Nova havarija na vodovodnoj mreži u Užicu: Bez vode delovi Carine
Zbog pucanja magistralng cevovoda visoke zone na raskrsnici ulica Lužničke i Mijaila Radovića, deo užičkog naselja Carina je bez vode.
Do sanacije havarije, cisterna sa pijaćom vodom, navode u užičkom Vodvodu, biće ispred Medicinske škole.
Cev je pukla jutros oko sedam časova, a do dolaska ekipe Vodovoda, velike količine vode slivale su se niz ulice iz viših zona u donji deo naselja, pa se saobraćaj otežano odvijao.
Bez vode su domaćinstva u ulicama:
* Nemanjina gorni deo – od Raskrsnice sa Carinskom ka Sarića Osoju i njeni bočni krakovi
* Donji deo Olge Đurović i Kolubarske
* Carinska
* Radovana Dragovića
* Lazovina
* Moravska
* Lužnička
* Mijajila Radovića
– Saniranje kvara je u toku. Ukoliko ne bude novih havarija, očekujemo da će završetak radova i stabilizacija vodosnabdevanja biti u večernjim satima – saopštilo je JKP Vodovod.
Zbog učestalih pucanja vodovodnih cevi, građani s pravom negoduju i zahtevaju od Vodovoda i užičke vlasti da hitno reše dugogodišnje probleme vodovodne mreže u gradu.
Foto/Video: Problem deponija


































Uzice nikad nije imalo uspesno rukovodstvo!Kako se radi u Cacku,B.basti,na severu i jugu zemlje…svuda ali u Uzicu NISTA!!!Mi smo jedini grad koji nema pesacku zonu,nema ni pi*ljivu fontanu u centru grada(onu praistorijsku kod gradske kafane ne racunam).
Rade vodeni toranj na Starom gradu kao da ce nas on snabdevati vodom,a to sto malo malo pa nemamo vode,nista,OŠ“Dusan Jerkovic“nema funkcionalnu salu za fizicko,ulice osim glavne su katastrofa,siblje pored puta niko ne odrzava,staro gradsko groblje takodje,tamo nema cesme,nema kanti za otpatke…nijedna sfera drustva ne funkcionise.Zar nemamo nijednog uspesnog coveka koji bi vodio grad?!Gospođa gradonacelnica hoce da“izdane“dok prica.Pa i sam Vucic je ladno iskulirao kad je bio zadnji put,kad se otvarala deonica auto puta u Pozegi.Haos i smejurija.Nama treba neko ko ce da trazi,da se lakta za dobrobit grada.