U Smederevu uhapšeno 20 osoba iz Čačka posle utakmice
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu uhapsili su sinoć 20 osoba iz Čačka po nalogu Višeg javnog tužilaštva u tom gradu, zbog sumnje da su izvršile krivično delo nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi.
Prema saopštenju policije, incident se dogodio juče nakon početka utakmice Super lige Srbije između FK „Smederevo 1924“ i FK „Borac“. Navodi se da su osobe bile maskirane maskama i kapuljačama, da su nosile upaljene baklje, metalne šipke, drvene palice, pivske flaše i kaiševe, kao i da su pokušale nasilno da uđu na deo stadiona koji nije rezervisan za navijače.
U saopštenju se navodi i da su bačene dve baklje na teren, a dve prema publici. Tokom policijske intervencije pružali su otpor i povredili sedam policajaca. Policija ih je savladala i privela u prostorije Policijske uprave u Smederevu.
Od njih je oduzeto šest drvenih palica, četiri metalne šipke, tri baklje, nož, dve fantomke, dve staklene flaše i dva kaiša. Po nalogu tužilaštva, 20 osoba je zadržano do 48 sati i one će, uz krivičnu prijavu, biti privedene tužilaštvu. Protiv dve osobe biće podnete krivične prijave u redovnom postupku, a protiv 11 osoba odgovarajuće prekršajne prijave, u skladu sa Zakonom o javnom redu i miru.
__________________________________________________________________






































DOLE LANCI I OKOVI, NE VEŽU SE BORČEVI!!!
🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓
Skloni ovu sliku ovih ćacija,navijači Borca nisu ćaci
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Da li su ili nisu kofa briga,dajte zakone strozine,kako su engezi navijace doveli u red,pet godina zatvora pa kad izadju neka ponove delo
Samo mi nikad nije bilo jasno ovih navijaca, idu nesto loze se, a nikave vajde od toga, mozda vajde par njih u vrhu, a ako vole da se biju bolje da idu na neke borilacke sportove, a ne da trace vreme uzalud..
Navijaci fk prole su ćaci.
Ovi sa slike nisu uhapseni. Oni su za iste palice i kojesta umesto kazne dobili pare.
Da nisu ovo oni Lubenicarevi sa Uba,iz Sapca,Valjeva…sto su smrdeli u i oko stadionu Fk Mladosti Lucani a u reziji poslusnog vepra pred lokalne izbore?
Jbg nekada top navijači,sad kurčenje na max i maltretiranje po gradu ko ne nosi majicu Fk Stevanič Provo
Čuj navijači, polu-pismeni kreteni koji ne znaju ništa da rade i ne trebaju nikome, šljam i dno društva. Sve te majmune treba poslati u zatvor na višegodišnje robije, da zvrše neki zanat, da nauče nešto, da se tuširaju sa drugim zatvorenicima, da vidiš kako bi posle bili mirni kao bubice. Margaret Tačer sredila huligane u Engleskoj, a ove naše babune vlast koristi po potrebi, zato i ne pokušavaju da nešto urade sa ovim idiotima.
Пуна стотка и кувана мотка! Ви фини људи који ни мрава у животу нисте згазили напасите се *уда ко зец келерабе.
Navijači Borca su se javno deklarisali na trgu u Čačku da podržavaju studente,šta to lupate?
Inače ovo u Smederevu je trebao da bude sukob sa njihovim navijačima ali se policija umešala i dobila po nosu.Kasnije su sve pohapisili.A onda ne možete da zamislite kroz kakvu su torturu prošli.Policija je za vlast a ne nvijači.
Каквих има муфлона који у све што се дешава виде блокадере и СНС,а ово су најобичније будалетине које немају паметнија посла, само им треба нека занимација у виду нпр. неког друштвено корисног рада од пар месеци у руднику за почетак.
Ovi sa slike se ljube sa murjom,a pravi navijači se biju sa korumpiranom bagrom i navijači su za studente!!!
Terorisu decu po gradu . Naravno vrebaju iz mraka .Zbog njih su prazne tribine stadiona ..
Nacvijaci Borca, je najveci sljam i dno. Gidra i ostali placeni talog. Zna se da ih borac finansira, placa autobuse, one retardirane dukaerice. Oni mi glume neke patriote a ceo grad su unakazili svojim grafitima. Mami i tati u dnevnoj sobi napisite. Olos i bagra. Ruke se pozlatile smederevskoj policiji! Bagru u zatvore! To sto su oni podrzali studente je samo da zamazu oci, a zapravo uzimaju pare od borca a znate ko rukovodi borcem i ko daje kintu…
Podrška braći iz Čačka od braće iz Srpskog Sarajeva.Ne razdvaja Drina braću sa tribina!
Podrška za Čačane!Sloboda navijačima