Prethodni članak
Pumpanje u Guči
Objavljeno 10/08/2025
Skoro cela varošica Guča dočekivala je studente i pumpala.

Tako je bilo i danas na Saboru trubača.
Meštani varošice zajedno su prošetali sa učesnicima Sabora, noseći transparent Dragačevski sabor pumpača i Pumpaj. To je pozdravljeno aplauzima i ovacijama.



































Vučić je izdajnik
Studenti,gosti i građani u Guči napravili su najlepši sabor koji je Guča zapamtila.Hvala vi svima koji ste na takav način obeležili ovaj sabor.Neka botovi crknu od muke a Vučićeve podguzne muve neka budu gosti dr.“smrt“ u što većem broju.
CEO REGION…MA CEO SVET JE CUO ZA GUCU I SABOR TRUBACA I CENE I POSTUJU NAS FOLKLOR, TRADICIJU, GOSTOPRIMSTVO, SPECIJALITETE SRPSKE KUHINJE….
SAMO BEDNI JADOVANI, SLJAM I OTPAD DRUSTVA, POZNATI KAO KONTEJNER BLOKADERI PLJUJU PO SRBIJI….
Pola ovde SNS-ca 😂😂
Mora Srbija da krene drugacije. Da struka bude cenjena inzenjer majstor a sud i policajac da rade po zakonu.Crnokapulkasi i njihovi sefovi da budu u zatvoru. Poloticari sa Dedinja da napuste vile. Narod mora da se pita. Politicari moraju raditi ono sto narod trazi od njih. Pomilovanja kriminalaca nikad vise. A hapsenja studenata ucenika i profesora ne sme da postoji. Da se ulaze u poljoprivredu a ne u policiju koja cuva kriminalce
Bravo dragačevci,tako treba. Neka Vučić crkne od muke i svi njegovi sateliti.
Bravo za dragacevo , pravi ljudi , posting razlicitosti , ziveli jos 100 god
Ja nevidim da je to bio doček tako je i mene dočekala guča to jes svakog na isti način
Ja necuh pumpaj na vasem snimku.Samo neka vriska.
Čuceš kad naučiš da pišeš. Žalosno je da po poslednjem popisu 60% stanovnika Srbije je funkcionalno nepismeno. I tačno se to vidi iz nekih komentara. Nije važno da li su botovi( a uglavnom su oni nepismeni) ili obični Dragačevci, ljudi- nešto naučite iz pravopisa.
Kloearu jedan ostavi puno ime i prezime i amo imaš muda broj da te nađem i objasnim šta znači nekim prigivaratu i Smrti..
Ovo je za nekog ko se ovde krsti
Penzioner.
Stidi se samog sebe, pošto obraz i nemaš!!
Bedni pokušaji da se jedan festival sa tradicijom pretvori u političu arenu. Muzika spaja,a ne razdvaja to nek nauče pumpaši
Što vi hrabri blokaderi ne odoste u Guču da vas narod ispumpa!?
Guča postala centar romske( ciganske) muzike
Brogradjanka I ostali,da se setite kada ste u Dragacevo,iz Beograda slali
siledjije I kola bez tablica.