SNS prevarila Dragačevce, deveti na listi novi predsednik opštine
Na konstitutivnoj sednici u Lučanima za novog predsednika Opštine izabran je Milija Milenković, a za predsednika lokalne Skupštine Miloš Jovičić, funkcioneri Srpske napredne stranke (SNS). Oni su izabrani glasovima vladajuće koalicija oko SNS koja je na lokalnim izborima 29. marta osvojila većinu glasova.
Za izbor predsednika Opštine glasao je 21 odbornik, od 23 koliko ih ukupno ima koalicija oko SNS koja ga je i predložila za to mesto kao jedinog kandidata.
Odbornica opozicione Grupe građana (GG) „Jedan Tim“ Mirjana Kern rekla je agenciji Beta da je „glasanje pokazalo da za predsednika Opštine nisu glasala dva odbornika iz koalicje SNS“.
Snatra da je „Milenković najgore moguće rešenje za predsednika Opštine“.
– Bio je deveti na izbornoj listi SNS, živi u Čačku, a ne u Lučanima čiji je predsednik Opštine postao – rekla je Kern.
GG „Jedan tim“ ocenila je i da je „pravedno“ da Milenković bude poslednji predstavnik SNS na vlasti u Lučanima „koji će odsvirati kraj toj vlasti“.
– On je oličenje svega što vlast SNS predstavlja, beskompromisno poslušan, beskurupolozan u izvršavanju naloga i zadataka, gaji veliku ljubav pema vlasti i novcu iz svih izvora i porekla – navodi se u njihovom saopštenju.
U Skuptišni Lučana su posle lokalnih izbora samo dve izborne liste – koalicije oko SNS koja ima 23 odbornika i opozicione GG „Jedan tim“ sa 12 odbornika.
________________________________________________






































stop naprednoj korupciji
Zaista uzasavajuci izbor! Potpuno nekompetentan, nestručan, halapljiv i bestidan, čak i u odnosu na Milivoja dva koplja ispod! Još crnja i gora je ona mučena Bosiljka koju su proizveli u zamenicu. Jovičić je opet bolje rešenje od babe Vesne a Veće je – od zla oca i od gore majke! Neverovatno! Ne postoji ni jedan pojedinac za koga bi se mogla dati bar minimalna prelazna ocena. Ako je po ovima suditi onda je stvarno došao kraj,ili stranci ili Lučanima, odlučiće foto fiiš.
Aksentijeviću ne mlati praznu slamu! Ne mozes da pričaš o Bosi, kad zenu ne znas, za celo rukovodstvo svaka čast, a ona kapa dole!
Jovan Kovacevic opstade!
Kako li će biti sa Vašom, Mikom, Zoranom D.Pantelicem, Donkom, Vesna…
Zna li se sta?
Živ nisam!
Постоји ли већа јајара од овог Ковачевића у Драгачеву. Брзо се предстроји и ушлихта новом газди да некажем заборави старог и увуче се у дупе новом. Срамота пензионер узима место неком младом правнику.
Dragacevci i nisu za bolje!Glasali,sad neka vide kako ce da im bude.
A sta bi sa Pajovom cerkom?
Sta sta bi… ispalili je ko iz topa… Malovic i Milovanovic i koordinatori kod Vucica i brata za Miliju… Mali Ilic preko Novog Sada isto za Miliju… staro prijateljstvo… tu je bilo kakva borba suluda druze moj…
Mali Ilic je trenutno najuticajniji lik kod vrha SNSa i njegovog velikog pijatelja Milosa Vucevica !
Milija je to osetio na vreme i priklonio se starom prijatelju Prcaku i njegovom sinu
Prcakov sin je mnogo dobar momak i zato se ne mesa u lokalnu politiku i ovaj cirkus
Mali Ilic ce staviti sve pod svoju kontrolu uz pomoc njegovog tate koji nimalo nije naivan lik , ima i on starih Radikalskih poznanika koji vedre i oblace Srbijom.
Gde je taj covek i sta radi to niko nezna?
Vreme ce pokazati kakva je Prcak covek kad se bude svim svojim neprijateljima osvetio na fin nacin
Pop Rade,Gagovic,Dolovica sad dolaze na red Pedo i ekipa
Prcak je mnogo opasan covek i zeljan osvete
ZLIKOVAC
Dolovic je Kolov praziluk tako pokusava da se negde uslihta. Glavu mu dosli poltroni Fukljo, Mirko, Rudinac, Jovan i njima slicni. A zamerio se I Krivoj nogi.
Samo neka vodi opstinu kao sto je vodio Dragacevo put sa onom pijandurom! A sta je sa obecanjima aktivistima???
Aksentijeviću ne mlati praznu slamu! Ne mozes da pričaš o Bosi, kad zenu ne znas, za celo rukovodstvo svaka čast, a ona kapa dole!
Da nije smesno bilo bi zalosno
Kakva ekipa se skupila, pa ovo ni Kustirica ne bi mogao da sastavi. E, moji Dragacevci. No, dobro, smena generacije mozda, stizu omladinci. Pajovicka se koprcala ko riba na suvom, a i Milivojevi kandidati, bezuspesno. Milenkovic je imao ogromnu podrsku Beograda i Novog Sada, a i Sapca.
„Milija da povrati ugled“. A kada ga je to imao? Verovatno u nizim razredima osnovne skole.
Joooj dragacevci siroti smo uglavu uvek bili!! Ovo se znalo od prvog dana!!
Jel to dolovic otisao nizvodno ?
Prevarili ste clanstvo SNSa sa svim izabranim magarcima
Popisali ste strucne ljude , vidite samo opstinsko vece sve nakaza do nakaze
Nesko krmak
Cedo jajara
Milutinac zenturaca
Cemu se jadate na parlamentarnim izborima
Ja i dosta mojih prijatelja i partijsih necemo vise biti u SNSu sa tim jajarama
Cestitamo jednom timu na pobedi u Lucanima
Prevareni clanovi SNSa
Ипак, Милија Миленковић је биље решење и бољи човек од Миливоја Доловића. Њему је ова бекрија из Котраже са полтронима правила стално подметачине, љагала и оговарала како би он пливао. Што се тиче те ротације она је добра. Добро је решење и ветеринар за председника скупштине јер он Милији није ни до колена на месту председника општине. Препотентан, умишљен и бадуван а нерадан. Што се Јована Ковачевића тиче он је по карактеру сличан оној Жани којој је успео да види леђа. Гледа само своје дупе. Он је највећа срамота и све је о њему речено на скупштини. О осталима нема потребе. А Милија мора почистити Доловићеве покварене, неписмене и послушне кадрове ако мисли да поврати углед колико толико јер су га они оговарали по налогу Доловића. Опозиција мора да настави да ради свој посао.
Kaze li sta misim-misim rabadzija Zoran o kupovini destilerije od novopecenog predsednika trule opstine? Hoce li biti rakije za cacad iz Lu?
Gospodo!! Tuci ce vas narod govnjivim motkama,necete smeti do pekare ds odete! Smucili ste se svima? Uzimace vam se imovina kada i koliko ko bude hteo?
Kome se zamerio Birmancevic pa je dobio sut kartu????
Da nije posle Popa ,Gagovica i Dolovica Prcak uspeo da skloni Birmancevica
SVAKA CAST ZA PRCAKA
А како је склонио Доловића? Тако што ја Дарко (Кондура) поставио за повереника СНС за Моравички округ. Додуше, као (потрчка) трећег јер ће и даље све да се питају ова два из Шапца.
Ko je Prcak, da li se sme reći?
Radenko iz Lucana Tomislava Nikolica prijatelj proverereno! Ovo je mala bara puna krokodila, ali neki krokodili su izgleda poveliki.
Zašto se dragačevcima ostavlja rupa na sanduku kad ih sahranjuju, zna li neko?
GG Jedan Tim nema snagu, pokusali su da se okite Studentima i to im je donetlo tri odbornika
Аки нисте знали: Драгачевци дрмају Чачком и Моравичким округом. Славко Радосавчевић је председник окружног одбора СПС Моравичког округа а Миливоје Доловић координатор СНС за Моравички округ. Славко је функционер а Мили… техничко лице. Доловић се већ хвали како је Марко Паретановић бивши – што у преводу значи да се он намерачио да буде будући. Мајко Божија.
Kome jos treba mesto naclnika okruga, plata mala, niko te ni za sta ne pita i jos opet da dovedu dragacevca pa to je suluda prica.
Mada Parezanovic je nebitan postao u cacku i u sns, slihta se stevanicu ali nema tu vise sta, ispricane price su oni jer su dugo tu, i nece ih ni narod ni sns ni stevanic ni niko. Mora se zna kada je dosta, i da dolaze novi ljudi
Mozda je vreme da neko kao oni konacno nesto rade u zivotu, ne samo da mrsomudaju a nista nistu pametno uradili nikad
Ko je Prcak, da li se sme reći?
Šta je završio od škole taj Slavko R.predsednik okružnog odbora SPS za Moravički okrug i direktor u Guči.
Ako pitate za Slavka Betulu sta je završio odmah da vam kažem da je on diplomiranje master ekonomije na put da postane doktor nauka. Sve ispite je platio u roku, pohvaljen je od rektora Dula Mufte kao jedan od najrevnosnijih studenata Mindzamenta na univerzitetu Falus!
Онај интелектуалац из ГЗС синоћ каже Доловић је направио аутопут до Лучана и асвалтирао 500 км локалних путева а Милија каже да су за 15 година асвалтирали 300 км. Баљезга ли га баљезга и одмах поче да хвали Милију / ваљда јуриша ба буџет. Додуше, Милија изјави да је народ гласао за Вучића а не њих те да је на њима да то поверење које су њему указали они оправдају. Због тога се сви ови послушни куну у АВ уместо у Бога.
А овај прцак је обичан млатикурац, диже сам себи цену. Милију је подупро Крсто а и био је СНС послушник – свака реч му је председник. Доловића је одувао као прдеж. Задужено
Dizo ne dizo cenu tako ti je prijatelju
Partija kadrira, a ovi ljudi nisu izraz volja biraca. Sve dok ne budemo ljude birali u lokalu direktno na izborima, beogradske partije mogu i magarca da postave za gradonacelnika. To vam Vucic i dokazuje svaki put.Zato su ovi i odani tako jer oni znaju da bez Vucica ne bi postojali, rade na zviz, pljackaju u sopstvenom i interesu partije. Ali sva ta banditska politika je nespojiva sa drzavotvornom politikom. To je politika poraza, osipanja naroda i teritorije. Izgubili ste Makedoniju, Kosovo, CG, mislite da je to slucajno?Karakterom lose ljude ovaj rezim protežira, a vi narode pamtite ko je, kako i sta radio, da ne bude sutra da smo iznenadjeni. Samo ovako nastavite, sledi konacno resenje za Srbiju, a sprovode ga partije i najgori ljudi medju nama.
KAKVI SU VAM KOMENTARI,NISTE NI ZASLUŽILI BOLJU LOKALNU VLAST!!!!!!
Prcak moler iz Lučana
Lučani su bitni isto koliko i ozon pres da sam vlast nikada ne bi davao na značaju
Čačani,pokupovali smo stanova novoizgradnje više nego vi,imamo i u Lučanima i u Čačku,u Čačku izdajemo stanove a i dupliramo stanove..
E moji Dragačevci, kako vas je izvarao SNS… Mogli su i 23. sa liste da vam podmetnu za predsednika opštine.
Ko god da je prihvatio, on je prihvatio da nema privatni zivot, da samo slusa i radi, da ga svi zamrze u narednim godinama, i da ‘zatvori SNS’ zvanicno, jer sledece izbore, nema ovo sanse da ima pricu, jer ce dosaditi i njihovima, svi su vec i te neke poslove nasli i sve, i muka im je vise da se vuku po mitinzima, kampanjama itd. Gotov je
Sta ste se opteretili sa Prcakom njega boli ona stvar za vas mlatikurce
Koji bre prcak??? Moler koji ne zna ni valjak da drzi! Pisete neke bajke o coveku koji sa kise ne zna da se skloni. Nista u zivotu nije napravio pa sad ako mu sin sta zavrsi… Najveci uspeh u zivotu mu je krecenje osnovne skole. Ajde ne lupajte vise i prestanite sa davanjem na znacaju nekom anonimusu u Lucanima.
Da ako ove hvalospeve i bajke glupi Radenko ne pise sam o sebi! Pa njega Daco pcelar postavio gde mu je mesto jos pre 100 godina!
Brate glup si ko noga ,, sagledaj situaciju malo bolje. Budimo iskreni ne znam ga nesto previse ali covek se nigde ne pojavljuje al opet poznanstva se drze .. Ovde nije rec o njemu ili nekom pojedincu vec o samoj skupini ljudi oko SNS .. Sve iscenirano i ispolirano
A on i pcelar kod tomislava nikolica pekli rakiju 😀 Sta je pisac hteo da kaze
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👍
POCRKAJTE GLUPANDERI
Ne predstavljajte se lazno. Sve su to ista xxxxx! Milovanovici, Pantelici, Dolovici, Milenkovici, Ilici 1, Ilici 2, Vujovici, i ostala rekla bih malobrojna xxxxx SNS-a, na celu sa ovim olosima ogromnih razmera!