Demanti Gvozdena Nikolića
Demanti na tekst – Zbog lažnih optužbi tabloida uhapšen maturant, učenici neće imati matursko veče
Poštovani,
Gvozden Nikolić nije kriv za hapšenja maturanta u Kosjeriću, učinjeno je to po nalogu Tužilaštva jer je Lazar Erčević priveden i zadržan u pritvoru jer je osumnjičen da je učestvovao u napadu na grupu novinara kada je jedna od novinarki mučki isprebijana a ostali brutalno šikanirani i vređani.
Takođe izneli ste neistine da je bilo ko od novinara ,,upropastio deci matursko veče“ jer to nije tačno. Nikakve veze nemamo sa tim niti ja lično niti bilo ko od kolega. Takođe Vas molimo da uklonite nepristojne i uvredljive komentare upućene na moj i račun mojih kolega i medija.
Gvozden Nikolić, predsednik Udruženja medija i medisjkih radnika
____________________________________________






































Када је овај металоглодач председник удружења онда можете знати какви су остали чланови. Најгори шљам са дна радикалске каце.
Gde si lutko, kad se vidimo? Javi se da vidiš šta sam ti spremio za poklon. Ljubi brat
Plasis li se Boga Gvozdene?Razmisljas li malo tom supljom tikvom?
Гвоздене Николићу, xxxxx једно смрдљиво.
Kome smeta Gvozden njemu smeta demokratija. Ko nije za slobodu medija taj nije ni za Gvozdena. Gvozdene, ako ovo čitaš, a čitaš, za*ebavam se. Otpad, đubre, šljam, smrad, propalitet….. sve to ima neki kvalitet za razliku od tebe. Gotovo je, džaba kmečiš.
Гвоздене, једнога дана ћемо ти показати како се кује гвожђе.
Šta ce vama policija_Pa vi imate onog detektiva što mu traže muževi da im proveri, da li su im ljubavnice verne_Čuvao vas je na Saboru, da l’ vas je sačuvao kako treba_Ko je otišao iza šatre i nije se dugo vratio _Profi obezbeđenje_Čovek grmi, ima oštar pogled i BogaMi izuva iz cipela kad pogleda_ 😏
Na Informerov račun, molim lepo.
Čemu tenzija?
A pumpanje svi vole, mojNe da se foliramo. 😋
E MOJ GVOZDENE, MOGAO SI DA IMAS DOBRU KARIJERU ALI SI IZGLEDA DAO DUPE POD KIRIJU. DA RADIS SVOJU EMISIJU I DA TE BOLI STOJKO ZA SVE, DECA DA TE NASLEDE I DA NEMAJU NIKAD NIKAKVE PROBLEME U ZIVOTU, STA SI IM SAD NAPRAVIO? DA NIKAD NE ZNAS KO CE DA VAM DOBACI NA ULICI ILI DA VAS NAPADAJU S’ LEDJA. I RADNICIMA SI NAPRAVIO PROBLEM, SRAMOTA IH JE ALI ZBOG DUGOGODISNJE SARADNJE TE NE OSTAVLJAJU NA CEDILU, BAR ZA SAD. KOMSIJE ISPIRAJU USTA SA VAMA, VI MOZDA MISLITE LJUBOMORA, MA KAKVI. PROVLACE TE SVUDA, SVADJAS SE SA LJUDIMA ZBOG OVE MALE SA INFORMERA RASTURICE TI PORODICU SKROZ, VIDI SE DA GLEDA INTERES ISKACE IZ FRIZIDERA PA SRAMOTA STVARNO. NEGDE PROCITAH KOMENTAR DA CES I TI DOCEKATI SABOR VIOLINE KAO STO JE ONAJ MALI, U ZATVORU. E TO JE PRIMER KAKO LJUDI SEBI UPROPASTE ZIVOT I KAD NE ZNAJU KAD TREBA DA ZAKOCE. PONESE SLAVA, LOVA, RAZNA POZNANSTVA I STA SAD? PERES SE ALI NE VREDI NI DEMANTI NI NISTA. SAMO SRLJAS NIZBRDO.
Kad je Gvozden bio čovek?! Nikad!!! Niti će biti,on se navikao da bude niko i ništa!! Veljov prilepak..