Prethodni članak
Protestna biciklistička vožnja sutra u Čačku
Objavljeno 11/08/2025
Neformalna i nestranačka grupa građana za pokretanje promena u Čačku „PokretAČ“ pozvala je građane na protestnu vožnju biciklima u utorak, 12. avgusta, pod sloganom „16 kilometara za 16“.
Skup učesnika je u 17.30 časova na platou ispred čačanske Gimnazije, gde je predviđeno obraćanje organizatora i 16 minuta tišine za nastradale u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.
Građani su pozvani da ponesu pištaljke, tansparente, zastave i od 18.15 časova krenu u zajedničku biciklističku vožnju ulicama Čačka.



































Kako da ne kod sluzbinog masla zvanog Pokretaci.
Dosadiste i bogu i narodu. Radite nesto lezilebovici.
Čiča idi kući, uzmi terapiju, sedi u dvorište i kuliraj, vrati pare što ti dao unuk opozicionar , više je dobio nego što ti je dao i pobegao na more a ti da odrađuješ njegovu dnevnicu ….
Kada neradi parlament,radi ulica,kada se neresavju zivotni problemi u parlamentu,tada proradi,druga tacka ustava,a to je narodna inicijativa.Nezadovoljni gradjani,ustavom imaju pravo da nenasilnim srestvima krse zakon.
Caci bez nervoze samo.A sta ti radis lezilebovicukada pozivas da nesto radimo .Ti botovanje smatras nekim radom?
Da li će raditi onaj gradski servis za rentiranje bicikala i da li je prihvatljivo da se dođe tim „gradskim“ biciklom na protestnu vožnju 😉
Ovakvi komentari su baš nešto što pokaznuje zaglupljenost pojedinaca. Zato nam je ovakva vlast,jer njima trebaju polumozgaši.
Skup besposlicara i neradnika koji neznaju sta ce sa sobom pa onda duvajte u te pistaljke