Sloboda ostala bez šefa stručnog štaba
Bojan Ostojić podneo je ostavku na mesto šefa stručng štaba GFK Sloboda, pa će užički klub, opterećen finansijskim problemima, morati ponovo da angažuje novog trenera.
Od kraja oktobra prošle godine, kada je Ostojić, nekadašnji kapiten užičkog tima i fudbaler Partizana, promovisan za novog šefa stručnog štaba, Sloboda je zabeležila niz nerešenih utakmica i jednu pobedu.

Stadion Radomir Antić u Užcu – Foto Nenad Kovačević
Uprava kluba je saopštila da je Ostojić „svestan da ekipa poseduje kvalitet, ali da se rezultati nisu poklopili sa očekivanjima“ i da je „odlučio da se povuče kako bi ekipi pružio svojevrsnu „šok terapiju“ u borbi za opstanak“.
– Ova ekipa ima veliki kvalitet i potencijal. Opstanak u ligi se sigurno neće dovoditi u pitanje – izjavio je Ostojić.
Uprava kluba mu se zahvalila na svemu što je učinio u dosadašnjem delu prvenstva, na profesionalnom i predanom radu, kao i na iskazanoj ljubavi prema crveno-crnim bojama.
– Bojanu želimo mnogo uspeha u nastavku karijere, uz poruku da su mu vrata stadiona „Radomir Antić“ uvek otvorena – poručuju iz uprave i navode da će klub u narednom periodu imenovati novog šefa stručnog štaba.
___________________________________________________________






































Sve će im ovako biti dok ne vrate dugove dužnicima.