Deponija u Gornjoj Gorevnici
Kad vlast i nadležna komunalna služba neće ili nisu sposobni da održavaju javnu higijenu i kontrolišu odlaganje smeća, onda građani moraju to da rade sami.
Valjda su plate od preko 200.000 male za direktore javnih preduzeća pa nemaju motiv da se trude, valjda su i skupo plaćene kamere za nadzor isključene, a valjda se i onaj ko je ovo napravio u Gornjoj Gorevnici ugledao na rukovodstvo JKP „KOmunalac“ pa i on prihvatio devizu „gde god zgodno mesto nađeš, ti napravi divlju deponiju“, pa kad Komunalac i gradska vlast to mogu da naprave u dvorištu komunalnog preduzeća, može i on u seoskom ataru.

U oazi zelenila i čiste prirode bačeno smeće
Uz fotografije, naš sugrađanin poslao nam je i sledeću poruku:
Ovom prilikom bih želeo da podelim užasan prizor deponije koja se nalazi u Gornjoj Gorevnici.
Prava bruka i sramota šta sami sebi radimo, a dobili smo saznanje ko je bezumni vinovnik ovog ekološkog užasa i isti je prijavljen Komunalnoj policiji.
____________________________________________






































Zna narod da je narod stoka!
Videli od gradonačelnika iz svog sela kako se bahato parkira po gradu pa krenuli i oni. Kad smo vec kod Miluna, on pompezno najavi pre dva meseca kako se oporavio u potpunosti i za 15 dana se vraca na posao. Samo nece da može, pita se sad tu za sve Mikanov mali pa mu udario rampu malo morgen da se vrati.