On je pitao polilicajce u kordonu da li treba da budu sugrađani Čačanima, ili njihovi protivnici.
Čačani u šetnji i večeras, otišli i do kuće načelnika Policijske uprave
Na poziv studenata, Čačani su se i večeras okupili, održali protest i prošetali centralnim gradskim ulicama.
Nakon okupljanja ispred Policijske uprave, Čačani su prošetali do prostorija SNS gde nije bilo incidenata. Za razliku od jučerašnjeg protesta, policija nije blokirala šetalište već se nalazila samo ispred prostorija SNS. Protest je protekao mirno jer ovoga puta funkcioneri SNS nisu provocirali građane.
Potom su se građani uputili ka prostorijama SPS, gde su poletela jaja na bilbord sa likom Ivice Dačića.
Nakon toga, krenulo se u šetnju do kuće načelnika Policijske uprave Draška Darijevića kako bi od njega zatražili ostavku, jer je pesnicom udario u stomak nemoćnog demonstranta koga su, prilikom hapšenja, držala dvojica policajaca, jedan u uniformi drugi u civilu. Ispred kuće načelnika policije je kordon policije“.
Nedaleko od kuće bila je postavljena interventna jedinica koja nije dozvoljavala prilazak građana.
Jedan od demonstranata obratio se okupljenima i pitao da li se načelnik čačanske policije „stidi zbog onoga što je juče uradio“.
„On je načelnik policije koji teba da štiti sve građane, a sinoć je zadao udarac čoveku koji nije bio u stanju da se brani. Šta mi posle toga treba da očekujemo od ljudi koji su pod njegovom kontrolom“, zapitao je demonstrant.
„Vi ste služba koja mora da se odluči na koju će stranu, da li želite da branite mafiju, ili budućnost ove zemlje“, rekao je demonstrant.
Ostali okupljeni su uzvikivali „ostavka, ostavka“.
Tokom protestene šetnje ulicom koja vodi ka kući načelnika čačanske policije iz jedne zgrade pogođen je jajima novinar čačanskog portala N2 Nenad Nešović, jedan od malobrojnih novinara koji prate večerašnji protest.



































Hahaha sto se plasi ako nista nije uradio?
Sta vam uradise gospoda iz Sapca, razbise vas kao kante u Cacku. A vi cete tu da zivite ne oni
Kako vas nije sramota da vam naredjuju dva nepismena coveka bez skole i icega? Kako?
Al ste jaki u PM
Došli da plašite ženu i decu
On je tvoj Slatinjanin jaki ste u pm….. Narod će vam pokazati samo polako…. Kad sve ovo prodje pljuvaće ga narod po ulici….
Skroz pogrešnog čoveka napadate.
Gadjajte TRNAVCA OLOŠA!!!
OOO NACELNICE POLICIJE PA TI BIJES COVEKA KOGA DRZE TVOJA 2 KERA ZNAM TE A I RODITELJE KAKO TE NIJE SRAMOTA.BIO JE ZAVISIC NACELNIK 1999 ZA VREME BOMBARDOVANJA I KO PICKA POSALJE JOVANOVIC JOVA IZ GORICANA KOJI SE SAMO UBIO U PENZIJI KOLKO JE BIO DOBAR COVEK DA NAS RASTERA A TU BILI ERICKA,BARACKA,NADA DESPOTOVIC, I HILJADU LJUDI PA GDE JE ZAVISIC I BUKARICA,JOVO ,LITO,PA KAKO CES DA ZIVIS U GRADU SIMA SLIKA GDE SE VIDI SAPCANIN,DEBELI TI AUDI I MNOGO DRUGIH FOTKI
Vlast je Vlast
A Čast je Čast..
Kraj I tačka
Nekada sneg da pokrije breg
Već da svaka zverka ostavi trag
Ovde su sve ista govna i Vlast i opozicija..sramotno..krajnje sramotno..Koriste se ljudi da lome..normalan svet se krsti i čudi..nije mi jasno ko ovde koga zeza. A zezaju se radnici..privrednici..poljoprivrednici….svi koji nesto rade ..i treba da rade..sramota. i za Vlast i za blokadere..kažete studenti..dobro gde su studenti.. danima u centru malo studenata..
Ostalo sve promaseni životi.. neki mladi ljudi koji ako su i srednju završili.. dobro jeste..neki penzioneri..kojima je očigledno dosadno pa našli zanimaciju..a ljudi noćima ne spavaju zbog galame..e to su sve studenti…
Ne lupetaj keve ti…
Zaustavi te se,ovo nicemu ne vodi.Prvo su SNS isli pred kucu zeni i troje maloletne dece!Da je to bio neki zajeban nebi vam palo na pamet.Gde je tuzioc,da bar ako nista drugo kvalifikuje krivicu.
Najaći bi bio potez ostavka.
Tako je Cacak, tako se to radi. Od policajcica do funkcije dosao jer za sramotu i obraz ne zna. Posten narod udara, dok kriminalce i ubice stiti. Slika i prilika policije je Darijevic-pokvareno, zlo i korumpirano.
Kog trnavca jel nscelnika trzisne inspekcije
Zekutoru mogu da mu popurnjaju malo dole mogu i da mu glođu testise.
Počelo je počelo tek će vancare dokone koje maltretiraju svoj narod tući.Kakvi studenti deca su ljudi,za ove bitange koje su ubačene da prave haos po gradu. Nek izađe neko nek iskreno kaže jel naš sugrađanin nije zaslužio ono veče batine,zaslužio je mnogo više!
Od opozicije samo je Pavle bio sa gradjanima i studentima.Opozicijo probudi se,nece moci vise kampanja pred izbore.Gde ste na ulici sa svojim gradjanima?
Znao je taj Darijević i debelu kaznu da plati, jer je stajao uz narod, ali očigledno da nije umeo elegantije da provuče poruku ispod pojasa: da je Policija pred pucanjem. Oni čuvaju red i mir i ustavni poredak, a ključa toliko da šta god pojedinci iz vladajuće krimi garniture urade- narod prihvata kao provokaciju. Kad se vatra razbukti preko 1800 stepeni tepmerature- voda je više ne gasi- pospešuje je. „Al ga Đenka opravio- svaka mu čast!
Drasko je igrac krupnog tajkunskog kapitala i politickih parazita koji je udario neduznog coveka.
Jaja za JAJARE komunisticke,bravo Cacani.
E moj Pavle
Na niske grane si spao
Maltretiraš ženu i decu
Gde se krije Trnavac,student iz Leposavica ,treba komunjare jajima gadjati.
A jel bio nemocan kad je napadao radnike na Kablaru. Sto niste onda reagovali da to ne radi. On je olos od coveka.
Smrad dragačevski! Mislim da nije čist u glavu.
Ljubić tvoj idol je sin ružičaste tv koji ubija devojku na pešačkom bez odgovornosti
Sve ovo je boranija.
Marionete će da popadaju kada se glavnom lutkaru pomrse konci.
A kerovi, ko kerovi.
Kad dobiju nove vlasnike i dalje reaguju samo na dve komande:
– Drži!; i
– Mesto!
Takav je kereći život.
Putuj Evropo, nemoj čekati na nas…
Nino brat,hehehe.
Pozdrav za njega,pozdrav druze,brate!
šta je sa komandirom Lazovićom on se šlihta demostrantima i već postavio sebe na mesto načelnika..
Zato si majmune Ljubić!