Ko do sada nije poludeo, taj nije normalan
Možda će nam neko zameriti što objavljujemo ovaj prilog u kome iritirani građanin izgovara i niz psovki, ali svedoci smo da aktuelna vlast u Srbiji, a kako vidimo i u Republici Srpskoj i u BiH, svojim neradom, bahaćenjem, neodgovornošću i nesposobnošću svakodnevno i kontinuirano treniraju živce građanima.
Sećate se one izreke za vreme režima Slobodana Miloševića: Ko do sada nije poludeo, taj nije normalan.
Možete da trpite neko vreme da vam neko „igra po živcima“, oni sa više kućnog vaspitanja i smirenijeg temperamenta mogu duže da izdrže, ali jednog trenutka „dara pretera meru“ i jedino što normalan čovek može da uradi u korist svog psihičkog zdravlja je da uradi ono što je uradio autor ovog snimka.
Da se izviče i da iz sebe izbaci sav bes, svu ljutnju koja se danima i mesecima kumulira u svima nama jer nas neko, u ovom slučaju sa pozicije vlasti pravi budalama i uporno provocira, pa kad dođe do normalne ljudske reakcije upre prstom i kaže: evo vidite kako se nekulturno ponašate.
Vređanje inteligencije građanima je osnovni predmet uz manipulaciju sa masama, na Akademiji mladih lidera SNS-a.
________________________________________________________






































E sve si lepo rekao! Nista tu nema neoristojno😠
Ipak je malo previše „masno“ da biste javno objavili integralni snimak na portalu.
Upravo sam, ne znajući šte me čeka, preslušao snimak pred svojim ćerkama koje imaju 6 i 9 godina …