Prethodni članak
Kraljevo i okolna sela prepuni dece koja skupljaju novac za Balšino lečenje
Centar grada, prigradska naselja, ali i okolna sela, tokom prethodnog vikenda, ukrašavali su mališani svih uzrasta koji su samoinicijalno prodavali limunadu, stare igračke, medenjake, narukvice od perlica, ali i voće i povrće iz porodičnih bašta u cilju prikupljanja novca za lečenje trogodišnjeg dečaka, Balše Beloice koji boluje od teškog oblika sarkoma karlice.

Jarčujak, Grdica, Vojno naselje, Dragčići, Kej, Ribnica, Sirča, samo su neka od naselja gde su se na više lokacija najmlađi sami organizovali i tokom celog dana prikupljali sredstva.

Njihov potez izazvao je oduševljenje građana, a na pojedinim improvizovanim štandovima deca su sakupila i više od 150.000 dinara. Sav prihod od zarada preusmeren je na račun oca dečaka, Mladena Beloice.

Bolest Balše ujedinila je sugrađane kao nikada do sada u vidu lančanih reakcija, budući da svakim danom ,,niču“ novi ,,punktovi“ podrške najmlađih Kraljevčanina, za pomoć dečaku čija nada za život košta 245.000 evra.

________________________________________________






































Bravo klinci, bravo Kraljevo. U ovoj šugavoj zemlji deca moraju da sakupljaju novac za lečenje bolesnog druga, jer naš predsdnik i njegova svita imaju preči posao, pravi stadion i metro Beograđanima.
Koliko milijardi su pokrali i danas kradu napredni funkcioneri,i to otimaju od gladnih usta.Oni kradu i iznose pokradene milijarde a sirotinji nude preko tv da im ratni profiteri ispiraju mozgove ,seju mrznju.Natuznije je sto sirotinja glasa lopove koji koji kradu narodne pare.Ne glasamo sns lopove.Nasa deca treba da se leče iz budzeta,a ne milostinjom.
Zar moramo ovako da sakupljamo novac za lecenje deteta?Zar to dete nema prava na lecenje,nema prava na buducnost?Puna su im usta Ekspa,stadiona ,puteva i kojekakvih gluposti.Zalosno da se nijedan politicar/pogotovo Stamenkovska/ne seti bolesnog deteta.Gde su fudbaleri koji zaradjuju milionske svote,pevaci koji se hvale svojim nekretninama….a bolesni decak trazi pravo na zivot.Srbijo nasta si spala…