Шта пише у дипломи Мање Грчић
Из дипломе коју је Мања Грчић поднела на конкурс за генералног директора Радио-телевизије Србије (РТС) произилази да она носи 180 ЕСПБ бодова стечених академским образовањем, док Закон о јавним медијским сервисима предвиђа да кандидат за генералног директора мора имати диплому са 240 ЕСПБ бодова.
Удружење новинара Србије (УНС) поседује копију дипломе Мање Грчић са Универзитета у Лидсу (издатој на девојачко презиме Вукојевић), у којој се наводи да има звање „Bachelor of arts“.
На сајту овог Универзитета пише да је ово трогодишњи програм који носи 360 „credits“, што је еквивалент 180 ЕСПБ бодова по болоњском систему.
Подсетимо, УНС је прекјуче питао Управни одбор Радио-телевизије Србије (РТС) да ли, у складу са чланом 25. Закона о јавним медијским сервисима, диплома Мање Грчић има најмање 240 бодова стечених академским образовањем, али одговор нисмо добили.

University of Leeds
УНС је, такође, раније упитао УО РТС-а да ли је диплома Мање Грчић нострификована у Србији. Ни на ово питање до данас нема одговора.
УНС је позвао и Мању Грчић, али се она није одазвала на позив, ни остављену поруку.
Подсетимо, на првој јавној седници Управног одбора Радио-телевизије Србије отворене су коверте са пријавама на конкурс за именовање генералног директора РТС-а. Пристигло је 10 пријава, а закључено је да пет кандидата имају потпуне пријаве, међу којима је и Мања Грчић.
Накнадно је пристигла још једна у року послата пријава, а Управни одбор је на другој седници утврдио да она испуњава услове конкурса.
_____________________________________________________________________________________






































Diploma joj je validna kao i Mici Zavetnici
Hahahahahaj
Пише јој на дипломи:xxxxx грамзива и похлепна као јој и кума и другарица Сузана.Кума xxxxxxxxxx Јована Јоксимовић,а Сузана Васиљевић је Вучића зајебала у Мајамију за све паре па овај више нема сна да не прође ко Мадуро.
Šta piše na diplomi:
Kumića, Konobara,Fotografa, Tapetara pravnika, novog pomoćnika umesto Petka, direktora TOČ-a, Mire konumalke, bratanca joj direktora sektora?
Jel shvatate sada kakvi su poželjni?
Zato jako u promene, jer samo promene će ovo da iskorene, da deca hoce da uce skole da bi nesto bili, ne da kupe i da se slihtaju da bi nesto bili, a onda upropaste zivote mnogo naroda jer te firme dovedu do dna, kao sada kod nas sto se desava
Osveta loših đaka već dugo na svim nivoima
Шта је писало на дипломи покојном Тијанићу који је био директор РТС пре Бујошевића средња школа.Ведрану Матићу средња школа није имао ни курс о новинарству продавао књиге на уличном штанду у Београду у Косовској улици.Па ето који су били то ђаци а који су ово Ћаци..
„Broadcast Journalism“ se nikada ne pise na UK diplomi. Uvek je isti sablon, pa bi u tom slucaju bilo samo „Journalism“. Pogledajte originale pa cete videti da su na njenom primerku razmaci izmedju redova i slova nisu kao na originalu.