj mesec i umanje za iznos pljačke koju je Telekom opet pokušao da uradi i odradi.
Unapred zahvalan do groba Telekomu za nigde ništa Dumić Goran Čačak






































Aloooo narode, dok se ne završi zadužbina Aleksandra Vučića zvana EXPO, očekujte još veću pljačku na svim nivoima. A do tad, plačite iz fotelja na dan izbora, prodajte obraz za sendvič i par hiljada, kunite se u autoput, na koji većina od vas nije kročila, zamišljajte kako vam on daje penzije, subvencije i ostalo iz svog džepa, zahvalite se što je mir u zemlji po principu „Đura će ti oprostiti što te je tukao“, šapućite sebi u nedra kad god izađete iz marketa, sa sve manje u kesi a i manje u novčaniku. Mogao bih još da vam nabarajam, vama nezainteresovanima, a neka nam život prođe sa istim njuškama u politici…Vučić,Dačić,Šešelj,i ostala lopovska banda.
Telekom je vezao ugovor dve godine samnom ,u trajanju ugovora poskuplju mi mimo dogovora a nisu me obavestili .Sacekao sam da mi ugovor istekne i pri kraju ugovora 15 dana raskinuo dam ugovor i presao sam u drugu kucu a gspoda mi zadnji racun trazi vise za 650 din.a zbog cega ( verovatno sto sam ih napustio zbog njihovog hira) e dacu vam to pa idi te tamo de nebi zeleo ni najvecem neprijatelju…
Sve je to tako,Ugovor se krši jednostrano,ukidaju se tv kanali,narod je kivan jer ovi monopolisti nemaju milosti,nije ni čudo što seku kablove ovog operatera
Ima jos pljacki koju sprovode,molim sve gradjane koji koriste njihove usluge da dobro obrate paznju kada im istice ugovorna obaveza ,jer posle tog vremena vam naplacuju petoduplu tarifu tako da je to jako velika pljacka jer po pravilu treba da vam obustave usluge od tog dana pa ako vas interesuje vi cete obnoviti ugovor a ako ne onda raskidatw.
Najgori telefonski provajder u Srbiji je MTS Telekom.Zaposleni u njemu su drski,bezobrazni.Ne postuju potpisani ugovor.
Teski su prevaranti nisam uplatio dva racuna i jedan je bio 30 din zaostao oni izračunali kao da im 3 meseca nisam platio i raskinuli mi ugovor koji je važio do kraja 20 25 e sad da ne BiH placao kaznu poene 7 racuna po 5000 morao sam da produzim ugovor do 2027 godine lopovi banda mnoge kanale zabranili a dok sam bio pod taj isti racun radili sad traže da se doplate maloo im je 5000 din bruka odnosi se na supernova Telekom da sam znao da ce ih uzme Telekom nikad ne bih potpisao ugovor ni Prvog puta
Telekom je trenutno najbolji operater na tržištu Srbije.
Kvalitet koji pruža je daleko iznad bilo kog drugog operatera.
Tako da je cena krajnje opravdana.
Idite bez ugovorne obaveze kod supernove
Ovo što je Telekom uradio je takav kriminal nažalost kao i mnogima bez najave povećanje boksa i bezuspešno obraćanje mnogim institucijama dobila odgovor ne može niko ništa od samih iz telekoma dobila obaveštenje penale skoro 50 hiljada ugovor ističe u Novembru tu će biti kraj posle 14 godina i plus vraćanje opreme koju sam debelo platila
Ovo što je Telekom uradio je takav kriminal nažalost kao i mnogima bez najave povećanje boksa i bezuspešno obraćanje mnogim institucijama dobila odgovor ne može niko ništa od samih iz telekoma dobila obaveštenje penale skoro 50 hiljada ugovor ističe u Novembru tu će biti kraj posle 14 godina i plus vraćanje opreme koju sam debelo platila
Možda ali povećati cenu u sred trajanja paketa je prevara
Pa šta pričate? Tačno je da ima grešaka ali svi operateri su podigli cene i u ugovorima. Bio sam u SBB i operater mi kaže da je inflacija a za mene nema inflacija. Svi su isti samo pare i pare.
Ja imam malu penziju i dopunu za telefon kupujem samo radi hitne slučajeve,da pozovem nekoga ako sam bolesna,to nikad ne potrošim,trideset posto najviše i posle određeno period mts mi obriše kredit preostalu dopunu i kaže za toliko i toliko dana ako ne dopunite kredit ,nemožeze da zovete nikoga
U septembru 2023 tražio sam najjeftiniji paket , samo da sačuvam broj (u mts-u) . Cifra bila ravno 1000din. Onda u aprilu ono sinhronizovano poskupljenje svih operatera od 10%, i sa 1000 poskupi na preko 1200 (ovo je već viša matematika) . Onda, ne znam kako, poskupi na preko 1300, mislio sam nešto jednokratno, možda parking, ali ne , nastavilo se i narednih meseci. Posle 10 meseci poskupi duplo, jer je 1000 dinara ugovoreno da bude samo 10 meseci, a ja nisam čitao šta piše sitnim slovima, niti su mi rekli. Sad mi je račun preko 3300 dinara, ne znam za šta, a taj broj čak i ne koristim. U septembru definitivno gasim ovaj broj, i sa Telekomom više ne sarađujem, ma ko da im budu vlasnici. Prevaranti za primer.
Slažrm se da su lopovi. Prvo su mi rekli da su penali za raskid 13.000 (mailom), pa mi poslali na papiru da treba da platim 70.000. Zalio sam se, vratili na 13.000 (verovatno je bilo APP). Međutim, u poslednjih evo već par godina, većina telefona ne dolazi sa punjačem (odluka proizođača), tako da, ako je uz telefon kod njih kupljen i punjač, mora i da se plati…
Siguran sam da od Telekoma,MTS-a i svega vezanog za njih nema gore.Lazi,prevare,bahayosti,kradje..sve od njih dobijes.Da je pameti narod bi bojkoyovao ove prevarante sve usluge jer gore nema.Strasno i jadno sta narod mora da trpi od monopoliste koga stiti drzava
Živa istina! Lopovi! Raskinula sam ugovor 25. januara 2025. Danas mi stiže da moram da platim neku zateznu kamatu 56 din koju oni obračunavaju dvaput godišnje! Nije reč o količini novca, nego o tome da nešto naplaćuju a ja već pet meseci nisam njihov klijent!?Kriminal!
Žalila sam se za povećanje cene mimo ugovora. Rekli su mi da da je povećan PDF i da je zbog toga. Tv mi je od Supernove, a njih je preuzeo MTS. Od tada, pretplatu mi pivećavaju već 3-4 puta, sa 1.900, sada je 2.250 din. To se sve dešava u 4-5 meseci.Nažalost, ugovor za internet mi ističe tek za godinu ipo.
Od svih pametnih mi se diže kosa na glavi svi pravnici a niko ne zna da pročita ugovor. Zakon mora da se poštuje za sve sem za mene, ti je parola većine ovih pametnjakovića koji misle da ih neko podkrada zato što prvi gledaju nešto da smuvaju. Po našem zakonu svi smo dužni da znamo zakon ako nisi pročitao sitna slova znači da si sam kriv. Država treba da poštuje zakone i sve da jednako klepa. Da nema mufte ako ne platiš klempa nego u ovoj propaloj zemlji najbolje bahati prolaze. Ajde svi da ne radimo ništa al da nam leže plata. Lopov će prvi da pomisli da ga neko podkrada. Tolko od mene koji mesecima sluša razne pametnjakoviće koji misle da su od boga dani i da neko treba da im liže jaja.
Ovaj anominus što ih hvali izgleda da mu dali dve crvene za komentar
Prvo da se razumemo nemam nikakve veze ni sa vlasti ni sa Telekom Srbija. Sve su cene otisle u nebesa odes u prodavnicu ne mozee za 1000,2000 nista da kupis. Oni imaju ko zna koliko hiljada zaposlenih i prosta matematika da bi njihovi zaposleni imali normalne plate da bi se ispratilo povecanje zivotnih namirnica jer kazu da je prosek plate bla bla koliki i njihove cene moraju da se povecaju. Plus sto pune budzet i odrzavaju da banana drzava ne ode u bankrot.
Punjac se placa kad se uzima nov samsung i phone i ostalo…nisu hteli odmah da plate vec su uzeli na rate ne vidim problem…125×24 meseca znaci da je kupljen neki dobar telefon
Telekom je meni podigao cenu tokom trajanja ugovora za oko 25% bez da su me obavestili ,sto se tice televizije pola kanala su mi ukinuli i traze da platim mesecno po 400 din ako hocu gledam.LOPOVIIIIII
Nije nikakvo čudo kada vlasnik i direktor Telekoma krajem godine izađu u javnost pa se hvale kako dobro firma posluje i zarađuje. Pa mora zarađivati milione kada računima pljačkaju narod a skoro nikakve pogodnosti nemaju
Kupili Total I odma ukinuli N1 i novu S.Nije mi jasno sto ukunuse i program Insajder.Sada sam u totalnom mraku.
Зашто склапате уговор са фирмом која живи од плата свих грађана. Не иде се на посао, прима се по 15 незарађених плата годишње, одмор је 365 дана, Једноставно промениш оператера по истеку уговора
Bez ugovorene obaveze i isporucene internet usluge naplatili su pun iznos zbog cega su dobili raskid koji je trajao mesec dana a onda su i za taj mesec trazili naplatu. Ukupno 5780 dinara neosnovane naplate. Dopune tudjeg telefona preko fiksnog i da ne pominjem iako tu uslugu nisam odobrio trazio ukidanje iste uzalud
Meni su uz novembarski račun poslali pri kraju poruke (kako kažu ponudu za promenu ugovorenog)paketa jer moj paket iz ugovora koji važi do 29 jula 2026 godine gase. Obzirom da mi ugovor važi još 19 meseci od tada ignorisao sam njihovu „ponudu“Nametnuli su mi duplo skuplju tarifu i ako su imali cenovno sličnu mojoj .Žalio sam im se.Odgovor mi je da je moja žalba bez osnova jer su uradili sve po zakonu.Tražio sam raskid ugovora.Kažu „može uz novčanu nadoknadu do kraja ugovora“što iznosi trdesetak hiljada dinara.Molim da ovo objavite kako bi budući ugovarači znali kako se Telekom pridržava ugovora.Molim nekog advokata da nam objasni možemo li raskinuti ugovor bez Telekomove izgubljene dobiti do isteka jednostrano promenjenog ugovora.
Pljačka ce nas dokle god budu finansirali vučiceve alkose i narkose kao i pojedine krmeljuše što ce bodriti ,,poštenog,, aleka.
I mene upravo pokušavaju da prevare. Poslali su mi opomeni pred utuženje za neke račune a ja i nemam nikakav ugovor noti bilo kakvu saradnju sa njima više od 15 godina. Naime majka je bila njihov korisnik i u oktobru je preminula, ja sam odneo smrtovnicu, a oni posalju na moje ime neka dugovanja za decembar, januar februar, mart i april. Ja ih pozvao a oni na OD koji je pripadao mojoj majci sklone njeno ime i upišu moje sa njenim datumom rodjenja i jos se gospodja koja se javlja na broj koji su napisali da mogu da pozovem pravi luda… strašno sve prevarant do prevaranta.
Sve je istina! Čekam još nedelju dana da istekne ugovorna obaveza i biće novi provajder. Pa, pa MTS!
Kod Mts-a sam preko 20 godina, od prepid korisnika do sada Box paketa i optickog kabla. Na kvalitet mreže, zbilja nemam primedbi. Ali, što se tiče cene, paprena je. Kao stari klijent nikada nemam nikakav bonus. Što se tiče punjača uz kupljeni telefon, tako je sada svagde,punjac se kupuje odvojeno.
NIŠTA ČUDNO OD LOPOVSKE VLADE SNS I STEČAJNOG. UPRAVNIKA SRBIJE !
Pa vi i dalje glasajte za zvalonju,blokirajte bezvezne institucije umesto da prvo blokirate mts jer je to najvece zlo i najveci neprijatelj ovog naroda i prvi i nakveci finansijer SNS-a .Blokirajte Mts.
Jedva cekam da mi istekne ugovor sa lopovima da predjem u drugu mrezu. Lopovi iako sam zakljucils ugovor sa jednom cenom oni poskupljuju a da te ne obaveste. Obrazlozenje im je da taj paket vise ne pistoji. Nevidjeni lopovi.
Supernova mi je za Aoril i Maj poslala uvecane racune, umesto 3250 din na 4100. Bez ikakvog obavestenja ! Zalila sam se,tj. podnela prigovor ali ne ocekujem da bude u moju korist. Vecih lopova nisam videla ! Svi mi znamo svoje finansijske mogucnosti i koliko mozemo da izdvojimo za placanje racuna. Ako sam uzela slabiji paket to je zato sto toliko mogu da priustim da platim. Oni hladno povecaju racun za skoro 900 din ! A ako ne mogu toliko da izdvojim ?! Na ovoj skupoci to nije malo ! Lopovi belosvetski ! Sreca da mi pocetkom Novembra istice ugovor i vise me nikada nece videti MTS !!!
Samo BOJKOT !!!
Mi koji smo zaglavili sa MTS-om da sacekamo da nam istekne ugovor i promenimo operatera a ostali da beze od MTS-a ko djavo od krsta !!!
U Vip-u tj. sadasnjem A1 sam od njihovog dolaska na nase trziste, nekih 15-20 god. Nikada nisam imala problema sa povecanjem cena paketa dok traje ugovorna obaveza. Na koliko sam potpisala toliko placam do isteka i ako je u međuvremenu doslo do menjanja tarifa i cene. Vidim da se sada reklamiraju i za televiziju i internet i naglasavaju da ostaje ista cena dok traje ugovorna obaveza. Cim mi Novembra istekne ugovor sa MTS LOPOVIMA menjam go*na ! Povećali pretplatu bez ikakvig obavestenja za skoro 1000 din ! BANDA LOPOVSKA !!!!
Ni Yettel nije bolji. Uplatio 500 din iskljucio sve i mobilne podatke i pozive odlazne dolazne…i ravun mi 492 din. Naplata cega???
Skor deset godina njihov korisnik , tv dok nismo presli na sat tv nikakav , internet los – vise radi nego sto ne radi , fiksni isto … 2 mob na pretplatu i sve poskupi u jednom momentu – ja se zalim , zovem i naravno nista ! Kazu bilo na njihovom sajtu ( ma boli me za njihov sajt kad ja to gledam ???) Mreza losa na mobilnom , nikakva – trcim oko kuce da hvatam signal itd … Zvala sto puta , zalila se , trazila da posalju tehnicara da se uvete kakav je signal ali oni kazu prate daljinski takve situacije i naravno naplacuju sve do dinara !!!! Ugovor istekao sestog sve odjavila ! Odtali mobilni tel jedan sad 30- og istice ( htela da i to prekinem kazu mi u poslovnici moze ali da ti uzmemo broj !!!! Kome da uzmes broj niste mi vi kupili smradovi jedni ) A drugi broj nenormalni racuni , trazimo listing i 14 x se ponavlja trajanje poziva od 19.14 sekundi ???? Kako je to moguce ??? Pre bi dobili sedmicu na lotou nego da toliko puta isti br minuta i sekundi !!! Odgovor od njih da je moja zalba neosnovana !!! Svaki put !!!
Oni otimaju za SNS…Ovi ljudi glasaju za SNS…ne kapiram šate se sad žale!
Ppretplatnik sam u MTS- u decenijama. Mislim da bezobrazniji provajder ne postoji.
Pod jedan u poslednje vreme kakav olos radi tamo ljudi zbog toga sam najvise i napustijo. Al nema veze sad sam u a1.
Posedujem dva broja Morava100,iMorava 300.Bez obavestenja su mi paket Morava3000 zamenili sa Zmajem l povecali cenu za 1000 din. Zalila sam se ali su me odbili. Jedva cekam februar da mi istekne ugovor i odoh u A1.
600 miliona evra premijer liga rođaci. Pa neko to mora da plati.
Telekom se ne pridržava cene paketa iz ugovora .Jedini koji se mora pridrzavati ugovora je kupac ,koji nemoze da raskine isti do odredjenog datuma .Lopovluk na sve strane .
Бахатост телекомаје не превазиђена и безобразна.Жалио се рателу на услугу Ирис пакет коју су ми понудили путем телефона 6 месеци гратис у пословнице кажу имате 12 месеци .Приликом рекламације у кол центру кажу 24 месеца а онда ми стиже рачун месечно 6 050 дин.Кажу истекао вам уговор који ни са ким нисам потписао.Жалим се рателу 3 месеца нису одговорили у међувремену склапамо уговор на 2 године и онда стиже обавештење да платим за 3 спорна месеца претплату за фиксни тел.Образложење је у циљу даље сарадње опраштају ми део дуга тј око 16000 дин.Чини ми се да је то све у спрези са власти јер мобилни почетна тарифа змај 999 д а сад 2300.Моја фамилија у Аустрији мтел.ов пакет плаћа 12 и 17 Еура да ли нас деру да другима дају повољности. Никад више ниједну услугу од Телекома и његових сателита тотал супер ова и других јер је то иста багра.Приликом склапања уговора за Ирис радница ми није рекла да је промо период за неке канале 3 месеца и сад већина филмских и Дискавери закључани важно је да се потпише уговор на 2 године а они ће радити шта им се ћефне.
Бахатост телекомаје не превазиђена и безобразна.Жалио се рателу на услугу Ирис пакет коју су ми понудили путем телефона 6 месеци гратис у пословнице кажу имате 12 месеци .Приликом рекламације у кол центру кажу 24 месеца а онда ми стиже рачун месечно 6 050 дин.Кажу истекао вам уговор који ни са ким нисам потписао.Жалим се рателу 3 месеца нису одговорили у међувремену склапамо уговор на 2 године и онда стиже обавештење да платим за 3 спорна месеца претплату за фиксни тел.Образложење је у циљу даље сарадње опраштају ми део дуга тј око 16000 дин.Чини ми се да је то све у спрези са власти јер мобилни почетна тарифа змај 999 д а сад 2300.Моја фамилија у Аустрији мтел.ов пакет плаћа 12 и 17 Еура да ли нас деру да другима дају повољности. Никад више ниједну услугу од Телекома и његових сателита тотал супер ова и других јер је то иста багра.Приликом склапања уговора за Ирис радница ми није рекла да је промо период за неке канале 3 месеца и сад већина филмских и Дискавери закључани важно је да се потпише уговор на 2 године а они ће радити шта им се ћефне.
Od 1.aprila 2024 kad je cena paketa bila u MTSu 2300 do sad kad je 4600 3 puta je moja cerka,slala zalbu u moje ime ,svaki put su odbili zalbu sa nekom svojom pricom ,Do kraja ugovora jos ima 8 meseci i jedva cekam da ih se resim Sramota kako varaju i ucenjuju ovaj narod
Ne znam šta se događa ostalima ali ja ne potpisuje ništa dok ne pročitam. Tako da za dvadesetak godina raznih ugovora box ili mobilni nisam imao problema. Opet kažem čitajte pažljivo šta potpisujete vodite računa o daljinskom na TV-u.
Punjac ne ide uz telefon već se posebno naplaćuje, i košta oko 3 do 4.000 din, ili na na 24 rate po 125, i više dinara. Ja sam moj kupila za gotovinu, prilikom sklapanja ugovor. A što se tiče promene cene to bezobrazno rade, i mislim da bi to mogao biti razlog za raskid ugovora, pre isteka, kojom prilikom ipak moramo platiti ostatak cene telefona.
Ja sam prijavio kvar čekao sam više od 2 meseca da bi neko izašao da pogleda al račun je stizalo preko 10,000 hiljada dinara kada sam ih nazvao ko će to da plati što ja nisam imao internet nit programe smanjili mi račun za 2 meseca 1000 dinara pa da li je to realno?
SBB je dugogodišnje korisnike prodao MTS -u:
-bili su dužni mesec dana ranije da prodaju Total TV, što nisu učinili.
Podigli su cenu pretplate isto bez blagovremenog obaveštenja.
Poslala sam im mejl da raskidam ugovor zbog odstupanja ugovornih odredbi i promene u programskoj šemi.
Skoro 2 meseca agenti MTS -a mi dosađuju da pređem kod njih jer su oni preuzeli od SBB -a
Sa njima nisam potpisala ugovor i neću da gledam informer i ostale režimske kanale.
Ne idem po svoje mišljenje kod botova i ćacija.
Niko ne može da mi uskrati pravo na izbor,svoje pare biram kome dajem za pružanje usluga.
Mnogo bih volela da znam da li neko od vas ikad cita sta potpisuje. Tako i ova gospodja o kojoj pišete članak, kao sto znate uz skoro sve telefone koje kupite punjaci idu zasebno. Tj. Kupuju se ukoliko vec ne želite stari da koristite to nije do provojdera nego proizvodjaca koji su izbacili punjače. Ali vam je zato svako za sve kriv. Daleko od toga da ne smatram da tu postoji mnogo neregularnosti ali mislim ajmo malo pogledati i sebe. Svi sve znaju i svi su jako pametni.
Jes vala lopovi za primer. Izguraću do kraja ugovora a onda zbogom. Nisu jedini.
Meni su naplacivali 3g uslugu.To je prevazidjeno odavno i ne koristi se otkad se pojavio 4g.Naplacivali su mi net boost i jos neke stvari koje nisu predvidjene ugovorom.Podizali cenu u toku ugovora.Bezite od njih,to su kriminalci.
Ne lupaj botu jeftini
Naj veći lopovi,samo da istekne ugovor,više kod njih neću pa da mi i džabe daju
Ja sam se MTS-a rešio još pre tri godine. Toplo preporučujem i svima Vama. Kaznite ih raskidom ugovora.
Ukoliko je doslo do podizanja cene, a ugovorom ste se obavezali na drugi iznos, onda im pisete prigovor. Ako je nesto nejasno, preslistajte forume jer je vec bilo takvih slucajeva. Punjac se dodatno placa, nemoguce da niste u to upuceni. Ja vec drugi put produzavam ugovor sa njima, i nemam nekih problema, stvarno postuju dogovoreno i internet im je najbrzi. Svasta bih imala dodati za ove kvazi pakete sto su uveli, a u stvari fora da nemamo vise sve otkljucane kanale, vec da dodatno placamo..I da, Iris i Eon su nebo i zemlja, tu Mts kaska dosta.
И ја сам принуђен да сарађујем са мтс-ом јер једино они могу да добаце до мене. Наравно да сам огорчен али не по основу ових разлога који море ове што им смета Вучић (још 2-3год. па ћете га сменити на изборима на општини Врачар,можда) већ због непоштовања уговора, арогантног и монополистичког понашања. На жалост, имају најјаче сигнале и њихове репетиторе и релеје користе сви провајдери, тако да се ненадајте било каквом побољшању код кога год да одете. Ово је проверено јер сам био код свих оператера који послују у Србији. Само тужбе и сила. Они не разумеју другачији начин пословања,као и све друге државне службе.
Posto sam raskinula ugovor za televizor sa supermovom, povecali su mi internet sa 1500d na 2500d, negde na pola ugovora su podigli cenu na 3300d. Tako da samo internet placam 3300d. Posto su kupili total tv, odma su iskljucili n1 i novu s tako da sam raskinula ugovor, iz principa necu da im placam ko zna koliko nove kanale informer, kurir i ostala sr..Cekam da mi uzmu opremu i ostajem bez televizora, ne kajem se, bolje nista nego ta njihova sr..poput dragana j.vucicebica i ostalih bilesnika..
Postovani kao i sva ova prepiska je istina lopovi MTS ,ma samo ugovor da mi istekne novi ugovor da mi poklone gratis ,oteracu ih u tri lepe. Toliko od mene iz Niša 🙄
Lopovi veliki. Samo povećavaju cene. Užas. Jedva čekam da mi istekne ugovor.
Прочитао сам све коментаре и углавном су објективни. МТС – Телеком је буџет бр. 2. ТС којим директно располаже исти човек који нам сваки дан соли памет (доста добро речено у коментару “Морава”). Лучић 100 година робије а његов налогодавац за трошење опљачканих пара доживотна робија. Смишљена пљачка грађана за финансирање спортске мафије у сваком погледу и много штошта што нема везе са трошковима услука које нам пружа овај провајдер. Али и сви други су слични и прате “Великог брата”. Јавно се “свађају” а паре млате. Све је манипулација и лаж….
Svi koji se žale na mts su u pravu.Kada treba da pređes kodnjih med i mleko ali kada treba nesto da urade samo lażu.
Moja tasta presla kod nji zbog madjarskih kanala ali nisu bili u stanju da pokrenu a kada su pokrenuli radio je tri dana.Paket suburedno naplatiki iako ona nema vec tri meseca madjarski paket.Kada odem u njihovo predstavnistvo toje bezobrazluk i arogancija sto se ja uopste zalim.Pisem im na mejl oni samo kazu da se strpimo.Bezite od njih sto dalje.
Meni u ugovoru pise za racun 3000dinara a placam 3660dinara.jel ima neki pravnik da nam objasni ovaj lopovluk
teska bagra lopovska
teška lopovska bagra
Sve ovo sto je objavljeno osecam na svojoj kozi .kada sam otkrio da placam nekakav iris go koji nikada nisam aktivirao niti koristio krenu je moj hod po mukama Od poslovnica na Zlatiboru do poslovnice u Uzicu i tako u krug .pisem prigovore trazim odgovore i na kad sam trazio da mi kroz racune vrate ukraden novac dobio sam iskljucene odlazne i odlazne pozive posle 15 god korescenja usluge mts.zato apelujem bezite sto dalje od mts.a