Bez dogovora sa Glamočićem, poljoprivrednici se vraćaju na blokade
Prema rečima poljoprivrednika i odbornika u Skupštini grada Kraljeva, Predraga Veljkovića, sastanak poljoprivrednika Udruženja proizvođača mleka Šumadije i Pomoravlja i Udruženja poljoprivrednika ,,Šajkača“ u Vladi Srbije sa ministrom poljoprivrede Draganom Glamočićem, završen je nakon tri i po sata, ali dogovor nije postignut.
On ističe da se očekuje da ljudi koji su bili na sastanku, predvođeni predsednikom jednog od udruženja, Mikicom Majstorovićem, pristignu oko 21 i 30 sati u Miločaj i saopšte detalje sastanka, kao i da se zajedno dogovore o narednim koracima što se tiče blokada i poziva građanstvu.
– Razgovori su se sveli samo na puka obećanja. U kontaktu smo sa ljudima iz udruženja Zlatka Kokanovića, kao i sa ljudima bliskim uhapšenom Pajićem, ali nisu svi dogovori između udruženja za javnost. Naravno da nismo okrenuli leđa našoj braći i ,,prodali se“ – kaže Veljković.
U isto vreme, resorni ministar Glamočić na konferenciji za medije istakao je da je dijalog postignut i da je politika ovog puta ,,stavljena po strani„.
__________________________________________________






































stop naprednoj pljacki
Ljudi, pa ovim ljudima po selima u brdsko planinskim predelima treba dati duple subvencije kad ostaju i opstaju u tim sredinama.Gase nam se sela,prst na čelo pa dobro da se razmisli gde to vodi.
Zamenite Glamocica on nezna sta je krava a ne mleko. Dajte ozbiljne ljude sve moze da se izracuna. Ko gresi i koliko ko treeba da zaradi