Prethodni članak
Informerka i ovulacija kod Kesića (VIDEO)
Srbija se smejala Dragani Ćendić koja se uključivala za Informer prateći navodnu kolonu šetača sa Kosova koja je pošla na protest SNS u Novi Sad, ali se u medjuvremenu izgubila i niko ne zna dokle su stigli.
Njena ovulacija nasmejala je ceo region, ali i pokazala ko sve i sa kakvim (ne) znanjem radi za režimske televizije. Kako je sve to video Zoran Kesić u emisiji 24 minuta pogledajte u videu.






































Za koga radi i ko je gura je dovoljna sramota za ovu devojku.
Pitajte komsije u Kljuckoj ko prolazi skupim autom sa pojacanom muzikom kao da je tinejdzer a ne na zalasku zivota.
A mozete i ko je kupio kucu…
Nepresušni izvor inspiracije, ćacad…
Ima facu ajkula čekićaraaaaaa hahaah ćacikaa
Dule Pajser je nova zvezda Informera
Ne bi me iznenadilo i da se muvaka sa ovom ovaluacijom… :):):)
Reportera sa terena..samo joj kike fale pa da bude stručnost k’o 46.
E,jesmo napredovali….
Država mora sistemski da reši pitanje roma, naročito da se pozabavi mladim romkinjama, a ne da ih mlade, neuke i neobazovane (često i totalno nepismene) svako iskorišćava za svoje lične i bolesne potrebe.
Kriju se kod Ćacihare i čekaju. Dulka luta po Čačku sama, svi su je otkačili. Nadaju se mitingu u Novom Sadu. Čekaju da zahladni jer u zimskim jaknama će izgledati da ih ima više.
SNS STRANKA NAKAZA SRBIJE definitivno ne zna se ko je gori od koga
Jedino nepsimenije stvorenje koje sebe naziva novinar od Goja, mada je sposobna da dobija sredstva lokalnih samouprava i to kao vlasnica marketinške agencije. Pakao.
Ovu devojku znam iz Dragaceva. Mnogo je bila fina i samnom je bila ok. A sada od kako je kod ovog buzdovana ona ide dignutog nosa i para oblake. Prvo sto je umisljena riba, drugo sto je umisljeni novibar, a trece sto misli da je zasticena jer je… SNS-ovci. Kraj vam se približio.
nepismena a bezobrazma. Najgori spoj
Kladična potočara sa facom čekićare ribe
Има ту у Губеревцима једна ‘Ћаци’ одборница која је сељанка са основном школом и ручак незна да скува, али је ови простаци префстављају као перјаницу владајуће странке иако јој се у селу смеју и сматрају лаком женом која је имала више абортуса од свих у том селу. Снаха јој била чистачица у хотелу у Гучи а сад је шеф дипломираној правници у СИЗ-у у Лучанима са положеним државним испитом и радним искуством од 25 година коју су по казни преместили из Чачка због тога што је подржала студенте. Сина запослила у Дом здравља, ћерку ко Кола у АутоЧачак, Дробњак адвалтира до куће и око куће, а Гвозден рекламира и уздиже до неба. Јебем те Србијо кад си таква.
A ljudi, kada neko pocne da prica, jasno je odmah i koje je skole zavrsio i sta zna i sve drugo.
Doslo je vreme kada najgori o sebi misle da su najbolji, i oni se pitaju za sve, jer su spremni na sve. Ti ljudi ne znaju za sramotu, ne znaju za lose, jer iza njih je dno, a oni iz dna moraju da pobegnu. I da bi pobegli sa dna, spremni su na sve. To se upravo desava u ovoj drzavi u ovom gradu i selima i svakom mestu.
Najgori se forsiraju, jer ce on da preti, ucenjuje, obilazi kuce, lobira, a neki koji su ga poslali da to radi, takav im odgovara, jer ne idu oni, ne ugrozava ih jer nikada ne moze da ih zameni ili smeni, slusa sve sto kazu zbog mrvice necega i sto je najbitnije, oseca se mocno jer je kao deo ekipe. E bas ta ekipa je niko i nista, jer i ako misle da ih neko postuje to je samo zbog te funkcije koju imaju, jer SVI U SVEMU GLEDAJU KORIST.
Kada budete stavljali ljude koji vrede, koji nemaju repove za sobom, onda ce takvi ljudi zaposljavati slicne sebi, i onda ce se SISTEM ISCISTITI KROZ NEKE GODINE.
Za sada, los postavlja jos losije, i tu smo gde smo.
Samo ne znam, cemu se oni nadaju, ko ce to njih da glasa, kada je svaki omladinac protiv ovoga, i niko vise ne veruje ni sns ni vucicu ni ovim ovde gradskim.
Vreme je da stvarno na mestima budu pravi ljudi, koji pre svega imaju empatiju za narod, za kvalitet za dobro.
Mogla je da kaze da su ljudi bili uzbudjeni kao da su „u teranjuuu“
Pa jebem mu zvezdu daj mu ga malo po originalnosti
Na kolegijumu bi se desile erupcije semene tecnosti
Ajmo malo igra recima
Nego lepotica tresne i prebaci se u mod -ziva nisam kolko sam lupila-
Izbegavaj dodirivanje glave mikrofona kako bi sprecila nezeljene efekte kolapsa u recniku
Pr agencija za marketing i promociju MIX PRO AMP Čačak, ukupan prihod 2024 godine 7.440.000,00 din, šta joj teško da lupeta, porez na gluposti se ne plaća.
Gagana jaoooo pa kako to da i tebi dođe kraj !?!? A najjace sto sam čuo je da je da nije sama u svemu joj pomaze sestra njih dve zajedno prave haos. A liče mnogi ih mešaju… Dok je Dragana radila u poreskoj mnoge je ojadila i tako stekla veliku korist sad otvorila firmu sa sestrom i ima jos dvoje zaposlenih. Poslovi samo cvetaju pare samo zgrće , ali neće to moći doveka !!!
I od kad to karrara pajser
😂😂😂 Nebeski narod 😅😂😂
Kako bar malo ne pomisli, ma ne mogu ja ovo da radim, ispašću glupa, prosta, nisam se školovala za ovaj posao, nisam mudra da ispratim celu priču, mnogo ljudi će da prati moj „rad“, upijaće svaku moju reč, kačiće moje izjave (pogotovo sad kad je završila kod Kesića). 🤣 Samu sebe je targetirala svojim neznanjem, ljudi to ne praštaju. I na sve to, apsolutno se zna svaki detalj njenog privatnog života. Pogotovo intimni deo, skrivene lokacije za sklapanje poslova. 😉 Ali ne, to su sve prizemni, primitivni lovci na novac koje ne zanima šta narod priča. Kakva god da budem ja ću da uzmem milione i zabole me. To nas je i unazadilo. Čitam komentare, bila je fina dok se nije udružila sa ovim ili onim. Ili si dobar ili nisi, nema veze sa novcem, kraj priče.
Samo nemojte da vas čude napadi sa svih strana, ušli ste u kolo, sad igrajte i zabavljajte nas. 🤡 🎪
Vidim i sin od njenog učitelja bio na Prvoj u 150 minuta, isti je ćale. Malo kao hoće da vuče na kulturno ali geni su čudo. A i dosta nam je jedan, kud ćete svi, aman više? 🤣😂🤣😂
Gvozden je matori lisac, ima mladu ribu, koja mu vodi posao (a Boga mi vidimo da mu ne ide loše).Dok je Gagana radila u poreskoj skinula mu je milione da ne plati poreza.Zato se i obogatio.Posle napustila poresku i otvorila agenciju da i ona uzme neki milion.Njih dvoje imaju najmanje 5 firmi sa kojima rade i zarađuju pare. Šta ima veze što su glupača i seljak na glupost se porez ne plaća!
Može li neko da nam pojasni šta je radila ovulacija u poreskoj obzirom da ima, i to verovatno sklepanih, samo osam razreda osnovne škole i kako je uopšte tamo stigla?
Šta joj teško da i bez OŠ radi na odgovornom mestu to je oličenje SNSa. Ona je kupila diplomu i nekog faxa menadzmenta. U poresku je zaposlio njen tadašnji xxxxx jedan vrhovni iz SNSa ali pukla ljubav kad se uhvatila sa Gojom pa je dobila otkaz u poreskoj kao osveta za ljubavne jade. Ipak je Gojo bolji šmeker od Dareca 🤣
Znači ovulacija najbolje ide rad na klap mašini🤣🤣🤣🤣
Milioni avioni kamioni bazeni kuce, ko je koga jahao, ko je kome pravi tata, DOBRO JUTRO BEREM BORANIJU? Savet za ovo celjade. Uci nesto, keks i mleko pa u krevet. Digni dva prsta kad naucis nesto, do tad nam ne vredjaj inteligenciju. Jer kada se spoje ovulacija i ondulacija tada nastaje prava senzacija. Ko razume shvatice. U 21. veku ne znas sta je ovulacija? Gde su drugarice i koleginice da te nauce? Mozes kako hoces ali ne mozes dokle hoces. A druga stvar, nisu vama krivi ovi protivnici, Stojan – Nebojsa -Pavle – I DRUGI, NEGO, bliski saradnici, komsije, prijateji, vasa „plemenita loza“ i preterana naklonjenost sns-u. OD NJIH DOLAZE INFORMACIJE, dragi nasi teletabisi. Jos kad se tracevi tj. istiniti dogadjaji, pomesaju sa vasom gluposcu koje nam servirate svakodnevno, nama odumiru mozdane celije.
To sto je Gagana imala lapsus da li je ovacija ili ovulacija to nam je baš bilo smešno iskreno ja nju obožavam tolika kolicina bola u k za sve sta joj ljudi kazu to je neverovatno! Ali to sto je Gojo usao bos u gacama u crkvu e to je za povracanje vernik pravi crkvu u njegovoj selendri a ulazi u gacama i bos jos on drzi slovo u kameru. Zar Gagana i Gojo bas nemaju srama ni grama?!?
Naravno, Frojd je davno objasnio da je prvi znak ljudske gluposti potpuno odsustvo stida. Ali ovakve individue misle da je Frojd ručna pumpa za vodu.
(Tolika kolicina bola u k za sve sta joj ljudi kazu), CUJ OVO?
E pa kad je takooo i kad je toliki bol u k, neka se razvedu. Gojno bos i u gacama, ona moze i malo da se obuce u crkvi, jbg, i neka se vencaju pred Bogom i narodom. Kumovi Vukica i Vucko a ko ce da bude nakonce? I tako i ona postane 15-i, 16-i clan, jebem li ga sad. Vrcav je on, nije dzabe snimao onog sto zivi sa dve zene. Prva baguje druga resetuje. I sinovi bi hteli, nego ne dadu snajkeee. A muzika?
Onaj sto vozi skaniju moze da metne Canu na krov kao iznenadjenje.
Ajmo refren>>>
„Nadam ti se i danas i sutraaa
ja se budim s tobom svakog jutraaa
dodji, dodji, sa oblakom siviiim
ja bez tebe ne mogu da ziviiim“
IIIJUUU
Ustani Frojde da vidis sta je veselje, jeb’ o stid
🤣🤣🤣🤣🤣
A mi, padobranci, tj. lokalni avanturisti sa senzibilitetom za dobru sarmu, pecenje i muziku, dolazimo tiho, s prvim mrakom, kad domacini vec postanu previse opusteni. Neki cemo biti sa mladine strane a onaj drugi je zetov kum iz sela preko brda.
😂😂😂😂😂