Sličnosti i razlike između Ostoje i Vučića
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović je često na meti kritika zbog učešća u političkom životu.
Zbog toga je Ostoju Mijailovića i predsednika Srbije Aleksandra Vučića „slikovito uporedio“ lider pokreta „Kreni promeni“ Savo Manojlović.
– Koje su sličnosti i razlike između Ostoje Mijailovića i Vučića. Obojica su u SNS-u. Jedan je predsednik Partizana. Drugi predsednik Srbije. Ostoja ne sme od navijača da se pojavi na utakmici kluba čiji je predsednik. Vučić ne sme da se pojavi na ulici zbog naroda kojem je predsednik. Ostoja je iz Čačka. A Vučić ne sme da se pojavi u Čačku – napisao je Manojlović.
U medjuvremenu mu je odgovorio Ostoja Mijailović.
– Postoje i osobe koje mogu bilo gde da se pojave jer količina ljudi koja ih prepoznaje likom, a ne tvitom, ne može da zauzme polovinu jednog tramvaja. Gospodine Manojloviću, možda bi bolje bilo da razmislite o Vašim razlikama u odnosu na mene, pa da počnete sa nekim konkretnim poslom u životu. Trovanje putem društvenih mreža i potom plasiranje tekstova na tu temu kroz „podobne“ medije i nije neki posao… A niste se proslavili ni sa efektom dosadašnjeg „rada“ – stoji u odgovoru prvog čoveka KK Partizana na mreži „X“.
________________________________________________________________





































Čuvaj tu krtu, slabašnu, napuklu, lažnu, sliku o sebi. Čuvaj je Ostoja i ne daj na nju, jer, šta će onda ostati. Jedno, krto, slabašno, napuklo, lažno, muško čeljade koje napaja gramzivost i pohlepa. Šta bi ti bio sebi bez toliko kompanija i funkcija… A, ne, problem je što si i sa svima njima sebi jedno veliko ništa.
A da odgovoriš Informeru koji te je prozvao narko dilerom, to ništa???
Kako nista Informeru je dao kancelarije…ucebe su tu ko zna kakve ..štakori ion i inforner.
SNS = Mafija !
Moj Manojloviću,prvo si morao da tučeš sa čekićem po pleku u Autoprevozu pa stekneš sve ovo što ima Ostoja.Čak mu i kosa porasla
Слажем се а Господ.Дрчелић је вероватно жестоки опонент и критичар Вучића и као такав а председник КК ц.звезда са неограниченим буџетом за клуб и како се куне да нема никакве договоре са влашћу…баш поштено!
Prvo si morao da sječeš kradena vozila, pa da deo love daš Velju davti obezbedi uvoz polovnjaka. Onda si morao da krpiš krpeve i vraćaš kilometraže, pa od toga deo love da guraš Nediću i ostalim naprednjacima. Onda si morao da potpisuješ po raznim firmama i daješ reket naprednjacima… Onda si morao da promeniš seksualnu orijentaciju da bi nastavio da plivaš u tim krugovima. To ti je Savo ukratko romansirana biografija šumoglavog Ostoje.
Kada ovakvi ljudi mogu doci na ovakve pozicije to govori u kakvoj drzavi zivimo. Vucica glasaju oni koji se sa njim i njegovom politikom identifikuju, sto zabrinjava jer ima toliko ljudi koji dal iz naivnosti ili nemorala vide u njemu politicku opciju koja ce njima i njihovoj deci doneti nesto dobro. Srbi su vise puta dokazali da ne uce na greskama, glasaju ljude koji nisu novi, koji imaju poznatu biografiju i politicku karijeru, sto znaci da su Srbi vecinski politicki nezreli, neobrazovani jer im mozes podvaliti nekog kao sto je Vucic kao spasioca, kao legitimnu politicku opciju. Vuciceva dostignuca politici su dijagnoza ovog naroda. Verovatno cete toga biti svesni kad bude bas kasno jer ce zavrsni racun za sve ove godine biti ispostavljen vama, a ovi probisveti ce biti daleko, punih racuna i dzepova.
Pravi miting u Beogradu 21. marta jer želi da skrene pažnju sa nekoliko važnih tema, ali i sa one najbitnije, individualnih sankcija njegovim najbližim saradnicima. Sankcije će biti u tri grupe: političari, kriminalci i biznismeni. Zato i plaćaju po 6.000 dinara statiste da bi napunili Arenu. Zašto Arena? Pa da ne mogu da beže ni ovi zbog sendviča, ni ovi iz državnih preduzeća, jer ih svakodnevno ucenjuju otkazima ako ne dođu na skup.
petre,svaka rec ti je vaistinu zlatna,ali samo za onoga koji razume o cemu pises.