Prethodni članak
Vozio u suprotnom smeru na auto-putu, direktan sudar i dve žrtve
Objavljeno 30/04/2025
Juče oko 16,50 časova, na autoputu, u smeru od Niša ka Beogradu, na području mesta Mihajlovac, dogodilo se kretanje vozila u suprotnom smeru, što je u gruboj suprotnosti sa pravilima saobraćaja, nakon čega je došlo do direktnog sudara vozila i smrtnog stradanja oba vozača.
Kako je došlo do toga da vozač vozi u suprotnom smeru za sada ostaje bez odgovora.
Po rečima očevidaca, prizor je bio zastrašujuć, automobili su potpuno uništeni.
„Koliko je bio jak sudar svedoči i to što su „meganu“ delovi rasuti po obe trake auto-puta. Motor je potpuno ispao iz šasije od siline udara. Ovaj drugi automobil nije imao šansu da ga izbegne jer se sve dogodilo u krivini na desno i kada je preticao kamion“, priča naš sagovornik koji nam je i ustupio fotografije.




































Mile
Nikad mi neće biti jasno kako je netko slijep kod očiju. Pa zar netko može biti toliko idiot da nevidi da vozi u suprotnom smjeru.
Istražni organi će utvrditi šta je bio uzrok, namera, umor, piće, droga, ili su lekari pustili nekog bez psihološkog i psihojatrijskobg pregleda, slučajno ili namerno?!
Neće utvrditi ništa. Uvek se završi na: „Za sada iz nepoznatih razloga, vozilo je prešlo u suprotnu saobraćajnu traku (smer)!“
Dokle lupetanje čoveče? O kojim o čijim istražnim organima Vi pričate! U ovoj psihički poremećeni Srbiji postoji samo jedan organ za sve i to jako, jako bolestan u glavu! Ova užasna tragedija je direktni proizvod vlasti ludaka zaduženog da razori i uništi Srbiju u svakom pogledu! Ko to ne želi da shvati njegov je istomišljenik i saradnik. Ko to ne može da shvati, mora na lečenje u ustanovu zatvorenog tipa. A nepismenima oduzeti pravo glasa.
Dobro i prolazimo koliko je ludaka za volanom i kako voze , pijani drogirani i rasejani . Voziti u suprotnom smeru može samo ludak i drogiran, nije šteta što je on izgubijo život nego mi je žao vozača koji nije kriv niśta a ludak mu oduzme život .
Jednostavno se desi da se na auto putu prilikom isključivanja udje u suprotnu traku, i ne postoji mogućnost da se okreneš jer je izmedju ograda. Desi se i iskusnim vozačima, a kamoli početnicima!
Druze i da pogresis,okrenes se za 180 stepeni i vozis normalno da prvog iskljucenja
Neverovatno. Kako si, majke ti, došla do dozvole? Raširila noge ili udarila po blajvu.
Jel tebi dobro majke ti?
Dokle lupetanje čoveče? O kojim o čijim istražnim organima Vi pričate! U ovoj psihički poremećeni Srbiji postoji samo jedan organ za sve i to jako, jako bolestan u glavu! Ova užasna tragedija je direktni proizvod vlasti ludaka zaduženog da razori i uništi Srbiju u svakom pogledu! Ko to ne želi da shvati njegov je istomišljenik i saradnik. Ko to ne može da shvati, mora na lečenje u ustanovu zatvorenog tipa. A nepismenima oduzeti pravo glasa.
Ok, pogresis. I onda po gasu?
@ Драгана
Шта то пишете побогу коме се деси, шта се деси уђеш у супротан смер на аутопут и возиш…жао ми је другог возача а овај из супротног смера ако је хтео да изврши самоубиство могао је на други начин…
Ne znam kojoj normalnoj osobi bi to moglo da se desi. Na auto putu…
Neki rikverc, tipa, bež’ te noge usra.. vas.
Dragane jel se ti dtogiras
Ovo samo rade tiktokeri ili samoubice pod nekom hemijom,nije ništa slučajno jer bi pokušali da se okrenu i voze u pravom smeru.
Da li si ti ikada vozila kola na autoputu ?
Teško ti je da odeš do sledećeg isključenja sa autoputa (20km-30km), nego ti je lakeš da voziš suprotnom trakom i da ubiješ nekog ?!!!
Zato što samo u ovoj idiotskoj državi posle rampe na ulazu za autoput NEMA jasne ograde koja JASNO FIZIČKI razgraničava suprotne smerove i onemogućava ulazak u pogrešnom pravcu !
Poseban slučaj kad se neki poremećeni idioti i samoubice okrenu u sred vožnje i započnu vožnju u kontra smeru….lud ovaj svet,nema dalje !
Pa sad mi je jasno, kakav debilizam od komentara, da vam nacrtaju dve ovce – mislili bi da je pas ovcar!
STRASNO STO SE TO DOGODILO,MA KOJI DA JE RAZLOG.NEKO JE IZGUBIO OCA,BRATA.
SAÙCESCE.
Pa i da udjem na auto put u pogrešan smer nije nemoguće da se desi takva greška, staneš u zaustavnu traku pozoveš policiju da te obezbedi da se okreneš, to bi bar ja uradila
Treba postaviti ležećem policajce, ali one sa zupcima,kao u Kini ili u nekim državama Evrope. Može u jednom pravcu,ali kontra,nikako. Ostaće bez guma. Pa,bolje bez guma,nego bez glave.
Kako to mislis, pa i da udjes u pogresan smer? Ti si istog momenta ugrozila zivote drugih ucesnika u saobracaju.
Koja budala tebi dade dozvolu??
Lekarske preglede za vozače sve više izdaju oni koi nisu ni videli FAKULTET.
Nije zvaka za seljaka kao ni auto-putevi za balvane! Ocigledno da putokazi nisu dobro uradjeni cim postoje likovi koji upadaju u suprotne trake ili to rade namerno!
Bio sam ocevidac ovog udrsa. Cobek da ne veruje sta se desilo.nemam reci stao sam na luk pumpu da se osvestim nakon sta se desilo
Svako je danas instruktor
Možda je i kupljena ?
Možda je i kupljena?
Dragana N.ja ne znam ko je tebi dao ili prodao vozačku dozvolu ali svakako ga treba uhapsiti a tebe samo zbog ove izjave strpati u zatvor i dozivotno ti oduzeti mogućnost da voziš!
Meni nije jasno kako se slučajno ulazi na autoput u pogrešnom smeru? Nisam siguran ni kako se to namerno radi.
Možda je imao ovalne diskove veće ovalnosti od 20% i nije imao katalizator
Vaime oca i sina sta ljudi pisu ovde………. vozio je kreten brzom trakom sa namerom da se ubije i da ubije jos nekoga….
Idioti svuda oko nas,cuvajte se ljudi.
Daće BOG da se to desi Ovom govedu Vučiću I neka mu je laka zemlja jedno 5 tona
Pa takva djubrad kao ti i rade ovo, jer od mrznje nerasudjuju normalno i zSlepljeni su, pa ubijaju nevine ljude po auto putu.
Marija, što bi zvali policiju !?! Nije aztoput pokretna traka, pa da policija treba da je zaustavi. Zašto se, vodeći računa o situaciji u saobraćaju, ne bi sami okrenuli i nastavili vožnju u dozvoljenom smeru, do narednog isključenja.
Osim toga,ne postoje svuda zaustavne trake, jer se vozi i tom trećom trakom.
Možda će pre tebi Kokane👍
Da greske se dešavaju ali koliko treba fs budeš glup ili već šta da ne vidiš da si napravio grešku. U ovom slucaju realno vreme da ti dodje do mozga je 1 do 2 sekunde. Skolniš se u zaustavnu, stanes.
@
Cvetko je naoisao najtačniji komentar.
Većina vas je sa sela i niste jednostavno intelektualno sposobni za 21 vek.Režimi mogu da vas rade kako hoće. To što ste naučili da kuckate po malim kompjuterima i izadjete na net nije ništa naročito pomoglo.Kao dodatni problem vidim previše seksualizovane i nemoralne devojke i žene koje samo misle na provod a ne žele da radjaju i budu sa jednim.Raspad porodice dovodi do psihičkih bolesti,droge kriminala
A moguće da je ovaj pajser jedno od tog
Ušao bosanac autom u suprotan smer na autobanu, vraćajući se iz Njemačke na godišnji u Bosnu. Preko radija upozoravaju vozače da jedan vozi pogrešnim smerom, a on će nato:“ Dje jedan, hiljade, hiljade…
Дрогирана мајмунчина. Ушао мајмун у танак.
Како се на аутопут улази у контра смеру? Не могу то да прикажем у глави.
Срле у праву си све што си написао,а какве атрибуте можеш рећи за пешачки прелаз,наплатну рампу..они убише а кривци ослобођени кривице.
Jebali te seljaci u nozak drogirani
Kod mene se samo konji odazivaju na ime Cvetko
Pteflažem da se crnom tačkom obeleži svako pogrešno skretanje na petljama a zekenom jedino ono ispravno! Zamišljen čovek ili pijan može da pogreši .
Ima ona kad je Mujo slušao radio dok vozi….. Kažu na radiju :pažnja vozačima… Pojavio se jedan ludak, vozi suprotnim smerom…..Kaže Mujo… Šta jedan…. Evo, ima ih 200…
Ko ne vozi često auto putom piše ovakve komentare, da ne može da se desi, itekako može da se desi da se slučajno udje u kontra smer, pri ukljućivanju, najčešce. Moj brat vozi šleper 30 godina, obišao celu istočnu i zapadnu Evropu i Aziju, pa mu se, eto, desilo! A taj, koji je rekao da mi treba oduzeti dozvolu, nek svoju nabije na jedno mesto!!!
Zašto se ne kaže istina? Čovek je imao više od 2 promila alkohola i sa pumpe ušao u suprotan smer…ubio je čoveka koji radi u NIS-u a koji se vraćao s posla iz Beograda
Vozac koji je vozio u ispravnom smeru i nažalost poginuo, kretao se u smeru ka Beogradu, a ne iz Beograda.
Ne dovodim u pitanje ono što ste napisali u vezi alkohola, ili toga da se uključio sa pumpe, ili toga da ovaj drugi radi u NIS-u, jer to ne znam.
Ali definitivno se ovaj vozač koji nije kriv za udes, kretao u pravcu Beograda.