Potvrđena presuda, sud kaznio laži
Apelacioni su u Beogradu potvrdio je presudu Višeg suda u Beogradu kojom je Gvozden Nikolić, vlasnik portala GZS, osuđen zbog iznošenja laži o novinaru Nebojši Jovanoviću.
Nikolić je osuđen zbog povrede časti i ugleda Nebojše Jovanovića, u obavezi je da isplati 70.000 dinara kao i sudske troškove u iznosu od 169.100 dinara.
Zbog dokazanih laži, u obavezi je i da ukloni sporni tekst sa svog medija, ali i da objavu presudu suda.
“Ovo nije prva presuda i dokaz da Gvozden Nikolić svojom pronaprednjačkom uređivačkom politkom dovodi svoje čitaoce u zabludu iznoseći netačne tvrdnje i vrednosne sudove o ljudima koje vređa u tekstovima koje objavljuje, a čemu, po svemu sudeći, i služi njegov portal – da se blate svi oni koji imaju kritički odnos prema vlasti. Nebojša Jovanović ne radi ni za koga već za građane. I to građani vide i hvala na poverenju. Da su i drugi tekstovi objavljeni o meni laž dokazaćemo opet na sudu. Nebojša Jovanović nije uzeo ni dinara od građana Čačka, za razliku od nekih koji su se obogatili dobijajući novac iz budžeta lokalnih samouprava. Ali verujem da će se uzeto i vratiti narodu. Verujem u sud i u vreme kada će se očistiti medijska scena od onih koji nemaju veze sa novinarstvom, mada građani širom Srbije najavljuju da dolazi vreme jahanja”, bio je komentar Nebojše Jovanovića nakon stizanja presude.
Inače, Gvozden Nikolić i njegovi sinovi poslednjih godina dobijaju ogroman novac iz budžeta lokalnih samouprava, o čemu možete čitati na linkovima ispod.





































Kako mogu da osude novinara koji je dobio odlikovanje od oskara!
Proverite sta se desilo u nedelju veče na bazenu u lučanima. Kako je organizovana zurka bez prijave i bez obezbedjenja u kojoj je nastradao mladic od 20tak godina koji je prebacen u užičku bolnicu i život mu je ugrožen. Niko od policije,tužilaca i inspekcije ne reaguje,jer su ovi sa bazena zaštićeni od opštine. Decak nema nikoga da ga zaštiti i ovu korumpiranu vlast i policiju taj slučaj ne zanima. Sve je zabeleženo na kamerama sa bazena.Sta radi novi načelnik policije u guči ,on samo sedi po kafanama i ne meša se u svoj posao.
Kakva gradja ,kao da je on Tata pomocniku Gradonacelnika !
strasno kako razvlaci nasu decu po portalu dok su njegova zlatna pa posle doleti i ko picka izvini morao sam zbog dece. Ovakvo zlo u novinarstvu nije vidjeno
e ovom liku je Adzic potkazivao svoj ekolege iz SOC/a. Znamo i pamtimo
kad nepismenom coveku das malo vlasti pa se osili i nivega se ne boji, nema obraza ni srama. A trebalo bi
pamtim ga kad mi je skidao vec ugovorena veselja. Ja sve dogovorio a on ode kuci kod domacina i kaze dajem nizu cenu, meni vise treba zbog dece. Pamtimo sve
Po meni nije kriv,ne zakonska kazna.
Da sam te zastupao sigurno ne bi izgubio spor!
Gvozdene, brukas posteno Pranjane !
On je mentol iz Koštunića.Pranjanci če ga najuriti govnavom motkom sve sa violinom pod miškom.A taman je počeo da puši tompus.Samo po džepu,A KASNIJE I PO DUPETU!
Sudski troškovi 170 000 din. Mora malo da donira nekom sudiji. Ne može sve njemu.Šta su to oni potrošili za 170 000?
To su troškovi za advokata, koje plaća onaj ko izgubi spor, a ne suda!
Gvozden nema veze sa novinarstvom,mi bivsi radnici FRA ga dobro znamo .Radio je u seci AOR-a kao NK radnik.
on je inicijator takmicenja violinista,ljudi koji dovode decu na takmicenje tvrde da isti trazi pare da bi neko pobedio…Ma sta je on u zivotu postigao? Samo da ga svi pljuju i jasu do kraja zivota…E Gvozdene nesreco…Lepo ti je rekao sve Misula Petrovic,davno
Više se ne kaže p od čoveka nego ćaci od čoveka.
Glavni i odgovorni urednik javnog cirkuskog glasila jako pumpa otkako mu je „poslovna pratnja“ dobila orden. Bolje predsedniče da ste ga bacili u wc šolju. Zamislite da radi u banci, samo bi čeprkao koliko kome leže na račun. Hajde neka nam objasni odakle mu kule a možda i gradovi, kako je on to tako lako zaradio?
Uzme kameru zabavlja seljake da pozdrave Vučića i eto novca ko šašine.
Koliko je uloženo novca u one kućice za izdavanje u Koštunićima, jesu li ugrađeni solarni paneli – cena prosečnog sistema za kuću od 5 kW iznosi oko 530.000 dinara iliti približno 4.500 EUR.
Au bato moj, ko nam drži slovo.
Njegova nova vest 💣
„Ko nam to dovodi pe**re u Čačak“???
Pa njegov Vučić i Brnabićka ko nokat i meso a on se podsmeva njenom opredeljenju. Pa i ona voli onu stvar ko i on, treba da razume majku mu. Ne razmišlja ništa ko vran vepar. Pecka Anči a ona ako uzme lač pa ga mati, e do k.
Briši vest nesrećo, ne pričaj ništa i ne koristi tastaturu.
Nekad je bolje biti peder nego uznemiravati ljude (žene) na svakve načine.
Svi sve znamo.
Samo kažem.
To Nešo udri sektu nazadnjacku
ali kad slika smrdi i to bas
Bravo!
Treba imati strpljenja sa ovakvim ljudima koji ne znaju za obraz, ali dodje sve na svoje samo ne treba odustajati!
Svaka čast Nebojša!
Bravo Nebojša
Da se neistini i bezobrazluku stane na put
Ovu kaznu mi plaćate vi poreski obveznici,mene država finasira
Ima taj nakradene love samo tužbe. I danas na onom djubretu od portala laže o Nebojši. Biće love za advokate.
Nazalost presude ne plaća on nego građani koji preko lokalnih samouprava finansiraju ovo napredno zlo. Neka pokaze imovinsku kartu iz 2012 godine i sada, nebo i zemlja.
Neša je za njega institucija i dotični nije zaslužio a ni dostojan cipele da mu čisti.Bravo Nešo samo nastavi tako najbolji si od najboljih, posebno u jutarnjem pojavljivanju ulepšavaš nam dan uz jutarnju kaficu.Hvala ti na svemu što činiš za nas sabrane građane!
Ljudi, samo slep ne vidi da je SNS vladavina gotovo. I ovih kao sa slike
Nece to mladi, a mladi se pitaju, verujte. I tek ce se pitati
Njemu se sudski proces tek sprema.
Пре неки дан прича један човек у кафани како је спремио седло па кад ускоро дође време да ће да га јаше скроз од Коштунића до Чачка. Не би му био у кожи кад чујем колко њиг се спрема.
Videli smo DEO konta koliko su dobili i on i sinovi i firma za marketing za kojekakve projekte i gluposti.
Mogu samo da primetim (sto se tice ekipe Ozon-a) da vas podrzavaju kulturni i obrazovani ljudi, tj. veliki broj ljudi.
Krecete se opusteno bez straha da li ce vas neko napasti, dobacivati i provocirati
u sred uzivo ukljucenja.
Ima li veci uspeh od toga?
Oni to nemaju, mogu samo da ih podrzavaju bliski ljudi a i to je upitno.
Sto se tice kesa, ima ona stara (imao pa nemao). Nikad se ne zna sta nosi dan sta nosi noc.
Plus ako nemas obraza, situacija je vrlo zajebana.
ČEKA GA SUD NARODA,PA ONDA DA VRATE POKRADENO,ON I SINOVI…
Не знам из ког су се сна пробудили људи из Чачка,па ово траје 10 година,овај папак је био сниматељ на Галаксији и снимао свадбе и добио паре и орден од Вучића,а шта ћемо са Морава инфо и Никитовићем који је завршио Сорошову школу у Будимпешти и сада ради за СНС ботове.Једини објективни медији у Чачку је Озон и Стојан Марковић!!!ГВОЗДЕН ЏИБЕР!!!
Kada se setimo samo Ivanjice,ispred suda…….
Kako će mu lepo stajati prugasto odelo uz sedu kosu
Да ли је ово (на фото) новинарски маг (ГН из ГЗС), понос вас напредних и образованих грађана Чачка. Интектуалац. Овакав треба нашој деци да предаје књижевност. Кад проговори да му се дивиш. Ма какав Драган Вучићевић, Јована Јеремић или Ана Брнаба.
Јебо ја вас из Чачка заједно са оваквима.
Gojo (AV pijun) se svađa sa celim svetom.
Prepodne mrzi sebe a od podne sve ostale.
Znamo da skrinšotuje komentare (Ozon, vodi računa da te ne strpaju u prdekanu, komentari se detaljno ispituju. Ozbiljna je situacija čim on stalno traži policijsku zaštitu za sebe i dragu). U redu je sve, samo je ovako podoban za jahanje.
Komentari mu nanose duševnu bol.
((( Pa vidite šta oni pišu ljudi mojiii, oni nisu normalni, dakle, ovome se mora stati na put ! I nemoj neko da mi je dir’ o dragu, aj’ Vukicu možete ona je matora ! )))
Bogami bolja starija, bez zajebavanja sad.
Znamo svi da je bio siromašan i da se borio kao lav da ne dođe u istu situaciju.
Ali ima i drugih porodica koje nisu tako nisko pale zbog nemaštine.
Znamo svi da lete pare kad objavi „lepote“ Srbije.
A sad je dobio i „tornado“ u leđa da gazi kao i onaj što treba da vrati konju glavu. I kako konju, valjda volu? Ako ništa bar nam je komična ova naša država.
Nekima je ova vlast dobro donela kao npr. njemu ali nekima nije ništa, možda i gore. Da li njegovi radnici idu na more ili samo njegova deca? Svako ima svoju kuću, po nekoliko automobila, po nekoliko švalerki (Dvoglavi Arapi)? popriličnu sumu na računu a da li njegovi radnici imaju makar pola od toga?
Nego Vukice, šta ti misliš života ti, zaslužuje li ova mlada radna snaga toliki novac i orden onako neuka? Ti si dobila orden isto ali skromnije živiš. Čačak je veliko selo, manje-više sve se zna. Koliko je ko podigao novca, da li u Čačku ili u Novom Sadu, da li je novac iz inostranstva ili ne, ubi nas bre k’ o čekićem. Radi brate kako si počeo i ćuti, smaraš. I kako napravi crkvu a ne pročita Bibliju?
Izgleda omiljeno „štivo“ Ozon STRES.
BojŠaNe, samo pumpaj
Po promeni vlasti,odmah oduzeti pasoše ološima,stroga kontrola na graničnim prelazima,aerodromu,hapšenja sudija,tužilaca itd.Bez osvete,suditi im u prisustvu međunarodne zajednice,jedino rešenje…
Kad ove kazne budu dva miliona ili pet, onda ce prestati da lupetaju….
Pa sad će morati predsednik da ga abolira.
Iz tih Pranjana valja samo onaj klip“Kome D UZME PRASE KAD GA NAPRAVI NEK GA NOSI“
Svoj prilici ovaj Nikolic lici n’a jedno.