Državom vlada narko klan: Tepić objavila dokumente koji teško optužuju braću Vučić
Potpredsednica stranke Slobode i pravde Marinika Tepić na današnjoj konferenciji za novinare je saopštila da je francuska policija i tužilaštvo još pre četiri godine dostavila srpskom tužilaštvu dokaze o umešanosti državnog vrha sa organizovanim kriminalom, a da o tome srpski pravosudni organi ćute.
Ona je najavila da je ovo samo deo dokaza koje je dostavilo francuska policija i tužilaštvo srpskom Tužilaštvu za organizovani kriminal, te da će narednim danima, u 13 časova, objavljivati još dokaza, a da će svakog dana u 20 časova objavljivati dokumenta koje je navodila.
– Poštovani građani, poštovani mediji, pozvala sam vas danas da bi cela javnost čula i videla kroz novi predmet zvanična dokumenta i dokaze iz francuske policije i tužilaštva koji ukazuju na to da Srbijom vlada državni narko kartel, na čelu sa braćom Vučić, Aleksandrom i Andrejem, kao i da naše tužilaštvo za organizovani kriminal ćuti i to krije u fioci već četiri godine, kako bi braća Vučić ostala na slobodi – kaže Tepić.
– Kao i Novak Nedić, dugogodišnji Vučićev generalni sekretar vlade ili kao nekadašnja državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović, ali i mnogi drugi. Ovo su zvanična dokumenta francuske policije i tužilaštva, koja su pre četiri godine upućena našem tužilaštvu za organizovani kriminal, ali se po njima do danas uopšte nije postupalo. Naše pitanje je upravo to, zbog čega se ne postupa po ovim dokumentima, jer po njima, oni bi morali da budu danas u zatvoru. I Aleksandar i Andrej Vučić, kao i pomenuti Novak Nedić i Dijana Hrkalović i za ta dela koja se ovde razotkrivaju, nema imuniteta – navodi Tepić.
– Hiljade stranica sa dokazima, fotografijama, tonskim zapisima i prepiskama, tužilaštvo za organizovani kriminal, ponavljam, drži u fioci već četitri godine. I normalno da se nameće pitanje, ko je ovde zastrašen, ko je ovde korumpiran, ko je ucenjen i ko svojim nečinjenjem takođe čini krivična dela. To koliki je značaj ovih francuskih dokumenata i dokaza, pokazuje i Crna Gora na primer, čiji pravosudni organi istražuju i procesuriaju i korumpirane policajce, tužioce, mafiju. Njihovi mediji za razliku od naših sve to objavljuju. Zato ću od danas, u narednih nekoliko dana, svakodnevno pokazivati kakve je sve dokaze prikupila Francuska. U nadi da će se neko ohrabriti i postupiti po njima – kaže Tepić.
423 kilograma kokaina sa likom Vučića
– Jer ovu dokumentaciju koju mi imamo, ponavljam tužilaštvo za organizovani kriminal ima već dugi niz godina, najmanje četiri godine. Ova dokumentacija odvela je 2023. u francuski zatvori samo Filipa Koraća i njegove saradnike, optužene za trgovinom drogom, oružjem, organizovanaje kriminalne grupe i likvidacija. Ali, nije odvela državni vrh Srbije, sa čelom sa braćom Vučić, Aleksandrom i Andrejem koji su sa Koraćem sarađivali, a ovde ima jezivih stvari, koliko duboko su ljudi koji vode Srbiju umešani sa kriminalom. Od toga pola vlade Srbije je, citiram, na kokainu ili da su saradnici Filipa Koraća prikupljali glasove za SNS ili inkriminišući dokaazi da je Dijana Hrkalović umešana u ubistvo advokata Miše Ognjanovića – kaže Tepić.
– Kada sve počinje? Naime još 2021., su francusko tužilaštvo i policija poslali našem tužilaštvu za organizovani kriminal službenom zamolnicom da se reaguje povodom razbijene SKY komunikacije Veljka Belivuka gde se pojavljuje jedno interesantno ime Robin. Potom se dešifrovalo da je iza ovog kodnog imena Robin Filip Korać, koga su označili kao trgovcem drogom, oružjem i organizatorom likvidacija. Stvar se po braću Vučić maksimalno zakomplikovala septembra 2022., kada francuska policija na Tahitiju, na švedskoj jedinici, pleni 423 kilograma kokaina, a sve u paketima sa likom Aleksandra Vučića, a vi dobro znate da narko trgovci obeležavaju svoju robu – kaže Tepić
Umešani i Vulin i Gašić
– Otvaranjem SKY komunikacije Šveđana koji su robu prevozili utvrđeno je da se iza organizacije ovog prenošenja robe nalazi Robin, odnosno Filip Korać iz Vučićeve Srbije. Međutim, ovu vest niste mogli da pročitate ni u jednom relevantnom mediju u Srbiji i mislili su da se sve može zataškati. Svako ko će ovu činjenicu pokušati da izvrne i da slaže, pa i sam Aleksandar Vučić, odmah da kažem, džaba vam, nećete se izvući. Jer ovog puta ćemo otkriti SKY komunikaciju između Filipa Koraća i njegovih saradnika, a u kojima imena braće Vučić, Novaka Nedića, Dijane Hrkalović zauzimaju baš dosta prostora i informacija. Reč je o SKY komunikaciji Filipa Koraća u periodu od 2019. do 2021. godine. O hiljadama porukama i više od 90 foldera do kojih smo došli i sve pažljivo isčitali i klasifikovali i grupisali u nekoliko ključnih dosijea narednih dana ćemo obaveštavati javnost, kako bi građani imali dostupne informacije i kako bi javnost postala svesna, a naročito organi koji to zataškavaju, znaju da se od istine ne može pobeći – kaže Tepić.
– Tražim da se osim braće Vučić, Novaka Nedića, Dijane Hrkalović i ostalih koje ćemo otkriti narednih dana hitno budu ispitani i tužioci, tužilaštva za organizovani kriminal: Mladen Nenadić, Saša Drecun, Saša Ivanić i ostali koji već četiri godine zataškavaju umešanost i povezanost najviših državnih funkcionera u organizovanu kriminalnu grupu. Jer ponavljam svi ti podaci su deo spisa i predmeta u tužilaštvu za organizovani kriminal. Analiza kojom raspolažemo navodi da je krajem 2020. godine, preko Novaka Nedića uspostavljen prvi kontakt sa Andrejem Vučićem kada je Koraću obećano da će moći da se vrati u Srbiju kao slobodan građanin. Kao i da Andrej Vučić, uz odobrenje Aleksandra Vučića, daje zeleno svetlo za novi angažman organizacije Filipa Koraća, a to prati i tadašnji direktor BIA Aleksandra Vulina i ministra policije Bratislava Gašića – kaže Tepić.
– Dalji podaci iz analitike ukazuju da je po povratku u Srbiju Filipu Koraću dodeljeno policijsko obezbeđenje, blindarana kola sa rotacijama i naoružanim ljudima koji su ga čuvali 24 sata dnevno. U dogovoru sa Andrejem Vučićem i saglasnost brata Aleksandra, predsednika, Koraću je dodeljena pozicija kontrole cele carine na graničnom prelazu Horgoš. Po svakom uvezenom i ocarinjenom vozilu Koraću i njegovoj grupi je išlo 150 evra profita, a na ovom prelazu mesečno se uveze između 800 i hiljadu vozila. Pod njihovom kontrolom carine, Korać i njegova grupa direktno su nadgledali i kontrolisala rutu heroina iz Turske u zemlje Zapadne Evrope, kao i ulaz kokaina na tržište Srbije. Ovo nisam utvrdila ja, ovo su utvrdili zvanični organi francuske policije i tužilaštva i ssve su dostavili Tužilaštvu za organizovani kriminal u Srbiji koji nije reagovao i u zatvoru se nalazi samo Filip Korać i njegovi saradnici, a ne nalaze se oni koji su im u svemu tome pomagali, a to su Aleksandar i Andrej Vučić, Novak Nedić i još mnogo lica, koje ćemo objavljivati – kaže Tepić.
___________________________________________________________






































Najkorumpiranije sudstvo u Evropi,svaka čast na zlatnoj medalji !
Kak’i se glavni probac robe Vulin iskrivio od kokaina 😂😂😂 mucenik ne zna dal je d’oso il p’oso.
Nemacko – Francuski sporazum pustio ortake niz vodu.
Prvo bilo dinstanje, pa pohovanje,a sad ide przenje.
Pablo Eskobar bi pozavideo našem žvalu. Da je živ tražio bi naše državljanstvo
Није судство криво,већ полиција и тужилаштво које покрећу истрагу и то у самом врху је корупција.Нека се испита имовинско стање тужиоца и полиције,и то челних људи у Србији.Ово се ради од доласка Вучића на власт инаставиће се даље уколико грађани не изаберу нову власт која ће ове криминалне радње процесуирати.А шта је са ЕУ?
Bože sačuvaj,ništa mi nije jasno,ja znam da na konzervi goveđeg gulaša je slika bika sa rogovima,a što će Vučićeva slika na kutijama u kojima je droga ja ne mogo da razumem.
Овај народ је довео криминалце на власт и поново смо се вратили у време земунског клана и поново ће требати нека нова Сабља.Па нека народ одлучи-хоћели нарко државу на челу са Вучићем без Косова и са копањем литијума или ће правну државу у којој ће ови бити у затвору и била би им одузета сва имовина,па чак и најбижој родбини.Наравно,кључ од затвора треба бацити у Дунав где су они бацили Цвијана.Освести се народе или ће бити крви!
Ovako stvari stoke!
Nisam raniie hteo da se izlecem.
Kratko I jasno,AV su otkrili Francuske vlasti za organizovani criminal.
Mi to imamo samo na papiru.
Francuzi su trazili od vokske da satelit Arijana,
nadgleda francuskog drzavljanina koji se bavijo
drogom.
ARIJANA je nadgledala,telekimunicijone mreze,od Marselja,,preko
Crne gore,do Beograda.
Belivuk je ubijo Francuza,
u Beogradu koji bio nadgledan.AV je uhapsijo
Belivuka pod optuzbom za antetat.
SNS = mafija
Nisam kriv,keve mi!!!
Hrabra Marinika, molim te, cuvaj se, oni ne prezaju ni od cega u zataskavanju svojih nedela i eliminisanju onih koji im smetaju. Seti se Curuvije, Cvijana, Olivera Ivanovica, Djindjica…
Droge nikada vise nego od kada je sns na vlasti,u Cacku su dileri koje Vucici postavljaju i policija ih ne dira,cak su i inspektoru kupili stan.Videli ste kako se pre neki dan nadrogitali kumic,postar i pajser i njihovo ponasanje u Kosjericu.
Truju nam decu,opet glasajte za sns i Ostojinu gg.
Sve ce biti dobro…….
Главни полициски дилер Гавро Ћаци
Ma gotovi su, pitanje je trenutka kad. A kada padnu, onda ih ceka zatvor
da baš su rumunki dali podatke:)O čemu ova lupeta kad svi znaju ko je odšao da traži POMOĆ od srbije i BIA za prekidanje narko ruta iz kolumbije.I baš simpatično,i slika TITA je bio na kokainskim paketićima,znači maršal je šef mafije,nedjutim nije to naivno urpabvo ekipa koja je stavila TITU na paketiće je ekipa koja je za šiptare trovala španiju i francuze.E sad šiptari su preopasni za francuze jer oni rade za engleze i francuka služba je svakako ćelela da im zakovrne šiju i upravo to je i uradjeno preko interpoal u španiji i francuskoj a korać je bio ubačeni lik u toj priči,dok je belivuk odradio jedan posao a onda pomislio da je država udržavi i promenio STRANU a ožda je od početka bio „ponudjen“ da ga inplantiraju siz drugog tabora štoi mi izgleda mnogo izvesnije,pa siu ga pustili da ih dovede do glavnih šiptarskih veza unutar birokratije srbije:).Šta mislite o čemu se radi u sukobu kavačkog i škaljarskog klana i ko je ko u TOJ PRIČI:)aj zinite da vam kažem kad to budete znali biće vam sve jasno.
Policijski pas laje na Vulina: https://www.youtube.com/watch?v=c6t4ApXF66w
I sad se pitate zašto kupujemo miraže…zašto Francuzi grade metro a ne neko drugi…zašto ćemo njihove nuklearke graditi i najgore dogovoreno dok se pije vino šatro da se nuklearni otpad iz Francuske donese kod nas. Neko je izgleda ucenjen? Sve zbog Djilasovih miliona jbg
Milorade5 nemoj da kenjaš.
пошто пакет траве Румун и за кога радиш
Gdi su Cebo i Rumun
AKO VI JE RUMUNKA MARINIKA UZOR STA ONDA RECI