U Aveniji samo bahato
Ima li Čačak saobraćajnu policiju i zašto je nema? Ima li Čačak Komunalnu policiju i zašto je nema?
Ili ima i jednu i drugu, samo i pored žive policije parkira kako ko hoće i gde hoće. Tako je Čačak grad šampion po bahatom parkiranju.
I sad će nam naprednjački botovi poslati komentare tipa: Sve vam je potaman, pa vam parikaranje smeta; E baš vam je ovo važna tema; Nemate ništa pametnije da pišete; Pa šta ako je neko ovako parkirao nije nikoga ubio ….
Opšte rasulo i javašluk u državi, pa tako i u Čačku, pa tako i u saobraćaju.
Naš čitalac iz Avenije poslao nam je mejl sa fotografijama na kojima je zabeležiko kako pojedini vozači parkiraju svoja vozila po trotoaru, na zelenim površinama, bilo da je u pitanju automobil, kombi ili motocikl.

Poštovana redakcijo,
Šaljem još malo priloga za uvek aktuelnu rubriku o bahatim vozačima. Šta im vredi što imaju dva nova parkinga, lakše je preko pola trotoara.
Pozdrav iz Avenije!
Najnoviji šampioni bahatog parkiranja viđeni su ispred novoizgrađene i još uvek neuseljene zgrade. One u kojoj su stanove kupili gradski funkcioneri.
I pored uredno obeleženih parking mesta vidimo da ima primera da jedno vozilo, popreko parkirano, zauzima više parking mesta, da se parkira i na trotoaru.
I pred ulazima ostalih stambenih zgrada u Aveniji parkira se gde ko hoće, naročito na trotoaru.
Haos je i pred ulazom u popularnu prodavnicu pored koje je i ulaz u stambenu zgradu.
Ipak šampion svih šampiona u bahatom parkiranju ovog puta je vozač koji je svog ljubimca uterao u hladovinu po sred zelene površine.
____________________________________________________________





































Hahahahahahah koja ludnica u graduuu 😂😂
Ali bez zezanja, gde je bre ta saobraćajna policija, šta radi, šta je dozvoljeno ili ne. Ovo što se dešava u gradu je već otišlo predaleko.
Parkiranje na zelenoj površini nije u nadležnosti saobraćajne policije.
Policija razvozi sluzbenim vozilima,porodice svoje,svalerke…
A i vizilo JKP komunalac je stalno parkirano na Avladzinici .
Voze se o yrosku nsroda,nek im Bog sudi i vrati jer uzimaju od usta naroda.
Ziveo javasluk, zivela komunalna i obicna policija. Aco Srbine, Aco Srbine, Aco Srbine!!!
Policija čuva fotografije aca srbina na stranačkim prostorijama i sačuvali su,alal vera.
Niste prosli kroz Kosutnjak da vidite šta je bahatost. Idem po dete u privatni vrtic i kada udjem u ulicu od onih zgrada za izbeglice ka Muzickoj skoli to je haos, svi parkiraju na ulicu kao da dvoriste nemaju. Sto je najgore izlaze kola iz sporednih ulica koja te i ne vide a cirkulacija pesaka neverovatna i dece koja idu iz skole i u skolu Vuk Karadzic. Ono je kao ruski rulet
Iako ne volim ovaj režim građani Avenije u ulici Stoje Tošić su prinuđeni da ovako parkiraju (većina), jer nenaju drugo rešenje, zato što je grad prodao parking pored skloništa!!!
Zamisli sad da ja parkiram na trg ili na sred puta kao sto rade u Aveniji i kazem nemam gde.Na sta bi to licilo ajde svi da stajemi gde hocemo
A izvinite ja živim tu a gde da se parkirao kad dođu i sa strane da se parkiraju .Najlakše je poslati komunalnu bas ste neki mangupi vi iz Ozona ,,,jade predložite nekad nesto nemoj samo da pljujete i šta se vi šokirani kako .SRAMOTO GRADA STOJANE
Ne moze da se parkira gde ko hoce mora da se uvede red u Aveniji pod hitno inace cemo svi da parkiramo gde hocemo.Ono nikud ne vodi sramota grada i policije
Zašto se vi iz Avenije 1 obraćate Ozonu,nije vam Ozon ni prodao stan,niti prodao vaše parking mesto,imate voljenu gradsku vlast pa se njima obratite.Novine pišu o ne pravilnom parkiranju na ulicama,a vi pitajte vlastodršce ko je dozvolio ovaj urbanistički nered.
A sto ne pisete o nezakonitom postavljanju parking barijera i zauzimanjem mesta da gradjani ne mogu da koriste opste dobro. Ili naplacujte rezervaciju pa od tog novca pravite nove parkinge.
Ko dozvoljava postavljanje parking barijera i zsuzimanje parkinga po celom gradu ksda je to protivzskonito.
Vratiti apsolutno svaki platan koji je nelegalno, bahato i divljački odsečen na Bulevaru Vuka Karadžića! Napravili su od retko pismene ulice u ovom gradu periferijsku džadu.
A gde će da se parkiraju? Pa tamo gde su kupili parking mesto – prosto+logično, zar ne?
Ne mozes da prodjes od Disa do hotel Morave od auta po trotoarima niko.ih ne kontrolise ova bahatost je dozivela vrhunac.Da li je pisana jedna kazna u zadnjih pet godina da li je pauk odneo jedno vozilo?Dokle vise javasluk i bezvlasce pojedinaca
Na Ljubic keju se zna red!Isti grad
Je li nam u ovoj zgradi Marija Kultura komsinica?
Sta se zalite, bre…
CACAK VISE NEMA SAOBRACAJNU POLICIJU.
Saobracajna polIcija se bavi cuvanjem cacija i tunela.
Kako ne razumete da su svi u sprezi sada Ozon pise da se bahato parkira u aveniji pa sta ste mislili da ce nesto da naskodi vlasti sto mora da nnacrta jos parking mesta za naplatu parkinga i punjenju budzeta
Joj sto ovaj narod xxxx pa imaju po dva auta minimum po porodici i gdece da ih parkirajui za to vam kriva vlast
u bul. v.karadzica sirina trotoara je 3,53 cm a sirina vozila je oko 1,5m.znaci kad se parkira vozilo pesacima ostaje 2m.samo u srbiji ZOBS predvida trotoar od 1,6m.ljudi zivite i pustite druge ljude neka zive.ne zabijajte nos u tude poslove.eh,da je u cacku samo parking mesto problem.BDP po glavi stanovnika najnizi nam je u evropi.
Komunalna inspekcija-skupljeni sa koca i konopca tako se i ponasaju , nista se bolje i ne ocekuje
E baš vam je ovo važna tema; Nemate ništa pametnije da pišete; Pa šta ako je neko ovako parkirao nije nikoga ubio ….