Ovaj sajt koristi kolačiće (cookies) u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, prikazivanja personalizovanog sadržaja, sprečavanja spama, jednostavnije moderacije komentara, prikazivanja reklama, kao i za druge funkcionalnosti koje ne bismo mogli da obezbedimo na drugi način. Korišćenjem sajta saglasni ste sa Uslovima korišćenja i Politikom privatnosti.
11 meseci od pada nadstrešnice
Povodom 11 meseci od pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu kojom prilikomm je smrtno stradalo 16 ljudi, u sredu 1. oktobra u Kragujevcu će biti održan protestni skup. _______________________________________________________________
Objavljeno 30/09/2025



































