Večeras protest u Užicu: Podrška Novom Sadu
U Užicu je za večeras (8. septembar) od 19 časova, ispred Skupštine grada, najavljen protest zbog „narušavanja autonomije univerziteta i svih ljudskih prava“. Ujedno, biće to izraz podrške studentima u blokadi i građanima Novog Sada koji učestvuju u protestima u tom gradu, a koje je policija brutalno tukla i hapsila.
Na istom skupu, građani će biti informisani o razlozima za smenu gradonačelnice Užica, koju je zahtevala opozicija, a rasprava o tome biće poslednja od 24 tačke dnevnog reda sutrašnje sednice užičke skupštine.
– Užice je uvek bilo vesnik slobode! U utorak počinje sednica za razrešenje gradonačelnice. Neka sloboda krene iz Užica! – navodi se u pozivu inicijative „Ue zbor“.

__________________________________________________________






































SNS = Mafija !