Iz Slobode 500 radnika mora na miting SNS
Sva javna preduzeća i ustanove dobila su kvotu za odlazak na SNS miting u Beograd 27. juna.
Najveću kvotu dobio je direktor Slobode Zoran Stefanović koji ima obavezu da obezbedi 500 putnika! Zbog toga su pritisci i ucene radnika nikad veće.
„Kvota za kompaniju Sloboda je 500 radnika. Kako je odziv bio slab, skoro nikakav, rukovodstvo firme odobrilo je da svako ko reši da ide dobije tri plaćena radna dana. Tu sreću neće imati radnici pod ugovorom ili koji su zaposleni preko agencije kojima se preti da će ostati bez posla ako ne odu“, navode radnici.
Koliko naprednjaci imaju muku da skupe kvotu koju su im zacrtali batinaši iz Šapca, svedoči i primer iz Kraljeva gde koordinatori SNS mole predsednika Gradskog odbora Stefana Adžića da im smanji kvotu.



































Stef kad je 1986 došao u Slobodu kao tehnolog ništa znao nije kao tele. A sada kao matori bik može da skuplja stoku i tera u tor.
Stara prica,ali mene interesuje kako ih nateraju da glasaju za njih.To nikako da nam objasnite.Ja bih rekao da sa ovom vašom pričom lečiti sopstvene frustracije i tražite alibi i za sledeći poraz na izborima.
Svi teletabisi će sigurno ići !