Prethodni članak
Lozničani oterali Jelenu Karleušu: K*rvo (VIDEO)
Objavljeno 16/08/2025
Koncert Jelene Karleuše u Loznici, koji je intenzivno promovisan, privukao je znatno manji broj posetilaca od očekivanog.
Samo sat vremena pre početka, prostor ispred bine bio je prazan, a prisutno je bilo tek nekoliko desetina dece, navodno dovedenih od strane SNS-a.
„Cilj ove akcije bio je stvaranje slike da je pevačica rado viđena u Loznici. Javno-komunalnom preduzeću „Naš dom“ imalo je kvotu od 15 osoba koje je trebalo dovesti na događaj“, navode Lozničani.
Mnogo više Lozničana došlo je da negoduje što se toliki novac izdvaja iz budžeta za propalu pevačicu koja vređa studente Srbije.
Koncert je trajao manje od 40 minuta a građani su je ispratili povicima kurvo.



































Ova vlast je uzdigla starlete,kurve i kriminalce,u Srbiji za postene mesta nema.
Planira da dođe u Čačak 22.08.
Ona uzela naš novac za 40 mimuta jaukanja,boli je pič..tina što je nazivaju kurvom i ode u BG da još jače pumpa za Vučića koji je plaća narodnim novcem.
Zandarmerija obezbedjuje kuravele, a bije narod koji hoce pravdu.Ovu olosaru dobro istamburati.
Srecice moja sta ti uradise
Njih još podržavaju samo kurve, kriminalci i pevaljke. Ova može da peva još samo u Ćacilendu i nigde više.
Jer polićaci brane raspalu pevaljku zato pumpaj pumpaj
Samo je trebalo sinoc zeleno svetlo i pun gas i onda jbg!
Pumpaaaj do pobede….
Žena ili šta god da je ima žešću dijagnozu. Ona i Vučić da dele sobu na psihijatriji i to posle teškog rada u kineskim rudnicima. Budala!